7.5 21 hindajat

Tervise Paradiis
http://www.terviseparadiis.ee

Spa ja hotell Pärnus, Side 14. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
26.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Käisin koos perega,teenindus ja ööbimine oli hea,viisakas.Ainult nuriseks ala carte söögi valiku ja teeninduse üle.”

02.03.2015 12:22 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen rahul.Hinna ja kvaliteedi suhe paigas!”

25.02.2015 14:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minule meeldis. Sain lõõgastuda ja puhata. Ootan taaskülastamist!”

24.02.2015 14:01 - Sann
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Toad ja restoran igati okei. Hoolitsustega ei ole seni aga õnneks läinud:( Keskpäraseid ja kahel korral ka lobisemishimulised massöörid olnud. Vanniprotseduuril sattus üsna tülpinud ja tõreda olekuga tädi aga. Ka ei ole protseduurideks mõeldud toad eriti hubased.
Veekeskus mulle ei sümpatiseeri, sest on juhtunud olema jahedavõitu ning nagu ka eelkõneleja mainis, siis eelistaksin samuti ühissaunu (perega on nii mugavam). Samas mõistan, et see eraldi ja ühiste saunade dilemma on alati olnud ja jääb vist ka edaspidiseks:)”

03.05.2011 15:14 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Olen seal nüüd paar korda käinud ja mulje on enam-vähem paika saanud. Jagan neid siis teiega:
Toad on puhtad ja kuigi mitte kallite siseviimistlusmaterjalidega (laminaatpõrandad) ning vana väreleva pildiga kineskoopteleriga, siiski päris kenad. Akendest avaneb kaunis vaade merele ja see on nauditav ka talvisel ajal. Ülemiste korruste trampimine on veidi kuulda, aga üldiselt on toas ka vaikne.
Teenindus on üldiselt kogu majas viisakas, kuigi minu jaoks oli veider see, et veetnud seal Eesti iseseisvuspäeva, ei soovinud kogu selle aja jooksul mitte ükski teenindaja kaaseestlasele selle puhul õnne ja absoluutselt mingit märki sellest pidupäevast kogu majast ei leidnud. Muidugi olidki eestlased vähemalt hotelli osas vähemuses (veepark on avatud ka kohalikele), aga ikkagi eeldasin lausa, et tuleb mingi üritus vms. Aga see selleks.
Veekeskus on piisava suurusega ja mitmesuguste võimalustega igat sorti veesõpradele -- madalam üsna suur bassein, mitmed torud alla laskmiseks, "mägioja" nimeline liukanal, kaks mullivanni (seejuures üks neis teisel korrusel ja sinna satub vaid harva mõni inimene, samas kui alumine on rahvast kogu aeg täis), lastebassein eriti sooja veega. Olemas on ka välisbassein, kuhu saab nagu ikka läbi plastkatete siseruumist ujuda. Väljas oli -18 kraadi ja seal ringi sulistada oli väga lahe, mõnus karge õhk oli.
Mulle ei meeldinud aga, et nii auru- kui soome saun olid meestel ja naistel eraldi. Käisin spas oma naisega ja selline lahknemine igaüks oma sauna, ei olnud mul päris plaanis...
Paari seal viibitud päeva jooksul õnnestus kord riietusruumis ja mingite teismeliste nolkidega kokku puutuda, kes seal riietusid ja karjusid lihtsalt seosetuid rõvedusi. Minu pilku tõlgendasid nad muidugi väljakutsena ja karjusid veel kõvemini. Peale sauna-chilli ei olnud see just maailma parim antistressi vahend.
Üks veidrus oli seal veel ja see puudutab planeeringut. Nimelt inimesed, kes tulevad õuest, talvemantlites, kohtuvad kohe hommikumantlites ujuma minejate või sealt tulejatega, sest need uksed on teineteisest u 1 m kaugusel. Veidi imelik on seal peale sauna roosalt õhetades välisukse juures torssis ja lumiste tüüpidega kohtuda.
Käisime läbi kõik 3 söögikohta, a la carte restoranis mitu korda ja sealne söök oli muidugi parim, kuid mitte Tallinna restoranide tasemel. Portsud olid küll suured (mis iseenesest oli juba naljakas, näiteks tellides eelroaks flambeeritud kanamaksa, saabus mulle umbes kilojagu küpsetatud maksa taldrikul), kuid kokakunst jäi pisut kesiseks. Kõige kõrgemal, 8ndal korrusel asub Romantica baar, mis on muidu päris ok koht, aga kuna oli soov ka süüa, siis jäi seal istumata. Sealt ka naljakas lugu, nimelt oli seal leti peal menüü ja kui järjekorra ära seisin ja sealt menüüst midagi nimetasin, selgus, et see menüü ei ole selle paiga söökide kohta :)
All korrusel asub Neptuni grill, kus saab pannkooke ja grilltoite. Pannkoogid on head, nagu ikka, grillroad kiirsöögi kohta ok, aga ei midagi eriti head.
No ja siis mõned väikesed asjad, nagu kirjavead näiteks inglise keelsetel siltidel jms.
Kokkuvõtteks ei ole see paha koht ja ma ei imestaks, kui sinna kunagi jälle satun. Nagu ütlesin, ei olnud see mul ka esimene kord. Lihtsalt palju pisivigu ootab likvideerimist ja paremini läbi mõtlemist.”

26.02.2011 00:07 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.terviseparadiis.ee Tervise Paradiis arvustusi (review)Otsi Google abil: tervise paradiis (review)