"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
7.8 52 hindajat

Mack Bar-B-Que
http://www.americanfood.ee

Ameerika toidu restoran Tartu mnt. 63 ja Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Lisas eitäi 17.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tere,

probleem pole just suur, aga häiriv.

Nimelt käisin Rocca al Mare Mack restoranis ja tellisin oma burgeri ja kraanivee, aga kui teenindaja jooke lauda tõi, siis ulatas ta mu nina ette Vichy vee, mille peale ma parandasin teda, et ma tellinin ikkagi kraanivee ja teenindaja vastas, et nad ei TOHI kraanivett serveerida.(?!)

Mulle ei meeldi lihtsalt see kui tellin kraanivett ja mulle lüüakse selga 1.9€ Vichy vee pudel mida ma pole tellinud, aga no see pole suur raha ja teenindajast kahju, siis jõin on Vichy vee ära.

BTW burks on mega hea. :)

Kõike paremat.
Mihkel”

25.05.2015 18:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
25.05.2015 20:19 Nimetu
Täiesti nõus! Kusjuures, kunagi anti Mackides kannutäis kraanivett kohe tervituseks lauale! Mina väldin söögikohti, kus tasuta kraanivett ei saa. Minu jaoks näitab see suhtumist.

“Meile sattus selline lastetool, millel iste ühel hetkel lihtsalt alt ära vajus ja laps kukkus pea ees põrandale. Vabandanud ei ole keegi, isegi pärast e-kirja saatmist otse managerile. Leian, et nendepoolne suhtumine on äärmiselt ebaadekvaatne ning ebaviisakas.

Üldiselt on teenindus alati väga hea ning sama käib toitude kohta, kuid Tartu mnt restoranis on viimasel ajal väga vähe teenindajaid laudade kohta, pikk ooteaeg nt arve toomise ja tasumisega.”

07.04.2014 21:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -1
Kommentaarid:
07.04.2014 21:59 Nimetu
Mina, Mu laps ja Maailm. Teised ainult kummardagu. Ikka juhtub igasugu äpardusi.
17.04.2014 23:25 Nimetu
No ma ei tea... nii palju,kui mina olen Tartu mnt. Mack-is käinud,on seal alati kõik tasemel,meeldib interjöör,teenindus ja söök on maitsev,ei mingit eriti pikka ooteaega...Mulle ja mu sõpradele sobib!!!
25.06.2014 17:31 Sandra K
Et sellist juhtumit vältida, kontrollige enne, kuhu lapse istuma panete - siis ei ole managerile vaja sõimukirju saata :)

“Kui on lastega koos välja sööma minek, siis Tartu mnt Mack BBQ on üks esimesi valikuid. Lastenurk on toasuurune, vähemalt 15 m2 ja hästi varustatud. Teenindaja toob kohe väikesi lapsi märgates väikse ämbritäie pliiatseid ja värvimiseks lastemenüü. No seda tegelikult kohtab järjest rohkem ka teistes söögikohtades, ei midagi erilist.
WC-s on eraldi suur ruum mähkimislauaga, võtit tuleb küll letist küsida.
Söögi osas soovitaks proovida Famous ribi, see on väga mahlane ja pehme, kondid kukuvad ise liha seest välja, ning ka pizza on päris hea.
Vaikne aeg on tööpäeval peale lõunat, muudel aegadel tasub ette helistada ja laud kinni panna, sest koht on päris täis.”

06.08.2013 23:04 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Teenindus on seal alati väga hea, pole veel pettuma pidanud. Teenindajad on abivalmid ja sõbralikud, ning viimasel ajal nagu vähem pealetükkivad ka. Muidu uurisid ehk pisut liiga agaralt, kui rahul ma kõigega olen.

Toidud maitsevad head, muidugi räägin siin liharoogadest, sest ma pole salateid seal kunagi proovinudki.

Viimasest korrast aga väike pettumus siiski hinge jäi. Nimi oli roal Meat Mountain ja hind peaaegu 24 euri. Nii et ootaks, et selle eest saab ikka paraja mäetäie liha. Võtsime selle sõbraga kahe peale, aga noh, tegelikult oleks üksi võinud ära süüa. Ei olnud oluliselt rohkem kui tavaline ports, pilt siin:
Mack mac barbeque ameerika toit
Nii et see valmistas kahjuks pettumuse..”

31.03.2013 17:56 - Axxer
Axxer on seda arvustust muutnud: 31.03.2013 17:56
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mack (Tartu maanteel asuv) on selline koht, kuhu ma vist ise küll kunagi sisse ei astuks. Aga kuna sõbrad korraldasid seal kogunemise...

Koht ise on totaalne tohuvabohu: telekad leti kohal, hiiglaslik diskokuul otse sissepääsu juures, rohmakad poolkaares lauad, suhteliselt vali muusika - ühesõnaga selline koht, mida keskmine eestlane nimetaks ameerikalikuks. Noh, okei, on inimesi, on maitseid. :)

Toidud olid head, kuid sellise koha kohta (veidi kobedam paik kui pubi, aga kindlasti mitte restoran) olid hinnad tasakaalust väljas. Suitsuses kastmes sealiha oli mõnusa tooniga, nn Caesari salat samuti okei, kuid kaste tundus olevat pigem majoneesi-hapukoorene. Laudkonda vaadates tundus rõhk olevat pigem rasvasusel. Burgerivalik on muidugi vägev.

Kui on soov saada ülikvaliteetset grillitud liha ning väiksematel lihasõpradel (nagu mina) võimalus valida laiemast eelroogade valikust, on parem koht kindlasti Argentiina restoran Pärnu maanteel. Minu meelest saab veidi kõrgema summa eest oluliselt rohkem.

Teenindus oli nii ja naa. Ettekandjal oli hea mälu, toite ei pidanud väga ootama ning oli tunne, et laudkonnal hoiti silma peal. Teisalt ei ole vist kliendi ülesanne asuda koristama, kui ettekandja toob jooke kallale nii, et need tublisti maha loksuvad, ning pikalt arverealt ise välja arvutama, mida viis paari täpselt tellisid, selgituseks, et "eraldi arveid ei saa ikka üldse teha". Ikka suhteliselt mage.

Kohta hinnatakse väga kõrgelt Tallinna kesklinna söögikohtades nii haruldase lapsesõbralikkuse poolest. Tõesti: laual on värvipliiatsid ja saab pilte värvida, lastenurk pidavat olema üks Tallinna parimaid, nurgas näidatakse multikaid ning restorani ringi jalutavad pisikesed ei jää kellelegi jalgu. Samas tundub muusika põnnide jaoks olevat liiga vali, lauad on ka tavaliste inimeste jaoks veidi-veidi kõrged ning lastenurgas ei tundu olevat mingit valgustust (kui välja arvata helendav teleekraan). Samas - lastele tundub tõesti meeldivat. ”

28.11.2012 12:44 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Ei oska Tartu mnt Macki lihavaliku maitset kommenteerida, sest see oli uputatud tavalisse poelettidelt saadavasse BBQ-kastmesse. Tekkis kahtlus, kas lihal üldse suitsumaitset on või tuli see pelgalt kastmest. BBQ-elamust sealt otsida ei tasu.”

20.10.2012 00:16 - monty11
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
03.11.2012 14:27 Nimetu
Halb üllatus külastajale on ka see see, et parkida ei ole kuskile. Valge Maja kõrvalt on see kõik üles kaevatud.

“Käisime seltskonnaga pisut söömas ja tähistamas. Läksime kindla peale välja, võttes BBQ ribid ja burgeri ning need olid head nagu alati. Teenindus oli viisakas ja sõbralik, kuid kuna kaks teenindajat püüdsid tipptunnil kogu saali teenindada, siis jäi neist lihtsalt väheks ja vahel tuli teenindaja tähelepanu püüdmiseks tükk aega võimelda ja oodata.
Mõned fotod toidust ka. Loodetavasti on lugejatel lõunaaeg ja kõht tühi :)
Mack BBQ famous ribs ahjukartuliga
Mack BBQ kanaburge
Mack BBQ kuulsad ribid friikartulitega

05.04.2012 11:22 - Christiano
Christiano on seda arvustust muutnud: 05.04.2012 11:23
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Mõnsad ameerikapärased toidud. Suurte portsudega jne. Isegi jooki tellides tuleb paras ämber lauale. Vett saab muidu tasuta, aga peab siis küsida teadma.
Rocknroll kostub kõlaritest ja teenindus on omaette tase!”

21.03.2012 16:57 - uudo
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin seal just eile söömas, Rocca Al Mare Mack Bar-B-Que restoranis siis. Võtsime ühed kuulsad põrsaribid ja suitsutatud BBQ lihalõigu. Viimane maitses muidu hea, aga oli pisut kuiv, polnud korralikult läbikasvanud liha. Aga ribi oli muidugi väga maitsev, nagu alati. Liha on kondi küljest mõnusasti lahti ja hea suitsuse maitsega.”

05.03.2012 12:28 - Ezzio
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Toidud on seal head ning portsud suured. Mulle meeldivad kõige enam kanatiivad, samuti teevad nad Mackis maitsvaid salateid. Eraldi tahaks kiita teenindajaid, kes on väga abivalmid, seletavad kõigi toitude kohta lahkelt ja pikalt, nii et neile on lausa rõõm jootraha jätta. Nad on ise ka alati nii rõõmsad! Muusika on seal ka alati hea, ameerikapärane pehmem rokkmuusika. Seda lastakse otse mingist ameerika internetiraadiost, sest vahepeal on ka reklaamid, mida on väga lahedad kuulata ja tekibki tunne, et oled päriselt Ameerikas!”

17.05.2011 14:15 - Kristiina Saar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ma pole ammu midagi nii hirmsat saanud kui seal süües. Maks oli ainus asi mida kannatas hamba alla panna. Kartuli üllitis seal juures oli õõvastav. Eriti jubedaks osutus sealne pasta. Üle keedetud maitsetu mass. Edu neile, kes arvavad, et seal midagi söödavat on.”

19.02.2011 02:56 - kämbu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
19.02.2011 16:31 Helery Mõtsar
Üldse ei maitse ja samas nii palju eri asju söönud seal? Hea reklaam ju, isegi need, kellele ei maitse söövad sealt palju eri asju!:D
06.08.2013 23:07 Nimetu
Maks on just nimelt üks selline asi, mis ei kõlba üldse suhu panna. Teiseks, ma ei teadnud, et seal üldse seda on. Ja mis pasta. Räägime ikka samast kohast või?
22.05.2015 11:18 Nimetu
Maksa pole küll seal menüüs kohanud kunagi..

“Ameerika köök on mulle mokka mööda ja seepärast käin seal küllalt tihti, aga nagu ka eelmised arvustajad maininud, on tehtud järeleandmisi nii kvaliteedis kui kvantiteedis. Hoolimata kõigist, soovitan! Kõhu saab alati täis. Hea muusika. Suur lastele mõeldud territoorium. Sisekujunduses siiski mõned maitsetused ja seksitlikud elemendid paraku. Minge vaadake Halloweeni ajal kindlasti ettekandjate kostüüme ja meike. ”

18.02.2011 16:54 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Veel eelmisel aastal oleksin andnud 10 punkti, eriti rahul olin, kui neil oli menüüs "Naked ribs", s.t. ainult ribi, ei mingeid salateid ega muud jama. Ja sinna juurde sobisid hästi friikad Cheddar juustuga. See oli mu komplektlõuna eriti-tühja-kõhu-päevadel ja ma isegi ei oska öelda kui mitu kilo ribi ma seal ära olen söönud.
Aga täna ei ole seal enam paljaid ribisid, BBQ ribid on küll alles, aga maitse on iga kord erinev ja mõnikord ei ole liha pehme ja mõnikord on kuidagi hapu maitsega. Võibolla ma virisen liiga palju, aga vanasti oli alati kindla peale minek ja sain sellise maitsega liha, mida ootasin. Vanadest ettekandjatest pole ka eriti kedagi alles ja uued ettekandjad suudavad mind alati üllatada, näiteks et tellides oleks pidanud kohe ise ütlema, et sooviks alumist tükki, kui mulle tundub et liha ei ole pehme. Või hommikul 11 esineb ettekandja avaldusega, et tal on pea juba segi ja tal on veel 13 tundi tööl olla. Ja siis naljakas samm oli vähendada alguses lauda toodava kraanivee klaase. Kraanivesi ei tohiks justkui eriti palju maksta, et asendada normaalsuuuses klaasid klaasist sõrmkübaratega.”

18.02.2011 10:31 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Kommentaarid:
18.02.2011 16:46 crep suzet
Nõustun hinnanguga. Tuletan meelde ka seda, et hinnatõusuga kaasnes ribide puhul salatite ärajätmine (saab valida, kas salat või kartul, enne olid salat ja oad hinna sees). Magustoitude menüü ka ülimalt niru.

“Suured praed, maitsvad toidud.. Parajad kaloripommid on küll, aga kui iga päev ei söö pole vist hullu. Teenindus on ka ameerikalik, teenindajad tutvustavad end alguses nimepidi ja käivad kenasti küsimas, kas toit maitseb või on midagi vaja. Kõigil, kes just taimetoitlased ei ole, soovitan kindlasti ära proovida.”

17.02.2011 16:40 - eitäi
Hinnang arvustusele:
  +1   -1
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.americanfood.ee Mack Bar-B-Que arvustusi (review)Otsi Google abil: mack bar-b-que (review)