5.3 4 hindajat

John Carter (2012)
Andrew Stanton

John Carter (Taylor Kitsch) on USA kodusõjast kurnatud endine kapten, kes satub seletamatult Marsile, kus ta leiab end keset tohututes mõõtmetes konflikti planeedi asukate ning lummava printsessi Dejah Thorise (Lynn Collins) vahel. Maailmas, mis on kokkuvarisemise äärel, leiab Carter uuesti endas kaduma läinud inimlikkuse ning mõistab peaegi, et kogu planeedi ning selle asukate kestmajäämine on tema kätes. Lisas Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.09.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Üldmulje jäi väga lahjaks, ei pakkunud mingeid emotsioone. Peategelane polnud meeldejääv ega sümpaatne, teda tutvustati vaatajale valesti. Esimestest stseenidest alates tekkis vähemalt mul tema suhtes negatiivne hoiak, mis jäi püsima filmi lõpuni. Meeldis see, kuidas John pidi õppima uuel planeedil liikumist, kuigi kohati näis hüppamisvõime liigselt üleloomulik. Oleks võinud jääda rohkem kindlatesse piiridesse, mitte sobituda vastavalt situatsioonile.

Esialgu meeldis ka raskus roheliste mehikestega suhtlemisel, kahju, et keelebarjäär eemaldati nii ruttu ja kerge vaevaga. Üldine feel ja filmi stiil ei meeldinud, imelik et kujunduselemendid nii vastumeelseks osutusid. Võib-olla ootasin erilisemat ning erakordsemat Marsi elanike kujutamist. Idee oli ju ometigi hea. Raske hinnata... Lõpus kadus huvi suht ära, John Carter'i heaolu ei läinud vähimalgi määral korda... Elus, surnud, Maal, Marsil, ükskõik.”

06.09.2012 19:57 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Andrew Stanton John Carter (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: andrew stanton john carter (2012) (review)