6.5 21 hindajat

Sorcerer's Apprentice (2010)
Jon Turteltaub

Balthazar Blake on meisterlik võlur, kes elab keset tänapäevast Manhattanit, püüdes linna kaitsta oma põlise vihavaenlase Maxim Horvathi eest. Balthazar ei suuda seda teha üksinda, seepärast võtab ta appi Dave Stutleri, pealtnäha tavalise tüübi, kelles näib peituvat varjatud andeid. Võlur annab enda õpilasele nõiakunsti kiirkursuse ja üheskoos püüab see kokkusobimatu paar peatada pimeduse jõud. Dave peab võtma kokku kogu oma vapruse, et üle elada kurnav väljaõpe, päästa linn ja võita unistuste tüdruku süda. Eestikeelne pealkiri: Võluri õpipoiss. Osades: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer. Lisas öötöö 01.08.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kohati tühi ja sisutu film, samuti äärmiselt etteaimatav ja labase huumoriga. Kuigi režii oli tasemel, oli idee teostus kohati halb, kuna mõned eriti fenomenaalsed kaadrid (elektri noolte muusika näiteks) kasutati nõnda tühja plotiga filmis ära. Häiris ka see, et Cage-i puhul loeb viimastel aastatel rohkem nimi kui tema näitlemisoskused - ta on väga halb ümberkehastuja ja kordab end.”

26.04.2011 13:50 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Filmil pole häda midagi. Selline Harry Potteri tunne on ja üldse mitte halvas mõttes. Mulle meeldis.”

07.08.2010 12:37 - Bluez
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mitte eriti meeldejääv film. Mõned toredad eriefektid, Nicolas Cage ja "pahade" põhitegija Alfred Molina head ja teiste suhteliselt kesised näitlemised... Iseenesest oli tore, et peategelasest noormees polnud harjumuspärane modell, vaid hoopis suhteliselt halva diktsiooniga nohik, aga ega seegi päeva päästnud. Keskpäraseks jäi film ikka.”

01.08.2010 17:23 - öötöö
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Jon Turteltaub Sorcerer's Apprentice (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: jon turteltaub sorcerer's apprentice (2010) (review)