6.6 7 hindajat

Dark Shadows (2012)
Tim Burton

Joshua ja Naomi Collins asuvad koos poja Barnabasiga 1752. aastal Liverpoolist laevaga teele, et alustada uut elu Ameerikas. Kuid isegi ookeanipikkune vahemaa ei suuda neid päästa needusest, mis jälitab nende perekonda. Kaks aastakümmet hiljem on Barnabasil (Johnny Depp) maailm oma käpa all, või on seda vähemalt Collinsporti linn. Ta on Collinwoodi mõisavalitseja, kel on raha, võimu ja oskus võluda naisi… Kuni ta teeb saatusliku vea ning murrab Angelique Bouchard’i (Eva Green) südame. Tegemist on nõiaga selle sõna igas mõttes, kes paneb Barnabasile needuse, mis on hullem kui surm – muutes ta vampiiriks ning mattes seejärel elusalt maha. Kaks sajandit hiljem vabaneb Barnabas juhuslikult oma haua kütkeist ning leiab end täiesti muutunud maailmast aastal 1972. Ta naaseb Collinwoodi mõisa, mis on kaotanud oma hiilguse. Hädised Collinsi suguvõsa järeltulijad on kuidagi ots-otsaga toime tulemas, igaühel oma sünge saladus. Nende matriarh Elizabeth Collins Stoddard (Michelle Pfeiffer) on palunud appi psühhiaatri dr Julia Hoffmani (Helena Bonham Carter), et too aitaks nende pereprobleemid lahendada. Eestikeelne pealkiri: Öö varjud. Lisas tokaia 07.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Algus jäi natuke liiga lahjaks, filmi set-up näis kestvat terve igaviku. Põnevaks läks siis kui Barnabas/Angie konfliktid hakkasid tuure üles võtma. Mitmel korral naersin, filmi stiil oli mõnusa kiiksuga ja peategelase elegantne kõnemaneer nauditav, kuid kõiki positiivseid aspekte oleks võinud olla veelgi suuremas koguses. Michelle Pfeiffer jättis väärika mulje, ta tegelast oleks tahtnud rohkem näha. Parimateks kohtadeks olid magamiskoha otsimine ning see... laamendamise stseen. ”

26.12.2012 14:43 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Päris vinge film. Arvasin esmalt, et saab olema midagi Addams family laadset aga ei. See oli ikka täiesti omaette asi. Kus vampiir ei olnudki ilus nagu Edward.
Filmi alguses oli Johnny Depp nii nooreks tehtud, et ei kujutagi ette, kuidas nad sellega hakkama said. Teine asi oli portselanist nõiaga, kes tükkideks kippus lagunema lõpus. See oli ka vingelt tehtud.
Muidu oli enamasti humoristlik või lihtsalt timburtonlikult veider film, paar kohta olid aga ootamatult verised, mis võib mõne väiksema või araverelisema vaataja ehk äragi ehmatada. Aga seda oli vähe.
Ülidselt meenutas hoopis Tim Burtoni multikat Corpse Bride.
Ahjaa, ja maailma parim seksistseen oli seal filmis ka!”

15.05.2012 13:58 - Locco
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tim Burton Dark Shadows (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: tim burton dark shadows (2012) (review)