Su nägu kõlab tuttavalt
7.8
8 hindajat

1. Su nägu kõlab tuttavalt
TV3

Hispaania (Tu cara me suena) ning Suurbritannia (Stars in Their Eyes) saadete põhjal loodud eestlaste versioon on lõbus ning meeleolukas saade, kus Eesti telemaastiku tuntud inimesed parodeerivad kuulsaid lugusid võimalikult täpselt. Saade on meelelahutus eesmärgil, kus staarid üritavad näidata oma andekust nii laulmise kui jäljendamise osas. Saates annetatakse igal korral raha selle saate võitja poolt valitud organisatsioonile või fondile. Saatejuht on Mart Sander


Lisas AnnL 24.05.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Minu arust väga kihvt saade, kus kedagi ei laimata või kritiseerita. Saade on lõbusas noodis ning toob meenutusi varasematest aegadest. Paljud saates osalevad eesti staarid üllatavad positiivselt oma andekuse ning töövõimega.

Lugusid ei halvustata, vaid proovitakse jäljendada võimalikult täpselt, kuid austusega.

Nalja saab palju ning tänu saatele olen nii mõnegi loo hiljem üle vaadanud ning meelde tuletanud. Mulle meeldib veel formaat, et kuigi nad niiöelda "võistlevad", siis kedagi ei hääletata välja või eemaldata saatest, vaid võitja saab annetada raha enda poolt valitud kohta.

Muidugi on see ka hea reklaam saates osalenud kohtunikele ning osalejatele.

Ootan huviga uut hooaega. ”

24.05.2015 18:40 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
The Originals
8.7
6 hindajat

2. The Originals
Julie Plec

The Vampire Diaries sarjast välja kasvanud kõrvallugu Michaelsonide perekonnast, keda tuntakse kui esimesi vampiire e alg-vampiire. Nende ajaloost, suhetest ning soovist võita tagasi kunagi koduks pidanud New Orleans.


Lisas AnnL 24.05.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Igas perekonnas esinevad oma tülid ning lahkhelid, kuid lisades sinna tuhat aastat, kõrgendatud emotsioonid ning erilised võimed, on tulemused drastilised.

Perekond, kus vanemate eesmärk on oma lapsi kõrvaldada ning õdede ja vendade vahel esineb usalduse probleeme, ei puudu haiget tegemised, tapmised, tülid ega kaotused.

Pika mineviku ja sadade aastate jooksul kogunenud tunded ei ole visad kaduma, kuid vaatamata kõigele on veri paksem kui vesi ja rasketel hetkedel hoiavad lapsed ikka kokku.

Sari, kus igav just ei hakka, kuid samuti puudub seal igasugune elu väärtus ning iga Michaelsoni vampiir või ürgne nõid peab end maailma valitsejaks, kes võib otsustada teiste elude üle. Väga fantaasiarikas ning vägivaldne sari. Ometi on seal miski, mis paneb vaatama. ”

24.05.2015 18:27 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
YouTube Music Awards
6.5
19 hindajat

3. YouTube Music Awards
http://www.youtube.com/watch?v=dG4xaLn2W6s


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ma ei tea kas Youtube teeb oma auhindadega ajalugu või on see auhinnnashow mingi märgilise tähtsusega, aga et YT on täna nagu MTV 80ndatel ruudus, siis tähelepanuta see nüüd ka ei jää.
Mida see näitab, kui subsrcribejaid on kanalil 15+ miljonit, aga reaalseid reaalajas vaatajaid hetkel 175-185k (alguses 250k). Võiks ju rohkem olla. Või YT puhul loeb just see, et vaatan millal tahan?
Võitjate valik igatahes tundub õilis ja aus - videote vaatamiste ja jagamiste hulk läinud aasta jooksul.”

04.11.2013 02:27 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Boardwalk Empire
8.5
10 hindajat

4. Boardwalk Empire
HBO

Põnevus ja draama. Boardwalk Empire keskendub 1920 aastatel Ameerikas kehtinud kuivseaduse ajal oma elu elanud ja äri ajanud Enoch ''Nucky'' Thompson'i ja teda ümbritsevate inimeste tegevusele. Nucky - poliitik, ärimees ja gängster. http://www.imdb.com/title/tt0979432/


Lisas Marko T 30.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Terence Winter'i ja Martin Scorsese tõeline pärl.
HBO üks parimaid seriaale mis kunagi tehtud. Üks parimaid sest Band Of The Brothers ja Weeds(pole küll HBO toodang kuid siiski tõliselt hea seriaal) jäävad samasse klassi.
See on tõeliselt hästi kirjutatud, lavastatud ja näitlejate poolt väljamängitud ajastutruu seriaal.
Kohene klassika ning ennast sellest eemale rebida on äärmiselt raske. Kahjuks on seda elamust raske kirjeldada ühegi sõnaga, seda peab ise nägema ja läbielama.
Isiklikult ei suuda mitte ühtegi miinust leida - kui just see ooteaeg mis jääb kahe osa vahele :)
Hetkel on käimas kolmas hooaeg kuid esimene ja teine on erinevatel viisidel täiesti saadaval.
Vaadake ja te ei kahetse. ”

30.09.2012 15:38 - Marko T
Marko T on seda arvustust muutnud: 30.09.2012 15:44
Hinnang arvustusele:
  +0   -0