7.5 18 hindajat

Tabasalu spordikompleks
http://www.tabasalusport.ee

Suur bassein, lastebassein, väikelaste bassein, mullivannid, soome saunad, infrapunasaun, aurusaun, veemassaažijoad ning massaažidušš. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.10.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

““Tabasalu spordikompleks on väga praktiline ja tore koht, kuhu minna terve perega, Suur bassein ja mitu mullivanni, kus on hea lõõgastuda. Erinevad saunad.”

01.03.2015 23:18 - relts11
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tabasalu spordikompleks on väga praktiline ja tore koht, kuhu minna terve perega, seal on kõigile midagi. 2 lastebasseini lastele, üks väiksem, üks suurem.Suuremas lastebasseinis on väga mõnusad massaaži nurk ja nii öelda torud siis, mis on väga hea survega ja lõõgastavad. Üks suur bassein, kus saab terve pere ujuda, lisaks sellele saab ka balli mängida, kuna seal on korvpallikorv olemas. 2 mullivanni, mis on tõesti väga lõõgastavad, mis sobivad jällegi tervele perele. Veel on seal 2 sauna, aurusaun ja infrapunasaun.”

24.02.2015 11:30 - KarolinaLohmus
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Massaazhibassein on hea (tugevat survet andev), samuti on seal lastebassein kohe käe-jala juures, praktiline. Rahvast on saunades tihedalt, aga võib käia küll.”

23.02.2015 19:41 - aiskriim
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin seal oma aastase lapsega ja meeldis, et riietusruumis oli lastele mõeldud - olemas oli mähkimislaud, söögitool ja mingi kõndimismonstrum, ühesõnaga vajadusel võimalus laps kuhugi "kinni pana" natukeseks. Pesuruumis oli samuti pesemistool ja isegi beebivann. Lapsel tuli basseiniveest kahjuks lööve, aga kuna tal ongi nahaga probleeme, siis see oleks tõenäoliselt ka mujal juhtunud. Kui veidi vanemaks saab, proovime jälle basseini minna.”

08.11.2013 00:19 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Pilet maksab küll 7€, mis ei tundu kõige odavam, aga see-eest lapse pilet maksab vaid 1€.
Päris väikeste jaoks on madal lastebassein, nii umbes 30cm sügav, kus on ka väike liumägi. Suurematele on poolest pooleteise meetrini muutuva sügavusega bassein, kus saab laps ujumist õppida.
Veel on kaks jakuzzi't, üks rohelise, teine sinise valgusega ja aurusaun. Riietusruumid on meestel ja naistel eraldi. Väga värske remont ei ole, aga hallitus ka ei voha. Üle keskmise seisukord ütleks.”

15.10.2013 22:17 - koNN
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Treenerid peaksid rohkem korda looma, et radadel ei toimuks nii palju isetegevust.
Kas keegi kunagi ka kontrollib, et inimesed ennast peseksid enne basseini minekut? Ma olen isegi meigiga ujujaid seal kohanud.”

07.10.2013 09:21 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Midagi erilist Tabsalu Spordikompleksi veekeskus endast ei kujuta, kuid on praktiline. Rohkem selline otste ujumise ja trenni tegemise koht, kus on võimalik peale seda ka veidi auru-, soome- ja infrapunasaunas lõõgastuda, kuid need, kes tulevad puhtalt lõõgastumise eesmärgiga võivad pettuda. Näeb välja nagu ujula ikka, on lärmakas nii inimeste häältest kui massaažiduši helidest ning need muidugi veel ka kajavad seal ruumides.”

06.10.2013 20:16 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.tabasalusport.ee Tabasalu spordikompleks arvustusi (review)Otsi Google abil: tabasalu spordikompleks (review)