8.1 65 hindajat

Lavendel Spa Hotel
http://www.spahotellavendel.ee/et/sjl/sauna-ja-loogastuskeskus

Spa Viimsis. Sõpruse tee 9, Haabneeme, Viimsi vald

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Ütlen kohe ära, et Lavendel Spa on täiesti viisakas spa ja kindlasti soovitan proovida, kuigi pilet on kallis.
Parkimiskohta otsides tundub hotelli hoone veidi kahtlane/veider/eemaletõukav, tegemist on endise Kirovi kalurikolhoosi staadioni tribüüniga ja nõukaaja hõngu lausa kiirgab kilomeetri kaugusele. Aga tegelikult see ei loe. Tuleb sundida ennast mitte otsustama välimuse põhjal. Kohe tuleb millegipärast meelde üks Tabasalus asuv suurepärane hispaania restoran väga heade roogadega (ja väga hea teenindusega), mis samuti asub suht eemaletõukavas suvaline-garaaž-tüüpi hoones.
Igatahes, eks-tribüüni keldrikorrusel asus kunagi tsiviilkaitse varjend ja lasketiir - praegu on seal toredad saunad ja mullivannid. Elu ongi selline.
Kõige kõvem asi Lavendel Spas on suitsusaun. Seinad ja istmed on ehitatud päris suitsusaunast toodud laudadest, päris lahe on ka klaasseina taga asuv "sauna eesruum" elutruu külamehe, miskit sorti puskariajamise tünnide (vist), tööriistade ja muu seesuguse usutavana näiva kolaga. Nagu mingi teemapark kohe. Kui muud saunas rääkida pole, siis sealt leiab teemasid küll. (Hah nagu saunas poleks millestki rääkida, Saun just põhi rääkimise koht ongi.)
Päris suitsusauna köetakse hommikuti nädalavahetusel ja nädala sees ülepäeviti, pärast lastakse suits ja ving välja ja ülejäänud päeva kütab elekter. Seetõttu on olemine veidi puhtam kui päris-päris suitsusaunas. Aga seinad on tahmased, lõhn on aus ja tunne on ehe. Tohib ka vihelda, see on isegi soodustatud, kuna spa administraator müüb vihtu, mütse ja muud sauna-atribuutikat. Vaatasin, et lavatagune ja kerise äär oli ka kenasti vihalehti täis. Mina olen suur suitsusauna fänn ja mulle väga meeldib vihtlemine ja selline värk.
Saunadest on olemas veel aurusaun, soolasaun ja aroomisaun. Veel on sillakesega bassein, mullivann ja "jaapani vann" (ehk mullivann 41 kraadise veega); veidi nurga taga soolakamber.
Kui see spa kandideeriks, siis ta kandideeriks kindlasti luksus-spa kategoorias, kui hotelli kahtlase väärtusega fassaad ja sissepääs välja jätta. Veidi lohakalt on mõned asjad tehtud, nagu kosk esimese basseini kohal ja ainult 1/3 tehtud laemaaling. Ah jaa, riietusruum on ka päris kitsas. Kui sulle meeldib ennast paljalt võõrastele inimestele näidata, siis pole probleemi, aga kui hindad privaatsust, küsi kappi numbriga üle 53 (meeste pool, naiste riietusruumi kohta ei tea).
Lemmikuks osutusid suitsusaun, bassein ja aurusaun. Soovitan. Cherry voucheriga oli -50% 12.50€, külastusaeg piiramata.”

14.12.2014 23:40 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
15.12.2014 22:50 Nimetu
Saunakeskuse -50% pakkumine oli Chilly.ee-s, mitte Cherry-s
21.05.2015 22:44 Nimetu
Ma usun, et pakkumine oli Chilli.ee-s, mitte Chilly.ee-s, sest viimast domeeni ei eksisteeri.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.spahotellavendel.ee/et/sjl/sauna-ja-loogastuskeskus Lavendel Spa Hotel arvustusi (review)Otsi Google abil: lavendel spa hotel (review)