4.7 6 hindajat

Legion (2010)
Scott Stewart

Action-põnevik lähenevast maailmalõpust. Osades: Paul Bettany, Dennis Quaid, Lucas Black, Tyrese Gibson, Kate Walsh. Eestikeelne pealkiri: "Leegion". Lisas filmis6ber 06.04.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kaose filmidele mõeldes, ei saaks seda filmi täiesti maha kanda, kuna filmis oli paar üpris originaalset nüanssi, mis aja jooksul pole suutnud ununeda vaimusilmast. Kuigi plot ehk oli nõrk ja dialoogid andsid samuti soovida, oli filmi visuaalne pool äärmiselt pilkupüüdev ning samuti oli näitlejate töö täiesti rahuldav. Võrreldes selliste ebaõnnestunud viimase aja filmidega nagu Skyline jne, tõuseb see film märgatavalt kõrgemale ja jätab kordi väärikama mulje.”

26.04.2011 13:40 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Need 4 punkti saab see film ka ainult tänu sellele, et see nii loll oli. Oli kohti, kus saali eksinud inimesed hoogsalt naersid, ehkki kuri verdhimustav 80-aastane vanamutt, kes filmis mööda lagesid ronis, oleks ilmselt kõik kaameks pidanud ehmatama.
Ka ei suuda ma otsustada, kumb oli lollim koht, kas inglite Gabrieli ja Miikaeli vaheline võitlus automaadi ja motoriseeritud sõjanuiaga või see, kus peaingel isiklikult Terminator 2-st tuntud tinamehena sõitva auto pagasiluugil kõlkus.
Selles filmis oli nii palju klišeesid, halba dialoogi, kehva näitlemist ja lolle süžeekäike, et raske on midagi muud öelda. Küll aga -- kui oled näinud "Elavate surnute ööd" ja see sulle mis iganes põhjusel meeldis, siis tasb ka Leegion ära vaadata.”

06.04.2010 18:29 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Scott Stewart Legion (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: scott stewart legion (2010) (review)