8.9 9 hindajat

Active@ Disk Image 4.0

Kõvakettast varukoopia ja image tegemise tarkvara. Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
27.10.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“...kui keegi üldse veel mäletab sellist asja.
Mina mäletasin - täna oli tarvis teha kõvakettast koopia, isegi mitte niivõrd koopia, kui image (ma isegi ei hakka nuputama, mis see eesti keeles on). Niisiis otsisingi kapipõhjast tolmu seest välja vanad head plaadid, kus peal CD draiveriga buutiv FreeDOS ja Norton Ghost.
Kuid oh häda, USB mälupulgast ega USB kõvakettast polnud need tooted isegi mitte und näinud. Niisiis hakkasin usinalt mööda netti pädevat programmi otsima.
Minu leidude tipuks kujuneski käesolev Active@ Disk Image. Esiteks, tegemist on väga sõbraliku kasutajaliidesega softiga, ma ei sattunud hetkekski hämmingusse, et mida järgmiseks teha. Teiseks, vist kõik meediumid ja standardid maailmas on toetatud, sa võid näiteks hakatuseks oma SSD-ketta kopida Blu-rayle, või samas, kui sul kumbagi veel pole, siis võid ka fotoka mälukaardi kopeerida flopidele. RAW-modes ei ole ka vahet, mis failisüsteemiga tegu.
Lisaks kõigele sellele on sisuliselt tegemist tasuta tarkvaraga! Hea küll, tegelikult kestab trial 21 päeva, aga suvaliselt kodukasutajal on seda nagunii vaja ainult paariks päevaks.”

27.10.2010 23:40 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Active@ Disk Image 4.0 arvustusi (review)Otsi Google abil: active@ disk image 4.0 (review)