GoGoNano Universaalne vedel ekraanikaitse
8.7
6 hindajat

1. Digital Trade Solutions OÜ GoGoNano Universaalne vedel ekraanikaitse

Nanotehnoloogiline ekraanikaitsevedelik kaitseb Sinu telefoni või tahvelarvutit kriimustuste eest, vähendab näpujälgede teket, muudab seadme kasutamise sujuvamaks ja värvid erksamaks, aitab ekraani lihtsamini puhastada ja hülgab vedelikke. Tänu uudsele tehnoloogiale ei teki ekraanile mulle nagu tavalise kaitsekile paigaldamisel. Toode on loodussõbralik, valmistatud vee baasil. Vedelkaitse reageerib kantava pinnaga ja moodustab täiesti uue molekulaarse kaitsekihi ekraani pinnale. Vedelik sobib nii nutitelefonidele, tahvelarvutitele, telekatele, kaameratele, objektiividele, mängukonsoolidele ja teistele ekraanidele. Funktsioonid: * Kaitseb kriimustuste eest * Muudab ekraani erksamaks ja kasutamine muutub sujuvamaks * Vähendab nõpujälgede teket ja muudab pinna lihtsasti puhastatavaks * 100% mullivaba * Anti-staatiline * Anti-bakteriaalne * Loodussõbralik toode * Tõrjub kõiki vedelikke * Universaalne ja sobib kasutamiseks erinevatel seadmetel(ühest tootest piisab vähemalt 10-20 seadme katmiseks olenevalt pinna suurusest) Kasutamine: * Puhasta kaitstav pind tolmust ja mustusest. * Kanna kaitsevedelik pihustiga ekraanile ning aja see ühtlaselt lapiga laiali. Lase pinnal 10-15 minutit kuivada. * Tugevama kaitse saamiseks kanna ekraanile kaks kihti. Lase ka teisel kihil 10-15 minutit kuivada.


Lisas Kakur007 01.05.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Super!”

11.12.2018 10:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
BH-01
6.2
5 hindajat

2. Acme BH-01

Juhtmevaba (hands-free) Bluetooth peakomplekt. 100h ooteaega; 3h kõneaega; kaal 7g; tööraadius 10m.


Lisas Kantorio 10.08.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kuna hind on odav, sai naljapärast autosse ostetud, seadus ju nõuab ka.
Acme BH01 on väga väike ja kerge ning eraldi kõrva taha käivat kinnitust ei ole. Tuleb lihtsalt kõrvaauku toppida ja nii ta seal püsibki kummitihendi jõul. Ebamugav on see, et see tihe kummilutt muudab ühest kõrvast kurdiks ja autos muusikat kuulata ei ole võimalik. Või on võimalik, aga vastik on.
Aku kestab BH-01-l lühikest aega, sellepärast peab üks mini-USB juhe kogu aeg olema sigaretisüütajas ja iga paari päeva tagant tuleb laadida.
Kõne ajal ei toimi hästi helivaljuse nupud, vajutamise peale teeb küll piiksu, aga valjus ei muutu.
Ja mis kõige hullem, kõik inimesed telefonis ütlevad, et peaaegu ei kuule mitte midagi.
Kasutu handsfree. Odav, kuid ei toimi normaalselt.”

10.08.2012 16:07 - Kantorio
Hinnang arvustusele:
  +1   -0