9.0 1 hindaja

Apple Yosemite

Operatsioonisüsteem (versioon 10.10.) Apple laua- ja sülearvutitele ning serveritele. Minimaalsed süsteeminõuded: 2 GB RAM, 8 GB vaba ruumi ja OS X 10.6.8 (Snow Leopard) või uuem operatsioonisüsteem. Lisas daniil 07.06.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Praegu saab kasutada küll vaid avalikku beetat, aga juba see näitab päris hästi ära, et suured muudatused, mille Apple oma arvutite operatsioonisüsteemi kallal Yosemite väljalaskega on teinud, tasuvad end ära. Eriti kui ka oma telefon iOS 8 peale uuendada. Siis ärkab see kooslus eriti eredalt ellu.
Disaini on tehtud lihtsamaks, ikoonid on tehtud puhtamakas, süsteemifont on läbivalt muudetud elegantsemaks ja eriti ilus näeb see välja muidugi Retina ekraaniga Mac'il. Menüüdele saab valida nüüd ka tumeda tausta, kes seda eelistab.
Handoff funkstionaalsus võimaldab telefonis pooleli jäänud sõnumeid, e-maile jne kohe arvutis jätkata. Docki kõrvale ilmub sellekohane ikoonike. iOS ja Yosemite suhtlevad üle Bluetoothi või vajadusel WiFi.
Korralik uuendus, ootan huviga sügisest väljalaset, sest alates Mavericsist on ju Mac OS X uuendused tasuta ning töökindla versiooni opsüsteemist saba ikka peale ametlikku väljalaset.”

07.06.2014 21:28 - daniil
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple Yosemite arvustusi (review)Otsi Google abil: apple yosemite (review)