8.0 7 hindajat

Looper (2012)
Rian Johnson

Mitte eriti kauges tulevikus on inimne leiutanud ajas rändamise, kuid see on kuulutatud ebaseaduslikuks. Palgamõrvar Joe (Joseph Gordon-Levitt) tapab inimesi, kes saadetakse maffia poolt tulevikust. Tundes ühe ohvri (Bruce Willis) näol ära iseenda, paneb teda kõhklema ning Joe on sunnitud tuleviku iseenda eest põgenema hakkama. Eestikeelne pealkiri: Ajasõlm. Lisas Bernhold 03.10.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Üldjoontes meeldis, kuid väga vaimustusse ei sattunud. Suhteliselt korralik film, kohati ainult tundus, et vanema Joe draamat surutakse liiga vägisi peale. Ju siis ei läinud nii väga korda. Meeldis see, kuidas puudus otsene halb tegelane. Isegi kumbki Joe versioonidest polnud üks ega teine - kordamööda muutsin oma seisukohta ning ei jõudnudki valida, kelle poolt olla. Veel meeldis ajas rändavate isikute ilmumine, ei olnud vajalik ükski fancy eriefekt; järsku olid nad kohal ja kõik. Lõpplahendus oli igati sobiv, kuigi jäi lahtisi otsi, tõstis filmi hinnet. Vaataja võib ise arvata, kuidas nüüd tulevik välja mängib. ”

03.12.2012 23:44 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Natuke palju verd lendas, kuid filmi süžee oli värskendavalt originaalne ja kaasahaarav ning tegelased hästi kirjutatud, seega liigne vägivald ei häirinud filmi jooksul väga palju.
Ajas reisimine polnud nö puust ette ja punaseks tehtud, vaatajale jäeti veel palju mõtlemisruumi. Mängiti mooraalitunnetusega (kui vana Joe lapsi jahtima asus) ja kaasaelamisvõimega.

Väga positiivse mulje jättis. Soovitan vaatama minna.”

08.10.2012 19:20 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Stiilsed ja head näitlejad ning ka kokkuvõttes väärt film. Ajas rändamisega annab ikka vingeid filosoofilisi probleeme ja jama korraldada ning Rian Johnson saab sellega hästi hakkama, olles nii stsenaristi kui režissöörina selle filmi põhitegija.
Uus klassik on sündinud, usun, et see film pani märgi maha ning see on seal ka aastaid hiljem.”

03.10.2012 21:11 - Bernhold
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rian Johnson Looper (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: rian johnson looper (2012) (review)