"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
7.8 52 hindajat

Mack Bar-B-Que
http://www.americanfood.ee

Ameerika toidu restoran Tartu mnt. 63 ja Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Lisas eitäi 17.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mack (Tartu maanteel asuv) on selline koht, kuhu ma vist ise küll kunagi sisse ei astuks. Aga kuna sõbrad korraldasid seal kogunemise...

Koht ise on totaalne tohuvabohu: telekad leti kohal, hiiglaslik diskokuul otse sissepääsu juures, rohmakad poolkaares lauad, suhteliselt vali muusika - ühesõnaga selline koht, mida keskmine eestlane nimetaks ameerikalikuks. Noh, okei, on inimesi, on maitseid. :)

Toidud olid head, kuid sellise koha kohta (veidi kobedam paik kui pubi, aga kindlasti mitte restoran) olid hinnad tasakaalust väljas. Suitsuses kastmes sealiha oli mõnusa tooniga, nn Caesari salat samuti okei, kuid kaste tundus olevat pigem majoneesi-hapukoorene. Laudkonda vaadates tundus rõhk olevat pigem rasvasusel. Burgerivalik on muidugi vägev.

Kui on soov saada ülikvaliteetset grillitud liha ning väiksematel lihasõpradel (nagu mina) võimalus valida laiemast eelroogade valikust, on parem koht kindlasti Argentiina restoran Pärnu maanteel. Minu meelest saab veidi kõrgema summa eest oluliselt rohkem.

Teenindus oli nii ja naa. Ettekandjal oli hea mälu, toite ei pidanud väga ootama ning oli tunne, et laudkonnal hoiti silma peal. Teisalt ei ole vist kliendi ülesanne asuda koristama, kui ettekandja toob jooke kallale nii, et need tublisti maha loksuvad, ning pikalt arverealt ise välja arvutama, mida viis paari täpselt tellisid, selgituseks, et "eraldi arveid ei saa ikka üldse teha". Ikka suhteliselt mage.

Kohta hinnatakse väga kõrgelt Tallinna kesklinna söögikohtades nii haruldase lapsesõbralikkuse poolest. Tõesti: laual on värvipliiatsid ja saab pilte värvida, lastenurk pidavat olema üks Tallinna parimaid, nurgas näidatakse multikaid ning restorani ringi jalutavad pisikesed ei jää kellelegi jalgu. Samas tundub muusika põnnide jaoks olevat liiga vali, lauad on ka tavaliste inimeste jaoks veidi-veidi kõrged ning lastenurgas ei tundu olevat mingit valgustust (kui välja arvata helendav teleekraan). Samas - lastele tundub tõesti meeldivat. ”

28.11.2012 12:44 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.americanfood.ee Mack Bar-B-Que arvustusi (review)Otsi Google abil: mack bar-b-que (review)