6.4 7 hindajat

Galerii Kohvik & Bistroo
http://www.galeriikohvik.eu

Galeriikohvik Raudtee majas, Toompuiestee 35. Lisas Kardinal 25.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Nas ei oska süüa teha. Oli seal ühel sünnipäeval! Jube! ”

25.05.2012 15:49 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Et toidud on valmis ja tõstetakse letis taldrikule, siis teenindus on üsna kiire, mida mina lõunasöögi puhul väga hindan. Kuigi mulle meeldib lõunalauas ka vahel pikalt juttu ajada, siis ka seda on parem teha täis kõhuga. Teinekord jälle on lõuna jaoks üldse väga vähe aega, ka siis on see parem kulutada söömisele, mitte toidu tellimisele ja ootamisele.
Söögisaal on maast laeni akendega ja Shnelli pargile ning Toompeale avanev vaade on samuti suur pluss.
Toidud on Galeriis head ja kui Balti jaama poolses otsas tugitoolidega lauades leiab veel vaba koha ka, siis ongi peaaegu et ideaalne lõunasöögikoht.”

09.05.2012 14:09 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Proovisin seal paar kuud tagasi süüa ja olin nii pettunud, et hoidsin edaspidi eemale. Nüüd sattusin nägema saadet "Köögikubjas" ja kuna seal oli just sellest samast kohast, siis tahtsin ära proovida, kas asi on paranenud.
Ja oligi! Jumala normaalne toit on seal nüüd. Teenindus on sõbralik ja meeldiv, akna all istuda näiteks seal tagapool pehmetes tugitoolides on väga mõnus ning toidu kvaliteet on teinud selge hüppe paremuse suunas. Tänane kana maitses näiteks nii hästi, et ei meenugi millal nii head hautatud/praegud kana sain. Mahlane ja maitsev.”

25.04.2012 12:33 - Kardinal
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.galeriikohvik.eu Galerii Kohvik & Bistroo arvustusi (review)Otsi Google abil: galerii kohvik & bistroo (review)