Immortals (2011)
5.0
2 hindajat

43. Immortals (2011)
Tarsem Singh

Julm ja verejanuline kuningas (Mickey Rourke) laastab oma tohutu armee toel iidset Kreekat, otsides legendaarset relva, ning on vaid üks mees, lihtne kiviraidur Theseus (Henry Cavill), kes julgeb talle vastu hakata. Seejuures on tema ainsaks abiliseks kaunis oraakel (Freida Pinto), kelle sünged nägemused veenavad naist, et just Theseus on see, kes suudaks kogu maailma ähvardava hävingu ära hoida. Eestikeelne pealkiri: Surematud


Lisas Marge-Elin Roose 29.11.2012
Pane hinne:
Krabat (2008)
7.0
3 hindajat

44. Krabat (2008)
Marco Kreuzpaintner

Põhineb Otfried Preussleri samanimelisel raamatul. Kolmekümneaastasest sõjast räsitud Saksamaal uitab ringi 14-aastane orb Krabat. Üks hääl sunnib teda minema salapärasesse veskisse, kus temast saab karmi, ent karismaatilise meistri õpipoiss. Lisaks möldritööle omandab Krabat koos ülejäänud üheteistkümne poisiga musta maagia kunsti. Ent hind selle eest on kõrge, sest igal uusaastaööl peab surema üks poistest, et meister saaks oma elu aasta võrra pikendada. Krabat tahab sellele lõpu teha. Tema sisemine tugevus, tark sõber ja Lauluneiu armastus aitavad tal kaotada tumedad varjud, mis on juba pikka aega selle paiga ja elanike kohal rippunud. Peaosades David Kross, Christian Redl, Daniel Brühl, Robert Stadlober.


Lisas Marge-Elin Roose 20.11.2012
Pane hinne:
Resident Evil: Damnation (2012)
7.0
1 hindaja

45. Resident Evil: Damnation (2012)
Makoto Kamiya

Ameerika Ühendriikide eriagent Leon S. Kennedy (Matthew Mercer) hiilib salaja väikesesse Ida-Euroopa riiki, et tõestada kuulujutte bioorgaaniliste relvade kohta, mida kasutatakse sõjas. Kohe pärast oma märkamatut sissetungi käsib USA valitsus Leonil viivitamatult väikeriigist lahkuda. Kuid ta eirab käsku ning otsustab iseseisvalt tõe välja selgitada. Näitlejad: Courtenay Taylor,Matthew Mercer,Carolyn Lawrence Eestikeelne pealkiri: Resident Evil: Hukatus


Lisas Marge-Elin Roose 13.11.2012
Pane hinne:
Looper (2012)
8.0
7 hindajat

46. Looper (2012)
Rian Johnson

Mitte eriti kauges tulevikus on inimne leiutanud ajas rändamise, kuid see on kuulutatud ebaseaduslikuks. Palgamõrvar Joe (Joseph Gordon-Levitt) tapab inimesi, kes saadetakse maffia poolt tulevikust. Tundes ühe ohvri (Bruce Willis) näol ära iseenda, paneb teda kõhklema ning Joe on sunnitud tuleviku iseenda eest põgenema hakkama. Eestikeelne pealkiri: Ajasõlm.


Lisas Bernhold 03.10.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Üldjoontes meeldis, kuid väga vaimustusse ei sattunud. Suhteliselt korralik film, kohati ainult tundus, et vanema Joe draamat surutakse liiga vägisi peale. Ju siis ei läinud nii väga korda. Meeldis see, kuidas puudus otsene halb tegelane. Isegi kumbki Joe versioonidest polnud üks ega teine - kordamööda muutsin oma seisukohta ning ei jõudnudki valida, kelle poolt olla. Veel meeldis ajas rändavate isikute ilmumine, ei olnud vajalik ükski fancy eriefekt; järsku olid nad kohal ja kõik. Lõpplahendus oli igati sobiv, kuigi jäi lahtisi otsi, tõstis filmi hinnet. Vaataja võib ise arvata, kuidas nüüd tulevik välja mängib. ”

03.12.2012 23:44 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
John Carter (2012)
5.3
4 hindajat

47. John Carter (2012)
Andrew Stanton

John Carter (Taylor Kitsch) on USA kodusõjast kurnatud endine kapten, kes satub seletamatult Marsile, kus ta leiab end keset tohututes mõõtmetes konflikti planeedi asukate ning lummava printsessi Dejah Thorise (Lynn Collins) vahel. Maailmas, mis on kokkuvarisemise äärel, leiab Carter uuesti endas kaduma läinud inimlikkuse ning mõistab peaegi, et kogu planeedi ning selle asukate kestmajäämine on tema kätes.


Lisas Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Üldmulje jäi väga lahjaks, ei pakkunud mingeid emotsioone. Peategelane polnud meeldejääv ega sümpaatne, teda tutvustati vaatajale valesti. Esimestest stseenidest alates tekkis vähemalt mul tema suhtes negatiivne hoiak, mis jäi püsima filmi lõpuni. Meeldis see, kuidas John pidi õppima uuel planeedil liikumist, kuigi kohati näis hüppamisvõime liigselt üleloomulik. Oleks võinud jääda rohkem kindlatesse piiridesse, mitte sobituda vastavalt situatsioonile.

Esialgu meeldis ka raskus roheliste mehikestega suhtlemisel, kahju, et keelebarjäär eemaldati nii ruttu ja kerge vaevaga. Üldine feel ja filmi stiil ei meeldinud, imelik et kujunduselemendid nii vastumeelseks osutusid. Võib-olla ootasin erilisemat ning erakordsemat Marsi elanike kujutamist. Idee oli ju ometigi hea. Raske hinnata... Lõpus kadus huvi suht ära, John Carter'i heaolu ei läinud vähimalgi määral korda... Elus, surnud, Maal, Marsil, ükskõik.”

06.09.2012 19:57 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
The Amazing Spider-Man (2012)
6.3
3 hindajat

48. The Amazing Spider-Man (2012)
Marc Webb

"Imeline Ämblikmees" on lugu tõrjutud õpilasest Peter Parkerist (Andrew Garfield), kelle vanemad hülgasid juba poisipõlves ning jätsid onu Beni (Martin Sheen) ja tädi May (Sally Field) kasvatada. Nagu teismelised ikka, üritab ka Peter aru saada, kes ta on ja kuidas on temast saanud selline inimene, nagu praegu. Peter püüab suhteid siluda oma esimese kooliarmastuse Gwen Stacyga (Emma Stone), kuid elu pole lihtne ja neid ootavad ees takistused armastuses, probleemid pühendumise ja saladustega. Peter avastab salapärase kohvri, mis kuulus tema isale, ning hakkab oma vanemate kadumist uurima. Juhtlõngad viivad ta otse Oscorpi, tema isa endise partneri dr Curt Connorsi (Rhys Ifans) laborini. Ämblikmehe ja Connorsi alterego Sisaliku vahel tõotab puhkeda vastasseis, seega teeb Peter elumuutvaid valikuid ja kasutab oma võimeid, mis teevad temast tulevikus kangelase.


Lisas Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Ei olnud suurem asi film, paraku. Imelikud karakterid, ebausutav näitlemine (näiteks spidermani tüdrukut ei viinud miski rööpast välja, sisuliselt millelegi mingit reaktsiooni ei ilmutanud), üldse näitlemine oli veider. Lugu oli poolimelik. Ja kogu teostus oli nii ja naa. Seega suur mõttetus oli see film.”

06.04.2015 20:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0