- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
373.
Scream 4 (2011)
Wes Craven
Eestikeelne pealkiri: Karje 4.
Lisas filmis6ber 06.04.2011
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
374.
Sea Rex: Journey To A Prehistoric World 3D (2010)
Ronan Chapalain, Pascal Vuong
Julie, kes jumaldab dinosauruseid ja ookeane, suundub koos Jackiga, kes on teadlane minevikust, huvitavale teekonnale eelajaloolisse maailma. Nad lähevad samm-sammult ajas 200 miljonit aastat tagasi, läbi Triiase, Juura ja Kriidi ajastute, selleks, et avastada hingematvat veelaust maailma, kus elutsevad kõige uskumatumad olendid. Ka oma kõige eredamates unistustes ei võinud Julie ette kujutada, et maailmas on olemas sellised suured mereelukad – plesiosaurused (lühikesekaelaline lioplevrodon ja pikakaelaline elasmosaurus), ägedad varaanilaadsed mosasaurused ja kõige suuremad mereroomajad, keda Maal on kunagi nähtud - 25-meetrised gigantsed ihtüosaurused šonisaurused. Eestikeelne pealkiri: Sea Rex: Meresaurused 3D.
Lisas filmis6ber 06.04.2011
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
375.
Sa tead et ma leian su üles
Monika Rahuoja-Vidman
Põnevik armastusest, kättemaksust, ärakasutamisest, saladustest, otsimisest ja leidmisest. Kaks väga erinevat meest, kes kumbki omal põhjusel, otsivad jäljetult kadunud naisi. Üks neist on vananev sutenöör ja kurjategija, keda pikki aastaid vaevanud kättemaksuiha sunnib asuma teele Hispaaniast Rootsi, et maksta kätte kunagi tema juurest põgenenud noorukesele Elinile. Teine aga rõõmsameelne külamees, kes soovides kõiki aidata, ühel ööl koju tagasi tulles enam naist eest ei leia. Loole lisavad vürtsi saladuslik Anna, autojuht Deniss, küla kõiketeadja Mari, metsamees Valter ja teisedki tegelased. Millega lugu lõpeb? Kas mehed tõesti leiavad otsitavad üles? Loe põnevikku „Sa tead et ma leian su üles“ ja kõik küsimused saavad vastused!
Lisas NuclearEngineer 04.04.2011
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
376. Elizabeth Arden 8 Hour Cream Skin Protectant
See rohkelt auhindu võitnud klassikaline nahahooldus,rahustab, taastab, ning aitab parandada lõhenenud või kuiva nahka. Vähendab naha karedust, punetust ja nahaärritusi. Leevendab kuiva naha koldeid, aitab põletiku ja põletuste vastu, ravib kriimustus ja marrastusi.
Lisas ellu 28.03.2011
“See kreem on täiesti asendamatu, eriti talvel. Kreem sobib nii naistele kui ka meestele.
Kasutan seda põhiliselt huulte peal, kuid olen ka pannud ketendavale nahale. Huuled teeb see kreem väga pehmeks. Kahjuks jätab huultele kergelt läikiva kihi (nagu huuleläike puhul), seega ei usu, et mehed sellega väljas ringi käiks, kuid kodus olles ei tohiks see probleem olla.
Millegipärast arvavad paljud, et see kreem teeb imesi (ala parandab 8 tunniga huuled), kuid tegelikult 8 tunni järel on naha (või siis huulte) olukord tunduvalt parem.
Hind on sellel üpris soolane, kuid väärt igat senti! Olgugi, et see kreem on kallis, jätkub seda päris pikaks ajaks (tuub on 50 ml ja minul kestab keskmiselt aasta).
Lisaks on sellel kreemil väga spetsiifiline lõhn, mis algul tundub äärmiselt ebameeldiv, kuid sellega harjub väga kiiresti ära.
Mina olen seda kreemi kasutanud kuskil 4-5 aastat ja igal juhul jätkan kasutamist. Kohe väga-väga soovitan! :)”
ellu on seda arvustust muutnud: 28.03.2011 18:47
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
377.
Koletis kuu peal
Madis Kalmet
Richard Kalinoski lugu noorest armeenia abielupaarist – kahest ellujäänust pärast 1915. aasta genotsiidi. See on südamlik, valus ja tundlik jutustus võitlusest koletistega minevikus ning iseendas. Aram Tomasian on põgenenud Armeeniast oma unistuste maale, Ameerikasse, ja saanud seal fotograafina korralikule elujärjele. Ta valib endale foto ja kirjade järgi kodumaalt pruudi, kuid kui tütarlaps üle ookeani kohale jõuab, ei vasta ta sugugi sellele pildile, mille Aram oma kujutlustes loonud on. Kunstnik: Kustav-Agu Püüman. Tõlkija: Anu Lamp. Osades: Priit Võigemast, Hele Kõrve, Aleksander Eelmaa, Jaan Aleksander Konze või Egert Kadastu.
Lisas laurent 26.03.2011
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
378.
Sucker Punch (2011)
Zack Snyder
Eepiline fantaasiamärul, mis viib noore tüdruku elavasse kujutlusmaailma ja pakub talle pääseteed süngest reaalsusest. Piiranguteta fantaasiamaailmas võib ta minna kuhu tahes ja teha mida tahes. Tüdruku uskumatud seiklused hägustavad piiri tõelise ja väljamõeldise vahel. Eestikeelne pealkiri: põgenemine reaalsusest.
Lisas Peko 15.03.2011
“Film, mis ajas mind juba esimese 10 minuti jooksul kinopingis sügelema, et kas ei peaks mitte saalist lahkuma. Juba algusest oli juba tunda, et nüüd tuleb midagi twilighti sarnast - film, mis on täis poppe lugusid, ilusaid poisse/tüdrukuid ja omapäraseid kaadreid. Pisut vaene on kasutada leierdatud vanasõna, kuid kõik pole kuld mis hiilgab, nimelt, kuigi filmi visuaalne külg taotleb võimas olla ning muusikavalik populaarne ja huvitav, on film siiski täis piinlikke momente ja üritab sinust vägisi 13 aastase poisi või tüdruku teha, kes teeb "oo" ja "aa" iga sähvatuse ja plahvatuse peale ning kes filmi lõppedes kindlasti oma ipodi filmi soundtracki tõmbab. Kõige piinlikumad kohad olid minu jaoks aegluup catwalgid, kus piltilusad, pisut räsitud neiud, automaadid käes, kurjad pilgud näol, suured relvad käes ning kehad pisut paljastatud ja rõhutud, jalutavad aegluubis kaamera poole...oeh. Kui tõmmata mõni paralleel, siis film on visuaalselt ja heli poolelt sarnane "Twilightile", see süngus ja pop lugude valik. Pisut oli tunda ka "Scott Pilgrimi hõngu", kus samuti tuli lahendada kõik võideldes ning kus löögid lennutasid võitlejaid sadu meetreid eemale ning lõpetuseks kõige rumalama paralleli tõmbaks ma selle filmi ja "Faster pussycat, kill kill"-i vahel, kuna seal jahtisid verd samuti karakterivaesed ja volüümikad naised ning seal filmis polnud samuti piinlikel kaadritel lõppu. Kokkuvõttes võib öelda, et vanuses 12-16 on see film ehk vajalik etapp, mis tuleb läbida, et järjest paremate filmide poole liikuda, kuid mina ise pean seda filmi ajaraiskajaks ning ei suuda filmist ühtegi minule meeltmööda aspekti välja tuua, kuna film on pigem nagu sucker puntš, mida peol juues loodad pisut purju jääda, kuid kui oled kausi tühjaks joonud, saad alles aru, et selles puntšis alkoholi pole.”