6.5 8 hindajat

Strand Spa and Conference Hotel
http://www.strand.ee

Spa ja konverentsihotell Pärnus. A.H. Tammsaare pst 35. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
19.10.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Natuke vanamoodne. Selline 80ndate Pirita TOP hotelli vaib on kohati, ehkki muidugi on uuendatud ka palju. Fuajee ja eriti restoran ei viita mingile erilisele elamusele, toas oli põrand jube külm (sügisel), ehkki muidu oli toa temperatuur meil endal kontrollitav ja toas üldiselt jahe polnud.

Veekeskuse osa on huvitav. Nagu oleks mingisse Itaalia sisehoovi sattunud. Kunstväätidega "välisfassaad" ja kõik muud pinnad pisikestest munakividest laotud. Lihtsalt katus peal :) Lastega seal väga palju teha pole, sest puudub pisikestele lastele mõeldud madal bassein (laps pidi basseini trepil aega veetma, sest see oli ainus koht, kus polnud liiga sügav) ja suurematele puuduvad ka allalaskmise torud jms värk. Keskkond muidu oli seal päris omapärane ja näiteks aurusaunast (mis oli ka ainus avalik saun, soomekas oli juba riietusruumis ja ainult meestele/naistele eraldi) sai läbi kahe akna basseinialale vaadata.
Ongi üks suplusbassein, üks ujumisbassein, üks mullivann ja munakividest laotud soojad lamamistoolid.

Restoran oli, nagu öeldud, tagasihoidliku välimusega, toidud olid aga piisavalt head, et ei peaks tingimata õhtusöögiks hotellist väljuma.”

19.10.2016 16:26 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 20.10.2016 22:34
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.strand.ee Strand Spa and Conference Hotel arvustusi (review)Otsi Google abil: strand spa and conference hotel (review)