6.3 6 hindajat

Men in Black III (2012)
Barry Sonnenfeld

Agendid J (Will Smith) ja K (Tommy Lee Jones) on tagasi... just õigel ajal. J on viimase 15 aastaga näinud sõnulseletamatuid asju, aga mitte miski, isegi mitte tulnukad, pole teda sedavõrd segadusse ajanud, kui tema tõrges kuivikust paarimees. Kui aga K elu ja Maa saatus kaalule pannakse, peab agent J reisima ajas tagasi, et asjad ära klattida. J avastab, et universumis on saladusi, millest K talle kunagi ei rääkinud - saladusi, mis paljastuvad siis, kui J lööb kampa noore agent K'ga (Josh Brolin), et päästa oma paarimees, agentuur ja inimkonna tulevik. Eestikeelne pealkiri: Mehed mustas 3. Lisas tokaia 07.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minu lemmik Mehed Mustas on ikka esimene osa. See oli tõsiselt naljakas ja värske. See kolmas nüüd midag erilist kahjuks ei ole. Pole ka midagi väga halba, aga ei ole kuidagi seda värskust enam. Hea oli see, et tegemist oli äratuntavalt endiselt MIB-iga, oli jäädud sama valemi juurde ning näitlejad olid oma rollides head. Aga vägisi jäi mulje, et püüti teha suuremat filmi kui sellest tuli.”

09.11.2012 21:52 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Barry Sonnenfeld Men in Black III (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: barry sonnenfeld men in black iii (2012) (review)