6.3 3 hindajat

The Amazing Spider-Man (2012)
Marc Webb

"Imeline Ämblikmees" on lugu tõrjutud õpilasest Peter Parkerist (Andrew Garfield), kelle vanemad hülgasid juba poisipõlves ning jätsid onu Beni (Martin Sheen) ja tädi May (Sally Field) kasvatada. Nagu teismelised ikka, üritab ka Peter aru saada, kes ta on ja kuidas on temast saanud selline inimene, nagu praegu. Peter püüab suhteid siluda oma esimese kooliarmastuse Gwen Stacyga (Emma Stone), kuid elu pole lihtne ja neid ootavad ees takistused armastuses, probleemid pühendumise ja saladustega. Peter avastab salapärase kohvri, mis kuulus tema isale, ning hakkab oma vanemate kadumist uurima. Juhtlõngad viivad ta otse Oscorpi, tema isa endise partneri dr Curt Connorsi (Rhys Ifans) laborini. Ämblikmehe ja Connorsi alterego Sisaliku vahel tõotab puhkeda vastasseis, seega teeb Peter elumuutvaid valikuid ja kasutab oma võimeid, mis teevad temast tulevikus kangelase. Lisas Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.09.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ei olnud suurem asi film, paraku. Imelikud karakterid, ebausutav näitlemine (näiteks spidermani tüdrukut ei viinud miski rööpast välja, sisuliselt millelegi mingit reaktsiooni ei ilmutanud), üldse näitlemine oli veider. Lugu oli poolimelik. Ja kogu teostus oli nii ja naa. Seega suur mõttetus oli see film.”

06.04.2015 20:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mulle meelidis, et uue filmi Peter polnud selline möku nagu vana-filmi oma, temaga saab rohkem teismelisi samastuda ning seega peaks ta ka rohkem teismelistest fänne võitma. Minu arust oli film piisavalt kiire ja lugu jutustati ilusti ära.
Kostüüm oli ka äge, üldse CGI oli ilus. Kahju oli, kui Peteri vanaisa surma sai, aga see oli kohustuslik sündmuste käik.
Huvitav, kas usa-s saavadki kallakuga gümnaasiumiõpilased nii lihtsalt suurtesse firmadesse praktikale. Tundub põnev.”

07.09.2012 19:18 - Lourdes
Lourdes on seda arvustust muutnud: 09.09.2012 20:30
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Eelnevad Ämblikmehe filmid on nägemata, esialgu oli sellest kahju, et aga nüüd juba pigem hea meel, kuna puudub pidev vajadus neid kõige uuemaga võrrelda. Igatahes jäin The Amazing Spider-Man'iga rahule. Andrew Garfield sobis peaossa hästi. Näitlemisega sai ainult rahule jääda, eriti tõsisemate emotsioonide korral. Samuti oli tema Ämblikmees kogenematu ning sellest hoolimata veidi ulakas. Taoline lähenemine oli väga meelt mööda, samuti tekitas erinevaid humoorikaid hetki.

Pettumuse valmistas sündmuste käik, mis viis eriliste võimete saamiseni. Ei oska täpselt sõnastada, aga ootasin erilisemat lahendust. See-eest oli Peter'i kohanemine nendega väga hästi tehtud. Suure paha tegelase puhul meeldis inimlik pool. Muundunud kuju oli... igav. Filmi lõpp oli kena, Emma Stone on alati vinge. Soundtrack meeldis mõnes kohas. Kui avaldatakse OST, otsin paar track'i kuulamiseks, kuid enamasti polnud see osa filmist eriti meeldejääv. ”

02.09.2012 20:23 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Marc Webb The Amazing Spider-Man (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: marc webb the amazing spider-man (2012) (review)