7.5 50 hindajat

Laulasmaa Spa
http://www.laulasmaa.ee

Spa, veekeskus, hotell ja restoran Puhkekodu tee 4, Laulasmaa. Lisas Kakaduu 01.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Laulasmaa sai valitud, kuna me kumbki polnud siin varem spaas käinud ja kuna olid erilised paketid
Mida teie eeldate ja ootate, kui loete sellist lauset: naudi peakokk Angelica Udekülli loodud roogi mitmekäigulistel õhtusöökidel
Paketis oli kolmekäiguline õhtusöök.
Ma kohe ütlen õige vastuse :)

Sööklas oli kenasti näha, kes oli esimest päeva, ja kes juba teist- kolmandat korda riietuse järgi. Esimese õhtu inimesed olid kleitides, särkides, värkides. Teisepäeva inimesed olid lühkarite ja plätudega.
Kolmekäiguline õhtusöök osutus täiesti tavaliseks buffeeks. Kolmeks käiguks olid: kolm toorsalatit; kana, siga, kartul, lillkapsas, kalavorm, pasta ja kaks kastet; ning magustoiduks tarretisekook, mille kõrvale sai millegipärast panna tulihaput marjakastet.
joogiks sai automaadist vett ja kohvi.

Loe edasi http://indigoaalane.blogspot.com/2020/08/puhkaeestis-hestia-hotel-laulasmaa-spa.html

03.08.2020 16:30 - Indigoaalane
Indigoaalane on seda arvustust muutnud: 03.08.2020 16:30
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Võtsime romantikapaketi. Hotelli administraator oli väga sõbralik ja tuppa minnes ootas meid ees ka lubatud puuviljavaagen. Samuti oli tuba väga puhas ja lubatud, imeline merevaade.
Veekeskus on väiksevõitu - ujumisruumi on vähe ja üldse on pinnalt väike (lastel seal väga tegevust ei oleks). Samas on jälle palju erinevaid suuri saunu ja see on väga suur pluss! Nii et kes ujumissporti sinna tegema nkn ei lähe, seda ei tohiks veeatraktsioonide vähesus väga häirida.
Klassikaline massaaž jäi natuke kesiseks, oli tunda et massöör natuke kogenematu veel. Samasülejäänud spa-töötajad tundusid kõik väga sõbralikud ja asjalikud.
Kõige parem kogemus oli restoran - hinnad on kõrged ja portsud väiksed, aga see on kõik oma raha väärt. On tunda, et on kasutatud kõige kvaliteetsemaid toiduaineid ja tõesti omaette maitseelamus. Lisaks on veinivalik väga suur, samuti hinnaklass. (Pudel väga head majaveini oli 18 eurot). Samuti olid teenindajad väga siiralt rõõmsad, abivalmid ja tähelepanelikud. Hommikusöögibuffet' toit oli ka väga maitsev ja kvaliteetne ning valik oli suur!
Kokkuvõttes jäime oma spa-külastusega väga rahule ja soovitan ka teistele!”

24.10.2016 15:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Külastasime elukaaslasega 13.nov 2015 Laulasmaa spa- ja hotellikompleksi, kuhu sai eelnevalt broneeritud spaapakett “Kuldne sügis”. Lisaks võtsime endile Superior toa, kuhu sai ka vanni lisaks valida. Tervituseks soovisime puuviljavaagna ja pudeli vahuveini.

Registreerisime end õhtul kell 17:00 hotelli administraatori juures sisse. Viisakalt kontrolliti, kas soovime külastuse eest tasuda kohe või järgmine hommik lahkudes. See oli pisut ootamatu, kuna olime juba eelnevalt broneeringut tehes tasunud krediitkaardiga internetis (7. nov 2015). Administraator kontrollis uuesti ja kinnitas, et meie külastuse eest pole siiski tasutud – broneeringut tehes pidavat süsteem lihtsalt igaks juhuks pangakaardi andmeid küsima. Tasusime oma 173 eurose arve kohe, kuna ei plaaninud mingeid lisateenuseid võtta ja nõnda ka lihtsam hommikul lahkuda.

Sõitsime liftiga üles 5ndale korrusele ja peale mitmekordset proovimist mõistsime, et antud uksekaardid siiski ei tööta. Alla administraatori juurde kurtma minnes ootas meid seal ees juba üks teine proua sama probleemiga – uksekaardid olid aktiveerimata jäänud.

Oma tuppa sisse astudes leidsime, et meid ootas ilusti ees puuvilja vaagen, aga vahuvein oli puudu. Toas polnud ka eelistusena märgitud vanni, samas broneeringut tehes polnud ka mingit infot jagatud, et sellist tuba saadaval pole.

Otsustasime tagasi administraatori juurde uurima minna, kas oleks siiski võimalik meie tellitud vahuvein saada ja ehk isegi vanniga tuba.
Kuna tegemist oli reede õhtuga, siis oli registratuuris väga pikk saba ja ilmselgelt olid pered peale tööpäeva Tallinnast sõites ka kohale jõudnud. Leti taga oli ametis vaid üks inimene ja too avaldas soovi, et uued registreerijad saaksid esmajärjekorras tähelepanu. Seega ootasime kuni kõigi inimestega oli tegeletud ja saime oma küsimused lõpuks esitatud. Administraator lubas vahuveini vajalikele osapooltele meelde tuletada, aga vaba tuba vanniga kahjuks polnud.

Läksime tagasi tuppa ja ootasime oma vahuveini edasi ruumis ringi uudistades. Leidsime, et põrandale oli eelnevatest külastajatest jäänud pähkleid, viinamarja varsi ja hulganisti juuksepuntraid. Voodi all oli ka paar kasutatud susse.
Toa temperatuur oli lausa külm, kuna väljas oli vaid +1 kraadi ja terve üks sein klaasist (seal oli rõdu). Isegi radikas oli täiesti nulli keeratud, seega oli esmasene soov kohe teki alla pugeda. Keerasime radika küll kohe maksimumi peal sisse, aga elementaarne on ka see, et toa soojaks kütmiseks läheb ikka mitu tundi aega.
Voodi katteks oli jalgeotsa asetatud punane sametist riideriba, mis oli vist triikimise käigus pisut liiga kuuma saanud. Katte peal olid pikad pruunid triibud (mis esimese hooga väga ootamatu mõtte pähe tõid) ja katsudes ebameeldivalt karedad olid.

Peale tundi aega polnud vahuvein ikka saabunud, seega läksime taas registratuuri. Ootasime kuni uute külastajatega ühele poole saadi ja uurisime uuesti vahuveini kohta. Reaktsioon oli sama – anname teada ja tuletame meelde.
Lisaks mainisin, et tuba pole kõige puhtam ja ehk on võimalik koristaja saata. Selle peale administraator kohkus ja sai lõpuks aru, et me pole just eriti rahul pakutavaga ja vabandas. Jõudsime kokkuleppele, et koristaja tuleb samal ajal kui meil oli broneeritud õhtune massaaž.

Läksime tagasi tuppa vahuveini ootama. Lõpuks toodi see 2 tundi peale meie saabumist. Broneeringut tehes oli eraldi palutud täpsustada saabumise aega, et saaks tervituseks puuviljavaagna ja vahuveini õigeks ajaks tuppa toimetada.
Kahjuks polnud enam enne massaaži minekut enam nii palju aega, et oleks tasunud pudelit avama hakata. See ei mahtunud ka toas olevasse mini-külmikusse, kuna pudel oli pandud viisakalt jääga täidetud anumasse. Seega tõstsime selle rõdule, kus oli õnneks piisavalt jahe.

Spa teenus oli broneeritud “Lõõgastav seljamassaaž sooja küünlavahaga 30 minutit”, mis oli väga meeldiv. Teenindajad olid heatujulised ja professionaalsed. Hoolimata sellest, et olime päeva viimased kliendid, ei ilmnenud mingit väsimust ega tüdimust, vaid pigem tuldi vastu ja pakuti tellitust enamatki – pöörati rohkem täelepanu just neile lihasgruppidele, mis rohkem vaevusi tekitasid.
Hiljem spa registratuuris pakutavaid hoolitsusi uurides otsustasime lisaks võtta ka infrapuna sauna. Kahjuks tuli välja, et peale remonti pole enam sellist sauna liiki pakutavate seas, aga miks see jätkuvalt hoolitsuste nimekirjas oli, jäi meile teadmata.

Tagasi tuppa jõudes oli näha, et koristaja oli tõesti käinud ja pähklid ning juuksepuhmad olid vaiba pealt kadunud. Kahjuks olid siiski sussid voodi all tähelepanuta jäänud, mis pani kahtlustama, et need polegi eelmise külastaja omad, vaid kes teab kui kaua seal olnud …

Ülejäänud õhtu oli kena, jõime vaikselt vahuveini ja vaatasime telekat. Jää oli küll rõdul olles suhteliselt ära sulanud, aga jook oli jätkuvalt jahe ja maitsev.
Öö möödus rahulikult kui väljas olevad ilmafaktorid välja arvata. Nimelt sadas päris hoogsalt vihma ja nii akna kui ka rõduserv olid laia plekiga kaetud, mis teatavati tekitab vihma langedes suhteliselt kõva heli.

Kardinad olid väga paksud ja pimendavad, nii et sai rahulikult hommikuund magada. Samas voodi oli väga pehme, õnneks keha sellest kangeks ei jäänud ja otseselt ebameeldiv polnud.

Hommikul kiikasime ka rõdule. Vaateks paistis tõesti nii metsa kui ka merd, aga samas enne seda laiutasid suured plekist korstnad, mis tekitasid hulga müra (mis kostis ka tuppa) ja mitte nii meeldivat toidulõhna. Seega värske õhk ja meeldiv vaade jätsid pisut soovida.

Hommikusöök oli meeldiv ja maitsev – klassikaline buffee.

Enne lahkumist täitsime ära toas oleva tagasiside lehe. Kahjuks oli isegi see juba eelnevate külastajate poolt plekkidega kaetud ehk kokkuvõttes ei saanud ka hommikune mulje kõige parem.
Lahkudes andsime uksekaardid ja tagasiside lehe administraatorile, kes lootis, et külastame Laulasmaa spad tulevikus taas, hoolimata ebameeldivustest.

Kahjuks sellega kogu meie lugu ei lõppenud. Õhtul pangakontot kontrollides avastasime, et siiski oli meie külastuse eest 2 korda raha võetud. Seega esmaspäeva hommikul kirjutasime spa müügiosakonda, kas oleks võimalik topelt võetud summa tagasi kanda. Teisipäeval kella 10ks polnud veel vastust tulnud ja helistades saime hoopis teada, et raamatupidajale on juba avaldus tehtud ja 2 nädala jooksul peaks raha ka tagasi saama. Kahju, et pidime ise helistades õige osakonna üles leidma ja kinnitust otsima, et meie probleemiga tegeletakse.

Tellides nö standardist kõrgema toa, ootaks ka pisut paremat kogemust, mis seekord jäi kahjuks isegi elementaarsest ja lubatust madalamale. Soovisime ühte meeldivat õhtut ja hommikupoolikut, aga saime hoopis 4 päeva tegeleda probleemidega, mis maksid kokku 346€.”

17.11.2015 22:17 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
18.11.2015 00:28 Ines
Täitsa p***
ei tahaks sinna minna
19.11.2015 21:08 Eluleja
Väga piinlik ja kahju teist kohe!

“Võimatu seltskond. Juhtkonnale ettepanek määrata neile mingi kindel nädalapäev odavaks hommikuseks pikniku pidamiseks.”

13.03.2015 09:34 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Probleemiks, et jalanõud uksetaga hunnikus ja pole kindel, et pärast ka omad alles on. Pesuruum ebamugavalt väike.
Massaazidušše võiks valikus rohkem olla”

01.03.2015 21:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga lahe koht puhkamiseks tervele perele,hea teenindus,ilus loodus”

28.02.2015 10:49 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -1

“Meeldis meie perele, hommikul saime ka jooksmas käia ja lõpetasime oma jooksu rannas!”

25.02.2015 18:35 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“super lux koht”

25.02.2015 18:33 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“hea koht lõõgastuseks”

25.02.2015 13:49 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Meeldiv kogemus ,toit maitsev ja teenindus viisakas!Spa sõbralik õhkkond väga meeldiv!”

25.02.2015 10:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mõnus vee- ja saunakeskus. Toad on ok. hommikusöök rikkalik. ja suur pluss, et asub ilusa rannaga mere ääres”

24.02.2015 10:05 - mirjam78
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Meie perele meeldis.Teenindus,asukoht ja teenused vastasid ootadule,isegi hindan seda kõrgemalt kui algul arvasin.Inimesed ongi ju nii erinevad ja erinevad on ka nende soovid.Kuigi oleme seal käinud korra,soovime kindlasti tagasi tulla,sest see hubasus ja sõbralikkus jättis kustumatu mulje.Edu ja päikest!”

23.02.2015 21:37 - margothp753@gmail.com
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Meeldis nii olustik kui ka teenindus. Tervislik toit oli super ja bassein puhas ning meeldiv :) Meeldib ka asukoht mändide vahel mere ääres ja rahulik asupaik. Igati hea koht puhkuseks :) Soovitame!”

23.02.2015 18:13 - Archibald Kald
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Meie pere lemmik koht igal ajal :)”

23.02.2015 17:35 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“soovitan soojalt neil rohkem porivaipasid kasutada, spaa riietusruum on vastikult liivane”

23.02.2015 16:14 - mutikas
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“tagasihoidlik spaa ja hotell, restoranis väga maitsvad road”

23.02.2015 16:10 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Veetsime seal ühe öö ja kokkuvõtvalt ütleks, et keskmine spa. Mitte midagi väga halba ega head. Tuba oli jahe ja voodi nii pehme, et hommikul oli keha kange, öösel oli aga kogu aeg tunne, et vajud voodi keskel justnagu vastu maad.
Basseinialal oli rahvast ebamugavalt palju, Vähemalt pooled olid küll "jalarõngaga" ehk neil oli see kampivõti jala küljes, seega need polnud hotellikülalised, vaid päevaks ujuma tulnud inimesed. Ilmselt oleks õhtul olnud palju vabam, aga kella 15 ajal oli küll hullumaja puhvet.
Teenindus oli hea ja viisakas, hommikusöök samuti hea valikuga.”

24.02.2014 10:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tuba ilus ja vannituba puhas ja maitsekas...kuid kahe voodi asemel oli üks lai ja mitte esimeses nooruses KUSETTVOODI!! äärmiselt ebamugav, öö jäi lühikeseks. Hommikusöök oli tasemel ainult teenindajaid vôiks rohkem olla. Spa poolel meeldis väga massaaz. Kahjuks ei ônnestunud parafiini-soojaravi saada endale sobival ehk siis ôhtusel ajal. Broneerida sai kuid päevase hoolitsuse ajal sunniti sôna otseses môttes ka parafiiniravi peale kuna teenindaja (vanem valge peaga naisterahvas) sônul "polevat ôhtul seal enam mitte kedagi ja ma peaksin üksinda parafiiniga lebama"!!!! See hirmutas muidugi parajalt ära ja nôustusin päevase protseduuriga, mis oma môtte küll kaotas. Sama kordus teisel ja kolmandalgi päeval 4,5,6.11.2013. Kusjuures ka mu kaaslane pidi ürdôli vanniga leppima keset päeva ja mitte enne magamaminekut nagu plaanitud.
Väga kurb, et sellised protseduurid osutusid vaid kasutuks raharaiskamiseks!”

09.11.2013 22:06 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Oskan rääkida ainult Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskusest, restoranis ei käinud, massaaži ei teinud.
Basseinid on lõbusalt erksavärvilised ja ringikujulised. Üks massaažibasseini veekahur on nii võimas, et terve spa põrand väriseb.
Polnud seal ammu käinud ja selgus,et vahepeal toimunud remondi käigus on kunagised privaatsaunad ja mullivannid veekeskuse külastajatele avatud. Nendeni jõudmiseks tuleb küll natuke jalutada, aga tundub, et vähemalt privaatsus on tänu sellele säilinud, igatahes mõlemast nurgatagusest mullivannist vaatas vastu spetsiifilise ehmunud ilmega paarike. Loodetavasti on neil vannidel tõhusalt hõljumit koguvad filtrisüsteemid :)
Kuumema sauna sõbral sinna kaugesse intiimkoridori tegelikult eriti asja ei olegi, sest nüüd on juurde ehitatud ka korralik 95-kraadine puuküttega õuesaun. Saunas seisavad kõrvuti väike elektrikeris ja 2 korda suurem korstnaga keris, tööpäeviti kella 16-22 ja nädalavahetusel köetakse kuumaks viimane. Saunamaja ise on parajalt ruumikas, nii garaaži mõõtu, ja seest üsna lihtne. Külgmistes seintes on pea terve seina laiused aknad, üks veekeskuse-, teine männituka-vaatega. Eesruum on tilluke ja seal on vaid üks voolikuga dušš, ka see pigem leiliämbri täitmiseks. Peale kuuma sauna tahaks ju ikka külma vette hüpata ja jääaugu rolli sobib hästi täpselt sauna kõrval olev välibassein. See on küll 25 kraadi - selline pehmo jääauk. Aga kuna õues oli täna parajasti umbes 4 kraadi, siis kokkuvõttes täitsa mõnus.
Natuke häiris saunamaja metalluks, mis ei mõju üldse eriti saunalikult. Kui juba puuküttega kerist reklaamite, siis peitke see ukseplekk ka mingi puitvoodri alla ilusti ära.
Ebameeldivast veel niipalju, et veekeskuse sissepääsu juures tuleb jalatsid ära võtta, kuid ruumi selleks väga palju pole jäetud. Nii nägigi jalatsiriiul välja selline:Kokkuvõtteks võib öelda, et sõit linnast Laulasmaale võtab muidugi omajagu aega ja kütust, aga tasub ära küll.”

06.11.2013 23:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
17.02.2014 09:59 Nimetu
"Eesruum on tilluke ja seal on vaid üks voolikuga dušš, ka see pigem leiliämbri täitmiseks. Peale kuuma sauna tahaks ju ikka külma vette hüpata ja jääaugu rolli sobib hästi täpselt sauna kõrval olev välibassein."

Tahtsin lisada, et lisaks voolikuga duššile on laes olemas ka täiesti külmaveedušš, mis on spetsiaalselt mõeldud nendele, kes pärast kuuma leili jääauku soovivad hüpata. Vastavalt nupuvajutusele langeb laes olevast duššist paras ämbrijagu külmavett kaela, umbes täpselt sama järsku, kui külma jääauku hüpates. Järgmine kord teate otsida :)

“Väga halva kodulehega spa. Isegi kontakti ei ole niisama lihtne leida, menüüd kaovad eest ära jpm jama. Sai siiski üheks ööks pakett võetud. Siin kõigest lähemalt.

Hotell on päris suur ja heas korras nii seest kui väljast. Toad ei ole täiuslikud, aga päris normaalsed. Vannituba jättis halva mulje, seinad on igavad ja tühjad, aga voodi oli väga hea, mõnusalt pehme ja kena. Meil oli ka merevaatega rõdu, mis oli küll väike, aga kus kannatas kahekesi sellegi poolest istuda.

Spa osa ei ole esmapilgul väga suur, aga siin on süüdi lihtsalt halb planeering. Nimelt asub saunade osa pika koridori (mis teeb veel ka käänaku) otsas, ega ole otse basseinist ligipääsetav. Vähemalt mitte paari sammuga. Paari sammuga jõuab sanaariumisse, samas kui aurusaun, soolasaun ja 85 kraadine kivisaun asuvad seal nimetatud koridori taga otsas. Koridori käänaku kohal asub muide infrapunasaun, aga see on üllatuslikult lisatasu eest! Tore-tore.
Kui minna aga hoopis teisele poole, lausa õue, siis paar meetrit eemal asub eraldi hoones leilisaun. Nii seda kutsutaksegi. Sees on seal 95 kraadi ja kedagi leili viskamas polnud näha. See oli ikka päris karm kuumus seal, inimesed korra sisse tulid, ja kohe ka välja kadusid.
Lapsi, just pisikesi, 2-5aastaseid oli seal päris kõvasti, samas lärmi mitte väga palju. Täitsa nauditav oli spaosa külastus.

Võtsin ka 20 min seljamassaaži, mis oli üle ootuste hea. Keegi Rita tegi ja ilmselgelt tundis asja. Ma saan aru küll kui diletant mu selga mudib, aga tema tegi väga põhjalikult ja profilt. Kiitus talle!

Restoran näeb välja kena. On üsna pisike, aga arvestades, kui vähe seal õhtul rahvast oli, siis polegi suuremat vaja. Peakokas on väidetavalt Angelica Udeküll. "Väidetavalt" seepärast, et ma teda oma silmaga ei näinud ja ehkki toitude mõte oli hea, leidus seal siiski natuke liiga palju vigu.
Koorene räimesupp rukkileivapadjaga
Koorene räimesupp rukkileivapadjaga saabus ilma rukkileivapadjata (ehkki saiakuklikesega, mida pildi vasakul pool on näha) ja ma ei hakanud seda ka küsima. Supis leidus kartuleid (natuke kõvaks jäänud), porgandeid (natuke kõvaks jäänud) ja räimetükke (3 tk). Kõik muu annaks kenasti andeks, aga kahjuks polnud sel supil maitset. Maitse oleks ikka pidanud olema, midagi ei saa teha.

Kitsejuustuga peedisalat
Kitsejuustu-peedi salat oli hea. Sarapuupähkli tükid sobisid sinna ka oivaliselt, need oleks aga võinud kooritud olla. See sisemine pruun koor, mis paksu koore all on, teate, see oleks võinud eemaldatud olla.

Küpsetatud kana valge veini kastmes
Küpsetatud kana täpsemat nimetust ei mäleta (ja veebi menüüs seda üldse pole). See sisaldas kaht kanatükki, läätsi ja natuke midagi veel. Lisaks valge veini kaste. Selle maitse oli hea, aga üks kahest kanatükist väga kuiv, see jäigi söömata...

Küpsetatud lõhe
Küpsetatud lõhe oli oivaline. Ideaalselt küpsetatud. Äärmiselt mahlane. Selle kohta pole õhtki halba sõna. Muide, tegemist oli vist kõige soodsama asjaga pearoogade menüüs ;)

Ja hotelli-restorani-spa teenindus? Väga hea ja sõbralik.”

01.05.2012 21:30 - Kakaduu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.laulasmaa.ee Laulasmaa Spa arvustusi (review)Otsi Google abil: laulasmaa spa (review)