6.8 5 hindajat

Microsoft Office 2007 Professional

Sisaldab tekstitöötlust (Word), tabelarvutust (Excel), presentatsioonide valmistamist (PowerPoint), andmehaldust (Access) ja meiliklienti-infohaldurit (Outlook). Lisaks Publisher ja Business Contact Manager. Lisas karuelevant 12.03.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Peale ilusa välimuse pole seal midagi kasulikku. Stabiilusust pole ollagi, koguaeg muudkui save ja save jne. ning tuleb loota et kinni ei jookse. OpenOffice.org 3.2 ikka vastu ta ei saa.”

13.03.2010 00:48 - GreyShark
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Räägitagu, mida tahes -- Office on endiselt kontoritarkvara kuningas ja tegemist on kõige täiuslikuma paketiga, mis hetkel saadaval. Peale uuringut klientide seas, mõistis Microsoft, et 10st funktsioonist, mida kliendid uues Office's näha tahtsid, oli tegelikult 9 juba vanas versioonis olemas. See tähendas, et keskenduma ei peaks võimaluste lisamisele, vaid programmi ülesehituse arusaadavamaks tegemisele. Nii sündis Riba (Ribbon), ehk hoopis uutmoodi menüüsüsteem, mis on kriitikutelt ainult kiita saanud ja saab ka minult. Alguses oli muidugi võõras, aga max 2 nädalat harjumiseks ja selgub, et tegemist on suurepärase ideega. Nii et sedapuhku mitte pelgalt evolutsioon, vaid lausa revolutsioon!”

12.03.2010 19:41 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Microsoft Office 2007 Professional arvustusi (review)Otsi Google abil: microsoft office 2007 professional (review)