7.4 15 hindajat

Tallink Aqua Spa
http://hotels.tallink.com/ee/mainMenu/spaConferenceHotel/

Tallink Spa & Conference Hotel, Sadama 11a Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
10.10.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga mõnus oli seal. Saunad olid suured ja neid oli mitu. Halb on seal see, et sisebasseinis on kõrgemad kohad, kuhu on jalgu kerge ära lüüa.”

26.02.2015 12:25 - Hanna Järvelaid
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Päris meeldiv koht!
Olin ühe korra, kuid spa jättis endast head muljet.”

26.02.2015 10:59 - Kariov
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minule meeldis seal see, et baarilett on otse basseini juures, samas on see jälle halb selles suhtes, et lained või lapsed võivad joogi ajada vette. Nt minu poeg 5 aastane ajaski jäätisekokteili leti peale laiali kuna jalad läksid vee alt risti rästi.
Ühe koha peal nägin nätsu, see oli küll väga vastik vaadata ja põrandad olid kohati libedad. Külm oli ka. Mitu korda vahetasin rätikut ja riietusruumis ei saanud kapi kinn i ja lahti. Aga muidu tip top.”

24.02.2015 12:44 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tore elamus oli.”

24.02.2015 11:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“kiidusõnad saavad välibassein ja saunad. ei meeldinud valguslahendus (oli pime ja seetõttu suur "fuajee" kõle).”

23.02.2015 20:21 - aiskriim
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mulle meeldib, et seal on kõik suur ja avar. Põhibassein asub hotelli aatriumis, nii et õhku on tervelt 4 korruse jagu. Peale hiljutist peaaegu-lämbumis-kogemust Grand Rose-s Kuressaares on värske õhk minu jaoks omandanud uue tähenduse.
Ka saunad on tehtud suured, näiteks hamam'i mahub ilmselt mitukümmend inimest korraga vedelema. Saunasid on päris mitu - kõigepealt 2 aurusauna, esimene, nõrga auruga saun, on selline - kuidas öeldagi, privaatsete saunabokside koobastik. Sobib ilmselt hästi äsjatutvunutele :P Siis on veel normaalauruga aurusaun, seal istekohti pole vaid on seinast seinani lamamisalus, üsna mugav. Türgi saun ehk hamam on, nagu juba öeldud, pirakas. Keset sauna on hiigelsuur kettakujuline kuumaksköetud marmorist lamamisalus, pole nii suurt veel kuskil näinudki. Ka seinte ääres olevad lamamisalused on kuumaks köetud ja samuti kõik seinad.
Tavaline ehk soome saun on ka suur, aga siin on see pigem miinuseks. Kuigi keris on pirakas, silma järgi 20-25kW, ei suuda see ära kütta nii suurt ruumi, kui inimesed pidevalt sisse-välja liiguvad. Ja leiliviskamise kopsik on mingi ilma varreta kauss, nii võib ju käe ära kõrvetada. Leiliviskamine on aga hoogne, kuna enamus selle spa klientidest on meie põhjanaabrid, kes teadupärast on veel hullemad saunahullud kui eestlased. Kõige hullumad istuvad riietusruumi saunas, mis on 95 kraadi ühissauna 80 kraadi vastu.
Siiski soovitan külastada Tallink Spad näiteks pühapäeval, sest siis on see vähem ülerahvastatud.
Välisbassein on samuti suur, ja on avatud ka talvel. Natuke häirivad need järsud astmed basseini põhjas - kuigi eri värvi, ei märka neid eri kõrgustega tasapindu enne kui jala või varba mõne vastu vigaseks löönud.
Sama kehtib ka sisebasseini kohta - liikuda tasub ettevaatlikult, sest bassein on suvaliselt täis pikitud betoonist ja perfektselt plaaditud objekte. Näiteks baarileti esine tõstetud põrand on täiesti kirju ja muu basseini põrandast täiesti erinev. Aga seda märkasin alles peale seda, kui olin varba vastu seda kirju tasandi serva ära löönud.
Ahjaa, tegemist on ühega vähestest sellistest spadest, kus baarilett on otse basseinist ligipääsetav. Ei tasu spa-piletit ostes soodsa hinna üle imestada, arvestades baari hindasid ja kokteilide tellimise sagedust võiksid nad ju kliente kasvõi tasuta sisse lasta.
Baar kahjuks pole suurem asi - soovitan siiski proovida alkovabasid smuutsid, need on tõesti head - aga alkoholiga kokteilid on täiesti mõttetud. Hinnast hoolimata testisin mitu tükki ära, aga tase oli stabiilselt null. Leti taga olnud tüdruk isegi solvus, kui ma uurisin et kas nad ka päris mojitot teevad.”

10.10.2011 00:41 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://hotels.tallink.com/ee/mainMenu/spaConferenceHotel/ Tallink Aqua Spa arvustusi (review)Otsi Google abil: tallink aqua spa (review)