7.5 50 hindajat

Laulasmaa Spa
http://www.laulasmaa.ee

Spa, veekeskus, hotell ja restoran Puhkekodu tee 4, Laulasmaa. Lisas Kakaduu 01.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Väga halva kodulehega spa. Isegi kontakti ei ole niisama lihtne leida, menüüd kaovad eest ära jpm jama. Sai siiski üheks ööks pakett võetud. Siin kõigest lähemalt.

Hotell on päris suur ja heas korras nii seest kui väljast. Toad ei ole täiuslikud, aga päris normaalsed. Vannituba jättis halva mulje, seinad on igavad ja tühjad, aga voodi oli väga hea, mõnusalt pehme ja kena. Meil oli ka merevaatega rõdu, mis oli küll väike, aga kus kannatas kahekesi sellegi poolest istuda.

Spa osa ei ole esmapilgul väga suur, aga siin on süüdi lihtsalt halb planeering. Nimelt asub saunade osa pika koridori (mis teeb veel ka käänaku) otsas, ega ole otse basseinist ligipääsetav. Vähemalt mitte paari sammuga. Paari sammuga jõuab sanaariumisse, samas kui aurusaun, soolasaun ja 85 kraadine kivisaun asuvad seal nimetatud koridori taga otsas. Koridori käänaku kohal asub muide infrapunasaun, aga see on üllatuslikult lisatasu eest! Tore-tore.
Kui minna aga hoopis teisele poole, lausa õue, siis paar meetrit eemal asub eraldi hoones leilisaun. Nii seda kutsutaksegi. Sees on seal 95 kraadi ja kedagi leili viskamas polnud näha. See oli ikka päris karm kuumus seal, inimesed korra sisse tulid, ja kohe ka välja kadusid.
Lapsi, just pisikesi, 2-5aastaseid oli seal päris kõvasti, samas lärmi mitte väga palju. Täitsa nauditav oli spaosa külastus.

Võtsin ka 20 min seljamassaaži, mis oli üle ootuste hea. Keegi Rita tegi ja ilmselgelt tundis asja. Ma saan aru küll kui diletant mu selga mudib, aga tema tegi väga põhjalikult ja profilt. Kiitus talle!

Restoran näeb välja kena. On üsna pisike, aga arvestades, kui vähe seal õhtul rahvast oli, siis polegi suuremat vaja. Peakokas on väidetavalt Angelica Udeküll. "Väidetavalt" seepärast, et ma teda oma silmaga ei näinud ja ehkki toitude mõte oli hea, leidus seal siiski natuke liiga palju vigu.
Koorene räimesupp rukkileivapadjaga
Koorene räimesupp rukkileivapadjaga saabus ilma rukkileivapadjata (ehkki saiakuklikesega, mida pildi vasakul pool on näha) ja ma ei hakanud seda ka küsima. Supis leidus kartuleid (natuke kõvaks jäänud), porgandeid (natuke kõvaks jäänud) ja räimetükke (3 tk). Kõik muu annaks kenasti andeks, aga kahjuks polnud sel supil maitset. Maitse oleks ikka pidanud olema, midagi ei saa teha.

Kitsejuustuga peedisalat
Kitsejuustu-peedi salat oli hea. Sarapuupähkli tükid sobisid sinna ka oivaliselt, need oleks aga võinud kooritud olla. See sisemine pruun koor, mis paksu koore all on, teate, see oleks võinud eemaldatud olla.

Küpsetatud kana valge veini kastmes
Küpsetatud kana täpsemat nimetust ei mäleta (ja veebi menüüs seda üldse pole). See sisaldas kaht kanatükki, läätsi ja natuke midagi veel. Lisaks valge veini kaste. Selle maitse oli hea, aga üks kahest kanatükist väga kuiv, see jäigi söömata...

Küpsetatud lõhe
Küpsetatud lõhe oli oivaline. Ideaalselt küpsetatud. Äärmiselt mahlane. Selle kohta pole õhtki halba sõna. Muide, tegemist oli vist kõige soodsama asjaga pearoogade menüüs ;)

Ja hotelli-restorani-spa teenindus? Väga hea ja sõbralik.”

01.05.2012 21:30 - Kakaduu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.laulasmaa.ee Laulasmaa Spa arvustusi (review)Otsi Google abil: laulasmaa spa (review)