Nublu
6.6
12 hindajat

1. Nublu
Vahur Keller

NUKU teatri sügishooaja uuslavastus lastele vanuses 4+! Loo peategelaseks on valkjas, pruunide laikudega koerake Nublu, kes eksib juhuslikult tuletõrjemajja ning temast saab pritsimeeste lemmik ja tubli tuletõrjekoer. Nukuetenduse käigus osaleb teatripublik tuleohutusõppusel, mida viivad läbi lustakad tuletõrjujad Mustpea (Tarmo Männard) ja Valgemaa (Mihkel Tikerpalu) ning nende tuletõrjekoer Nublu. Õppusega koos jutustavad nad loo sellest, kuidas vapper Nublu nende juurde tuli, vahepeal kaduma läks ja siis jälle õnnelikult tuletõrjemeeskonnaga liitus. autor JAAN RANNAP dramatiseerija ja lavastaja VAHUR KELLER kunstnik BRITT URBLA KELLER helilooja LIINA KULLERKUPP valguskujundaja TARGO MIILIMAA mängivad MIHKEL TIKERPALU, TARMO MÄNNARD, KATRI PEKRI, LEE TREI, SANDRA LANGE või KADRI KALDA


Lisas Alice 19.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“"Nublu" on õnnestunud lastelavastus, mis suudab olla samaaegselt huvitava ja õpetlik. Nukuteatris mängitav "Nublu" sisaldab palju informatsiooni tuleohutuse ja hädaolukorras käitumise kohta, mis jõuab lasteni selgel ja hästi illustreeritud moel. Vaatamata sellele on etendus ka naljakas ja haarav ning väikestel teatrikülastajad on võimalus ise osaleda ja kaasa rääkida.
Õnnestunud on ka etenduse korralduslik pool - 50 minutit on piisavalt lühike aeg, et sihtgrupp (nelja kuni kümne aasta vanused) ära ei väsiks. ”

19.11.2013 10:08 - Alice
Alice on seda arvustust muutnud: 19.11.2013 10:09
Hinnang arvustusele:
  +1   -0