8.1 68 hindajat

Lavendel Spa Hotel
http://www.spahotellavendel.ee/et/sjl/sauna-ja-loogastuskeskus

Spa Viimsis. Sõpruse tee 9, Haabneeme, Viimsi vald

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tere,
Erinevalt teistest on meil suhteliselt ebameeldiv kogemus Lavendliga. Positiivses pooles tuleb kiita tuba ja õhtusööki restotranis. Väga hea toit ja väga hea teenindus.
Nüüd negatiivsest. Purjus slaavi seltskond räuskas, mehed ei seisnud korralikult jalgelgi, kuid teenendaja ei teinud midagi selle takistamiseks. Tüübid said rahulikult jooke juurde osta. Lõpuks olid nii täis, et vedelesid lääbakil pinkide peal.
Nii kehva kvaliteediga hommikusööki pole ma vist kuskil hotellis veel saanud”

27.03.2017 12:13 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väikestes kohtades on võlu ja hubasust! Selle spaakeskuse suur pluss on juba see, et üks mitte väga suur ruum on saanud suurepärase rakenduse. Hästi lahendatud ja mugav ruumikasutus, kus olemas kõik mõnusaks lõõgastuseks. Aega ei piirata ja saunades ning basseinis mõnulemine kulgeb rahulikult ilma paanilise kella vaatamiseta (nagu vastupidiselt teistes spaades olema kipub). Heas kuumuses aurusaun, suitsusaun lausa super. Suupistete ja jookide tellime väärib kiidusõnu ja erilised plusspunktid teenivad riietusruumi kapid - lihtsalt nii ilusad!”

20.10.2015 22:35 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mina ei jäänud kogemusega üldse rahule.
Esiteks sisenedes on fuajees veidi spetsiifiline lõhn, mis pigem meenutas oliivõli lõhna. Hotellituppa pidi minema läbi restorani. Inimesed, kes läksid spaase, siiberdasid käterätikus restoranis.
Tuba oli selline külm. Seinte peal olid konkreetsed mõrad. Nii koridoris kui ka toas. Aknalaua peal oli asi eriti inetu. Riidekapi ülemine osa kukkus lampi maha. Hommikusöögi ajal oli pool tundi järjekorras olemist ning ühe teenindaja asemel võiks siiski kaaluda võtta tööle ka teine töötaja, sest üks inimene ilmselgelt ei jõuagi kõike ära teha.
Spa osa oli väike. "jaapani vann" oli tavaline mullivann, milles kuumem vesi.
Suitsusaun oli äge.
Igal juhul minule ei meeldinud ja seda kohta ei soovitaks külastada.”

06.03.2015 11:14 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
06.03.2015 12:24 Nimetu
Kas Jaapania vann polegi mitte lihtsalt kuumema veega vann...

“Väga hea!! Meeldis palju rohkem kui kõrvalolev Viimsi SPA”

02.03.2015 11:52 - anuket
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“kõik oli ok eriti 18+ super lahe”

01.03.2015 19:10 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
6. Spaa

“Suitsusaun ja külma veega tünn olid head. Aroomisaunas ei olnud aroomi. Saunalinad lõhnasid halvasti. Kohvikus ülihead söögid.”

26.02.2015 16:05 - Katrin K.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“parim lõõgastuseks”

25.02.2015 13:02 - ülle moor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“parimad muljed seni käidud kohtadest”

24.02.2015 17:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Üks minu lemmikuid kohti!!! :)”

24.02.2015 16:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kõige rohkem meeldisid saunad, eriti suitsusaun, mida kõigile soovitan!Saunast tulles saad kohe külma vette hüpata.Üliäge!
Tuba oli ka puhas ja süüa sai hästi:) Õhtul elav muusika.”

24.02.2015 13:38 - Maris666
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Lavendel Spa on tõesti üks parimaid kohti, kus ennast siis sõbrannadega või elukaaslasega välja puhata. Väga ilus ehitus ja palju võimalusi, kuidas lõõgastuda. Olen ainult ühe korra käinud väga ammu, aga kindlasti tahan veel sinna minna!”

24.02.2015 11:35 - KarolinaLohmus
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
12. Mõnus

“Olen käinud ainult vee- ja saunakeskuses. Mõnus ja hubane”

24.02.2015 09:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“sõbrad on käinud ja rahule jäänud!”

23.02.2015 18:34 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
23.02.2015 20:22 Kätlin Grišin
Tore oleks sinna minna ja asi üle ka vaadata .See sobiks pulma-aastapäevaks.

“Olen Lavendlis kaks korda käinud,neist esimene kord ööbimisega.
Jäin väga rahule teenindusega,mõnus tuba oli maitsvad söögid,hea masaaž,rahvast vähe.
Spas on super suitsusaun. Aga aroomisaunas polnud mõlemal seal oldud korral mingitki aroomi ja mullivannis oli nii tugev kloor,et kõigil meie seltskonna kuuel inimesel hakkasid silmad tugevalt kipitama ja pidime sealt välja ronima. Ka lõhnasid antud saunalinad ebameeldivalt.”

20.01.2015 09:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ütlen kohe ära, et Lavendel Spa on täiesti viisakas spa ja kindlasti soovitan proovida, kuigi pilet on kallis.
Parkimiskohta otsides tundub hotelli hoone veidi kahtlane/veider/eemaletõukav, tegemist on endise Kirovi kalurikolhoosi staadioni tribüüniga ja nõukaaja hõngu lausa kiirgab kilomeetri kaugusele. Aga tegelikult see ei loe. Tuleb sundida ennast mitte otsustama välimuse põhjal. Kohe tuleb millegipärast meelde üks Tabasalus asuv suurepärane hispaania restoran väga heade roogadega (ja väga hea teenindusega), mis samuti asub suht eemaletõukavas suvaline-garaaž-tüüpi hoones.
Igatahes, eks-tribüüni keldrikorrusel asus kunagi tsiviilkaitse varjend ja lasketiir - praegu on seal toredad saunad ja mullivannid. Elu ongi selline.
Kõige kõvem asi Lavendel Spas on suitsusaun. Seinad ja istmed on ehitatud päris suitsusaunast toodud laudadest, päris lahe on ka klaasseina taga asuv "sauna eesruum" elutruu külamehe, miskit sorti puskariajamise tünnide (vist), tööriistade ja muu seesuguse usutavana näiva kolaga. Nagu mingi teemapark kohe. Kui muud saunas rääkida pole, siis sealt leiab teemasid küll. (Hah nagu saunas poleks millestki rääkida, Saun just põhi rääkimise koht ongi.)
Päris suitsusauna köetakse hommikuti nädalavahetusel ja nädala sees ülepäeviti, pärast lastakse suits ja ving välja ja ülejäänud päeva kütab elekter. Seetõttu on olemine veidi puhtam kui päris-päris suitsusaunas. Aga seinad on tahmased, lõhn on aus ja tunne on ehe. Tohib ka vihelda, see on isegi soodustatud, kuna spa administraator müüb vihtu, mütse ja muud sauna-atribuutikat. Vaatasin, et lavatagune ja kerise äär oli ka kenasti vihalehti täis. Mina olen suur suitsusauna fänn ja mulle väga meeldib vihtlemine ja selline värk.
Saunadest on olemas veel aurusaun, soolasaun ja aroomisaun. Veel on sillakesega bassein, mullivann ja "jaapani vann" (ehk mullivann 41 kraadise veega); veidi nurga taga soolakamber.
Kui see spa kandideeriks, siis ta kandideeriks kindlasti luksus-spa kategoorias, kui hotelli kahtlase väärtusega fassaad ja sissepääs välja jätta. Veidi lohakalt on mõned asjad tehtud, nagu kosk esimese basseini kohal ja ainult 1/3 tehtud laemaaling. Ah jaa, riietusruum on ka päris kitsas. Kui sulle meeldib ennast paljalt võõrastele inimestele näidata, siis pole probleemi, aga kui hindad privaatsust, küsi kappi numbriga üle 53 (meeste pool, naiste riietusruumi kohta ei tea).
Lemmikuks osutusid suitsusaun, bassein ja aurusaun. Soovitan. Cherry voucheriga oli -50% 12.50€, külastusaeg piiramata.”

14.12.2014 23:40 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
15.12.2014 22:50 Nimetu
Saunakeskuse -50% pakkumine oli Chilly.ee-s, mitte Cherry-s
21.05.2015 22:44 Nimetu
Ma usun, et pakkumine oli Chilli.ee-s, mitte Chilly.ee-s, sest viimast domeeni ei eksisteeri.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.spahotellavendel.ee/et/sjl/sauna-ja-loogastuskeskus Lavendel Spa Hotel arvustusi (review)Otsi Google abil: lavendel spa hotel (review)