7.7 6 hindajat

The Matrix Reloaded (2003)
Andy Wachowski, Larry Wachowski

Mis siis, kui ettekuulutus on tõsi? Thomas Anderson ehk Neo (Keanu Reeves) langetas kalli otsuse, valides sama raja, millele enne teda olid asunud Morpheus (Laurence Fishburne) ja Trinity (Carrie-Anne Moss) koos oma mõttekaaslastega. Nüüd läheb Neot ja tema võimeid vaja rohkem kui kunagi varem, sest viimane vabade inimeste kants Zion on ohus ning on aega vaid mõni tund, enne kui sinna, maakera sisemuses peituvasse varjupaika jõuavad 250.000 tapamasinat, mille ainsaks eesmärgiks on inimsoo hävitamine. Morpheus on aga kindel, et Oraakli ettekuulutus vastab tõele ning et Väljavalitu suudab väljuda ebavõrdsest võitlusest võitjana. "Matrix II" jätkab fantastilist ulmesaagat viimaste vabade inimeste võitlusest arvutite vastu, mis algas 1999. aastal kogu maailma raputanud kultusfilmiga. Lisas filmis6ber 16.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sutsuke uudsust oli selleks filmiks kadunud, aga paar uut asjalikku tegelaskuju muutsid filmi siiski põnevaks. Eriefektidele pandi taas palju rõhku.”

16.02.2012 11:31 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Andy Wachowski, Larry Wachowski The Matrix Reloaded (2003) arvustusi (review)Otsi Google abil: andy wachowski, larry wachowski the matrix reloaded (2003) (review)