7.6 47 hindajat

Laulasmaa Spa
http://www.laulasmaa.ee

Spa, veekeskus, hotell ja restoran Puhkekodu tee 4, Laulasmaa. Lisas Kakaduu 01.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Võtsime romantikapaketi. Hotelli administraator oli väga sõbralik ja tuppa minnes ootas meid ees ka lubatud puuviljavaagen. Samuti oli tuba väga puhas ja lubatud, imeline merevaade.
Veekeskus on väiksevõitu - ujumisruumi on vähe ja üldse on pinnalt väike (lastel seal väga tegevust ei oleks). Samas on jälle palju erinevaid suuri saunu ja see on väga suur pluss! Nii et kes ujumissporti sinna tegema nkn ei lähe, seda ei tohiks veeatraktsioonide vähesus väga häirida.
Klassikaline massaaž jäi natuke kesiseks, oli tunda et massöör natuke kogenematu veel. Samasülejäänud spa-töötajad tundusid kõik väga sõbralikud ja asjalikud.
Kõige parem kogemus oli restoran - hinnad on kõrged ja portsud väiksed, aga see on kõik oma raha väärt. On tunda, et on kasutatud kõige kvaliteetsemaid toiduaineid ja tõesti omaette maitseelamus. Lisaks on veinivalik väga suur, samuti hinnaklass. (Pudel väga head majaveini oli 18 eurot). Samuti olid teenindajad väga siiralt rõõmsad, abivalmid ja tähelepanelikud. Hommikusöögibuffet' toit oli ka väga maitsev ja kvaliteetne ning valik oli suur!
Kokkuvõttes jäime oma spa-külastusega väga rahule ja soovitan ka teistele!”

24.10.2016 15:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.laulasmaa.ee Laulasmaa Spa arvustusi (review)Otsi Google abil: laulasmaa spa (review)