Sea Club
8.0
1 hindaja

1. Sea Club
http://seaclubresort.seagroupresorts.com

Hotell (üks kolmest Sea Group hotellist) Egiptuses, Sharm el Sheikhis.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
17.01.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Olles sealkandis harjunud igasuguste hotellidega, mis end 5* hotellideks nimetavad, siis see on üks korralikumaid. Mitte küll Euroopa 5 tärni, aga sealses kontekstis üks viisakas valik.

Sea Club on osa kolmesest hotellikompleksist, mis nimetab end Sea Gripiks. Kõrvuti asuvad Sea Club ja Sea Life (4-tärnine) ning nende taga Sea Gardens, millel enda randa ei ole, tulebki läbi nende kahe hotelli territoorumi minna. Aga hea uudis on see, et hotellide infrastuktuur ongi ühine. Seega võid rahulikult süüa oma all-inclusive paketiga ükskõik, millise hotelli restoranides. Toidud on küll sisuliselt samad, aga ruumid on üsna erinevad.

Hotellis on tube hotelli peamajas, aga enamus asuvad eraldi kahekorruselistes majakestes, mis mere suunas rajatud on. Väga privaatne ja mõnus. Kusjuures -- vaikne! See on mul alati suur hirm hotellidega, et all käib öö läbi mingi tramburai, aga seal seallist asja ei olnud. Vaikne ja rahulik.

Teenindus oli suurepärane. Kõik küsimused lahendati kiiresti ja sõbralikult. See on minu kogemuse põhjal lõunamaades pigem haruldane asi.

Külastajateks on valdavalt venelased. Pole mu lemmikseltskond, eriti kui käivad ringi särgiga "Toetan Putinit!", ehk lihtsalt lambist rikuvad inimeste reisituju ja norivad tüli. Aga ei, mingit otsest tülinorimist ei olnud. Ja tegelikult pidavat seal olema ka palju Ukrainlasi, seega ma võisin ka neid ekslikult venelasteks pidada. Sekka mõni üksik britt ja itaallased.

Toit oli küllalt hea. Iga söögikorra ajal ka "live-cooking", ehk väikses sabas seistes sai otse grillplaadilt enda taldrikule head-paremat (lasta) tõsta.

Hotellide territooriumil on ka selliseid restorane, kuhu pääseb tasuta sööma vaid korra puhkuse jooksul, aga tasuliselt muidugi nii palju kui soovi on.

Il Pescatore, kalarestoran teel randa, ei järnud head muljet. Toit oli kesine, õhtul seal süüa oli rämedalt külm (jaanuaris vähemalt) ja teenindus jättis ka kergelt soovida.
Samas Teppanyaki jaapani restorani soovitan ma soojalt kõigile. See pole lihtsalt hotelli territooriumil naja-pärast-hea-käia koht, vaid ongi täitsa lahe elamus. Vuntsidega araablane oli jaapani koka peapaela pähe sidunud ja tegi sellist vinget kokkamisšõud, et kohe vau. Einestajad istusid kõik ümber tema kokkamissaare, neid mahtuski sinna vast 8tk, ja igaühele tehtid eraldi väga maitsev ja visuaalselt efektsel viisil valmiv toit. Seda soovitan kindlasti, üks reisi meeldejäävamaid elamusi.

Kuna check-out on hotellides ikka 12.00 ja minul lennuki peale minek alles kl 18st, siis pikendasin ruumi kohapeal, see maksis siis vastavalt 40 lisaeurot ja sisaldas kogu all-inclusive programmi jätkumist (kaks täiskasvanut ja laps).

Sinna võib täiesti tagasi minna. Oleks seal vaid mõni eestlane ka! Ainult ühtesid veel nägimegi :)”

17.01.2015 11:13 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 17.01.2015 14:15
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Sorts
8.5
2 hindajat

2. Sorts
Michael Scott

Alcatraz: Kuigi nende liitlane doktor John Dee on kuulutatud utlaga’ks, lähevad Machiavelli ja Billy the Kid kaasa Ülikute plaanidega: nad päästavad Alcatrazi koletised San Francisco linna lahti ja määravad humani’d seeläbi hukule. Danu Talis: Varjuderiik, millesse Scatty ja Jeanne d’Arc on sisenenud, on palju ohtlikum, kui nad eales oskasid ette kujutada. Ja nad pole siin juhuslikult – sõdalased kutsuti kohale eesmärgiga. Nagu ka Saint-Germain, Palamedes ja Shakespeare. Nad kutsuti kokku, et nad rändaksid ajas tagasi Danu Talisele ja hävitaksid saare. Sest selleks, et tänapäeva maailm alles jääks, peab Danu Talise saar, mida humani’de müütides tuntakse Atlantise kadunud linnana, hukkuma. San Francisco: Lõpp on lähedal. Josh Newman on valinud endale poole ega seisa viimases lahingus oma õe Sophie ega Alkeemik Nicholas Falmeli kõrval. Ta võitleb koos Dee ja salapärase Virginia Dare’iga. Kui Sophie’l ei õnnestu oma kaksikvenda enne lahingu algust leida, kaob kõik – igaveseks. Scatty, Jeanne d’Arc, Saint-Germain, Palamedes ja Shakespeare on Danu Talisel ning Sophie jäänud üksi Perenelle’i ja üha nõrgemaks muutuva Nicholas’ga. Ta peab lootma Nitenile, et leida keegi, kes õpetaks talle maamaagiat. Ent nagu selgub, võib õpetajaid leida ka kõige tavalisematest paikadest. Vaenupooled kogunevad. Kaksikud on lahutatud. Üks päästab maailma, teine hävitab selle.


Lisas Hastur 15.07.2012
Pane hinne:
Jõuluassortii
1.0
1 hindaja

3. Kalev Jõuluassortii

Koostis: suhkur, kakaovõi, kakaomass, glükoosisiirup, täispiimapulber, taimne rasv, lõssipulber, metspähkel, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, taimne õli, piimarasv, õhitud riis (riisijahu), emulgaator E322, lõhna- ja maitseained (sh vanillin, piparmündiõli), maisihelbed (mais, suhkur, sool, odralinnaseekstrakt), želeeriv aine E440, happesuse regulaatorid (E330, E331), melass, säilitusaine E211, sool. Toodetud Soomes.


Lisas erkki 05.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Šokolaadil on tugev piparmündimaitse juures, sõltumata kommi täidisest. Peale juba mitme erineva kommi väljasülitamist hakkasin pakki uurima ja leidsin põhja alt saatuslikud sõnad "Toodetud Soomes".”

05.01.2012 19:01 - erkki
Hinnang arvustusele:
  +0   -0