8.0 21 hindajat

Meresuu Spa & Hotel
http://www.meresuu.ee

Aia 48a, Narva-Jõesuu

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
25.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. ...

“Meeldiv hotell ja teenindus”

01.03.2015 18:05 - Liivi Amberg
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sinna tahaks minna!”

24.02.2015 11:29 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga korralik ja puhas hotell ja spa.Teenindus on tasemel,seda kontrollitakse,küsitakse tagasisidet.Mõnusalt palju võimalusi sauna-ja veekeskuses.Massaaž oli nauditav.”

22.08.2011 18:42 - Tiia Ovtsinnikov
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Minu arvamus on täiesti vastupidine. Üks parimaid SPA-sid, kus ma käinud olen. Väga ilus ja rahulik koht, teenindus väga hea. Natuke tekitas probleeme keeleküsimus, sest peamine suhtlus käis vene keeles, aga ise ma seda ei oska. Tuba oli korralik ja puhas. Restoranis söök hea. Ning mašaaš veelgi parem! Tõesti väga meelidv koht! Eriti meeldis see, et sai SPAs baarist kokteile võtta ja seda siis mullivanni jooma minna :) Mõnus luksus! Ja Margaritasid teevad nad päris hästi!”

31.03.2011 09:57 - Carmen
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Rääkides veekeskuse baarist - ma ei ole nii halba teenindust veel kuskil näinud. Väike näide - neil on olemas laim ja rumm, mojito jaoks, ja coca-cola, lastele eks. Aga cuba libre ei tule kõne allagi, kuna menüüs ju pole kirjas sellist toodet! Jäätisekokteili satub klaasi täpselt nii nagu parajasti tuju on, mõni saab põhja peale 100 ml, järgmine aga 300 ml. Teenindaja toimetab nagu aegluubis, järjekorras on 10 inimest aga teenindaja otsustab nõusid pesema hakata; uued õlled tuuakse siis kui kõik on otsas ja püütakse maha müüa +20 kraadisena.
Saun on ok, ainult natuke liiga hämar ja arusaamatu esimest korda tulijale. Kui korra varem käinud, saab väga kenasti aru, kus miski asub. Ainult baar käib närvidele.
Toad on ok, hotelli kõrgus on mingi fakken ida-virumaa kohta isegi väga ok.
Söök on jälk. Buffet õhtusöök on kuivanud ja rõve. A la carte õhtusöök on mingis eraldi väikses ruumis, kuhu tuleb hommikul kohad kinni panna. Hommikusöök on hale ja otsa saanud kella 10:30ks, kui mina ärkan ja süüa tahan.”

25.02.2011 23:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.meresuu.ee Meresuu Spa & Hotel arvustusi (review)Otsi Google abil: meresuu spa & hotel (review)