6.3 3 hindajat

The Avengers
Joss Whedon

"Tasujad" on kinoajaloo suurim superkangelaste kogunemine, kui ühes filmis saavad kokku Marveli legendaarsed kangelased Raudmees (Robert Downey Jr), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Kapten Ameerika (Chris Evans), Kullisilm (Jeremy Renner) ja Must Lesk (Scarlett Johansson). Kui ootamatu hädaoht ähvardab kogu maailma julgeolekut, saab salajase rahuvalveorganisatsiooni direktor Nick Fury (Samuel L. Jackson) aru, et tohutu katastroofi ärahoidmiseks on vaja erilist meeskonda. Lisas Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.09.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kaks kuud peale esilinastust õnnestus minulgi film ära näha. Väga-väga vinge elamus. Eriti kiidan kahte asja - lõpulahing (mis kestis nii pikalt, et ei tahaks sõna "lõpp" sellele lisadagi) ja huumor. Kõige rohkem suutis naerutada Hulk, kuid kõik tegelased särasid. Päris korralik kogus erinevaid peategelasi ning igaühe olemus oli eristatav. Nad olid omanäolised ning ei sobinud omavahel kokku, mida tõestab omavaheline madistamine. Kuid kui see seljataha jäi, oli Tasujate koostöö vaatamine veelgi nauditavam.

Filmi "Thor" ajal oli nimitegelasest ja Loki'st täiesti ükskõik, pigem pettusin nendes. "The Avengers" muutis mu suhtumist neisse mõlemasse. Enne filmi nägemist suhtusin fännide poolt Loki ülistamisse skeptiliselt, aga nüüd osutus ta minu jaoks väga sümpaatseks. Teine vähem meeldinud film oli "Captain America" ja Steve'ile elasin ka seekord vähe kaasa. Temalgi olid omad momendid, kuid teistega võrreldes vähem muljetavaldavad. Nick Fury näis olevat kahtlane tegelane, teda oli raske usaldada olenemata sellest, et võitles meie poolel.

Taaskord mainin suurt lahingut, mis on teiste möllukatega võrreldes kõige rohkem meeldinud. Kordamööda nägi kõiki tegelasi, nad töötasid koos, kuid siiski täites erinevaid ülesandeid. Isegi Black Widow ja Hawkeye tegemised läksid korda, teistega võrreldes uued tegelased, kuid nad suudeti huvitavalt ning piisava sügavusega kirjutada. Black Widow meenutas mulle pidevalt kedagi... can't put my finger on it... Põhimõtteliselt võib öelda, et jäin kõigi kolme põhilise filmiosaga rahule - tegelased, huumor, action.”

02.09.2012 20:16 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Joss Whedon The Avengers arvustusi (review)Otsi Google abil: joss whedon the avengers (review)