Last Vegas (2013)
7.0
5 hindajat

19. Last Vegas (2013)
Jon Turteltaub

Muhedad Oscari-võitjatest seeniorid Robert De Niro, Morgan Freeman ja Kevin Kline mängivad lapsepõlvesõpru, kes põrutavad vanuigi Las Vegasesse poissmeesteõhtule. Nimelt on nende veendunud poissmehest semu (samuti Oscari-võitja) Michael Douglase otustanud lõpuks abielusadamasse purjetada. Hoidke oma piip ja prillid! Osades: Michael Douglas ("Wall Street", "Narkoäri"), Robert De Niro ("Õnneteraapia", "Kohtumine äiaga"), Morgan Freeman ("Pimeduse rüütli tagasitulek", "Viimaste soovide nimekiri"), Kevin Kline ("Kala nimega Wanda", "Dave") jt. Lavastaja Jon Turteltaub ("Rahvuslik aare", "Unine eksitus"), stsenarist Dan Fogelman ("Rumal pöörane armastus"), produtsendid Laurence Mark ("Julie ja Julia", "Dreamgirls") ja Amy Baer. Eestikeelne pealkiri: Viimane Vegas


Lisas sipsik 03.02.2014
Pane hinne:
The Secret Life Of Walter Mitty (2013)
7.8
4 hindajat

20. The Secret Life Of Walter Mitty (2013)
Ben Stiller

WALTER MITTY SALAJANE ELU on lugu kontorilaua taga vaevlevast unistajast (Ben Stiller), kellele meeldib põgeneda oma hallist elust värvikirevasse fantaasiamaailma, mis on täis kangelaslikkust, romantikat ja seiklusi. Kui ohtu satub Walteri ja tema hea kolleegi Cheryli (Kristen Wiig) töökoht, asub Walter viimaks tegutsema reaalses maailmas. Sellest teekonnast saab erakordsem seiklus kui kõik see, mida ta seni oli suutnud oma kõige lennukamateski fantaasiates ette kujutada. WALTER MITTY SALAJANE ELU on komöödia, fantaasia, draama, seiklus ja palju muud, ehk siis nagu maailm meie ümber. Osades Ben Stiller ("Kohtumine äiaga"), Kristen Wiig ("Pruutneitsid"), Sean Penn ("Saladuste jõgi"), Adam Scott ("Kasuvennad"), Shirley MacLaine ("Terasmagnooliad"), Patton Oswalt ("Young Adult"), Kathryn Hahn ("Parks and Recreation") jt. Lavastajaks on Ben Stiller ("Troopiline kõu"). Eestikeelne pealkiri: Walter Mitty salajane elu


Lisas sipsik 03.02.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Filmi esimene kolmandik mulle ei meeldinud, aga sealt edasi hakkas asi selgemaks saama. Et tegemist on tegelikult vägagi laheda filmiga ning mõneti isegi üllatav, et selline Hollywoodi stuudiost välja tuli. Kugi, muidugi on selles ka rohkelt hollivuudilikku. Film on aga niivõrd äraspidine ja Walter Mitty veidrad seigad on nii loomulikult sinna sisse punutud, et keegi isegi ei avalda imestust selle üle, et midagi sellist juhtub, eriti veel halli kontoriroti elus.
Täitsa omapärane ja vahva film.”

08.06.2014 20:10 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Grudge Match (2013)
8.5
2 hindajat

21. Grudge Match (2013)
Peter Segal

Poksijad Henry "Razor" Sharp (Stallone) ja Billy "The Kid" McDonnen (De Niro) said omal ajal kuulsaks tulise rivaalitsemisega. Oma parimatel aegadel õnnestus neil üksteist võita, kuid 1983. aastal, enne kolmandat ja otsustavat matši, teatas Razor, et lõpetab profikarjääri. Pikema selgituseta jäänud otsus lõi mõlema poksija karjääri nokauti. 30 aastat hiljem haistab algaja poksipromootor head teenimisvõimalust ning teeb meestele pakkumise, millest on võimatu keelduda – pidada maha ärajäänud matš ja selgitada lõpuks ometi, kumb neist kõvem mees on. Meeste esimesel kohtumisel lööb vana vimm taas lõkkele ning nende kokkupõrkest saab populaarne video, mis maailmas laineid lööb ja meediamöllu tõttu tekib matši vastu suur huvi. Kui mehed treeningprogrammi üle elavad, võib matš isegi teoks saada. Eestikeelne pealkiri: Vana vimm.


Lisas filmis6ber 08.01.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Sisu pole sel filmil just palju, millest on kahju, sest näitlejad teevad tegelikult head tööd. Kohati on film ka päris naljakas.”

08.01.2014 10:04 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
We're the Millers (2013)
7.8
5 hindajat

22. We're the Millers (2013)
Rawson Marshall Thurber

Kanepidiiler paneb kokku võltsperekonna, et selle katte all Mehhikost USAsse suurem laadung kanepit smugeldada. Eestikeelne pealkiri: Me oleme Millerid.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
03.01.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Polegi väga viga, mõned päris head naerukohad, mitmed huvitavad karakterid ja situatsioonid, sekka pisut ka labasemaid nalju, aga üldjoontes täiesti nauditav film. Kusjuures, kõige parem osa on tegelikult nähtav peale filmi lõppu, koos tiitritega näidatakse sassi läinud kohti ja kaadritaguseid nalju, millest parimad on Jennifer Anistonile tehtav "Sõprade" nali ja Matthew Willigi mängitava karmi mehe kõdistamisnali. Noh, kui ei ole näinud, ei tea, millest ma räägin, aga see on ülihea ja ootamatu :)”

03.01.2014 09:31 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
About Time (2013)
8.0
6 hindajat

23. About Time (2013)
Richard Curtis

Pärast järjekordset piinlikult ebaõnnestunud uusaastaööd teatab 21-aastase Timi (Domhnall Gleeson) isa (Bill Nighy) oma pojale, et nende pere meestel on alati olnud võime ajas rännata. Tim ei saa muuta ajalugu, küll aga seda, mis juhtub ja on juhtunud tema enda elus. Isa esmalt naeruväärsena näinud avaldus osutub tõeks ning Tim otsustab maailma paremaks muuta... ning omale tüdruksõber leida. Londonis tutvub Tim kauni kuid tagasihoidliku Maryga (Rachel McAdams). Nad armuvad, kuid tänu väiksele “ajarännu apsakale” muutub nende kohtumine olematuks. Nad kohtuvad taas. Ja taas. Ja taas... Kuni Tim võidab Mary südame. Oma ebatavalise elu edenedes avastab Tim, et tema unikaalne võime ei saa teda aga alati päästa kurbusest ning heidutustest, mis kõikide perede saatust puudutavad. Ja kas selleks, et täiel rinnal õnnelikult elada, ongi üldse ajas rändamist vaja...? Eestikeelne pealkiri: Ainult aja küsimus.


Lisas Luu 12.10.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Eks ta üks pisarakiskuja ole, kuid film pole selles eriti osav. Naised saab nutma ja neile ilmselt selle pärast meeldib, mehed naudivad rohkem naerukohti, mis on vahel päris head. Suhteliselt keskmine film.”

12.10.2013 17:46 - Luu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Grown Ups 2 (2013)
6.5
4 hindajat

24. Grown Ups 2 (2013)
Dennis Dugan

SUURED 2 on järg 2010. aasta samanimelisele hittkomöödiale, mille peaosades mängisid populaarsed koomikud Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock ja David Spade ning nende kannatlike ja kõikenäinud abikaasadena astusid üles Salma Hayek, Maria Bello ja Maya Rudolph. Esimeses filmis aset leidnud lapsepõlvesõprade kokkutulekust liigutatud Lenny (Adam Sandler) otsustab kolida perega tagasi oma kodulinna, et ta lapsed saaksid üles kasvada koos tema vanade sõprade ja nende lastega. Plaan on ju ilus, kuid karm tegelikkus teeb omad (loomulikult koomilised) korrektuurid. Eestikeelne pealkiri: Suured 2


Lisas cantabile 29.07.2013
Pane hinne: