Fusion 6
6.0
2 hindajat

1. VMware Fusion 6

Hüperviisor (virtuaalmasina monitor), võimandab Apple Mac OS X peal Windowsit jm operatsioonisüsteeme kasutada.


Lisas Flasher 14.12.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Enamus muudatusi on kosmeetilised, lisandunud on muidugi OS X Mavericsi ja Windows 8.1. tugi. Optimeeritud on fonte Retina ekraaniga Macide jaoks, nüüd saab ka Windowsi poe rakendusi oma dokile kinnitada. Võrreldes viimase Parallelsiga sulgeb Fusion 6 virtuaalmasinad kiiremini (samas kui Parallels äratab need rutem). Fusioni menüüriba on nutikam ja aitab kiiremini üles leida seadistused ja rakendused.
Üldiselt Fusion 6 palju uuendusi ei paku.”

14.12.2013 13:53 - Flasher
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Disk Image 4.0
8.6
10 hindajat

2. Active@ Disk Image 4.0

Kõvakettast varukoopia ja image tegemise tarkvara.


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
27.10.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“...kui keegi üldse veel mäletab sellist asja.
Mina mäletasin - täna oli tarvis teha kõvakettast koopia, isegi mitte niivõrd koopia, kui image (ma isegi ei hakka nuputama, mis see eesti keeles on). Niisiis otsisingi kapipõhjast tolmu seest välja vanad head plaadid, kus peal CD draiveriga buutiv FreeDOS ja Norton Ghost.
Kuid oh häda, USB mälupulgast ega USB kõvakettast polnud need tooted isegi mitte und näinud. Niisiis hakkasin usinalt mööda netti pädevat programmi otsima.
Minu leidude tipuks kujuneski käesolev Active@ Disk Image. Esiteks, tegemist on väga sõbraliku kasutajaliidesega softiga, ma ei sattunud hetkekski hämmingusse, et mida järgmiseks teha. Teiseks, vist kõik meediumid ja standardid maailmas on toetatud, sa võid näiteks hakatuseks oma SSD-ketta kopida Blu-rayle, või samas, kui sul kumbagi veel pole, siis võid ka fotoka mälukaardi kopeerida flopidele. RAW-modes ei ole ka vahet, mis failisüsteemiga tegu.
Lisaks kõigele sellele on sisuliselt tegemist tasuta tarkvaraga! Hea küll, tegelikult kestab trial 21 päeva, aga suvaliselt kodukasutajal on seda nagunii vaja ainult paariks päevaks.”

27.10.2010 23:40 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0