Dom Hemingway (2013)
8.2
5 hindajat

13. Dom Hemingway (2013)
Richard Shepard

Varas Dom Hemingway saab vangist välja peale 12 aastat istumist ja suu kinni hoidmist ning hakkab Londonis tagasi nõudma seda, mis talle kuulub.


Lisas pom 02.06.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Päris hull film ikka, juba avakaadrist alates. Jude Law on peaosas ja näeb päris naljakas välja sellise imagoga, lisaks on üllatus, et ta ei olegi enam nii noor ja vähemalt sealt filmis pole ta mingi ilumees, nagu ta tavaliselt on.
Äge film, raske seda kirjeldada kohe. Natuke Pulp Fictioni ja Lock Stock and Two Smoking Barrels moodi asi. Vahepeal kõvasti verd, siis veidrat huumorit, natuke põnevust ja muidu imelik. No lahe ühesõnaga.”

02.06.2014 19:07 - pom
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Delivery Man (2013)
6.0
3 hindajat

14. Delivery Man (2013)
Ken Scott

Tüüp, kellel midagi õnnestuda ei taha, saab teada, et tema girlfriend ootab last ja et tänu spermadoonorlusele on ta lisaks veel 533 lapse isa. Eestikeelne pealkiri: Issi.


Lisas salalik 24.05.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Filmi kirjeldus kõlab rumalamalt kui film ise on, mis oli positiivne üllatus. Mitte midagi ülihead, aga pisut üle keskmise ja sellest juba piisab mõnikord. Tegelased olid üsna tuntud näitlejad ning see lisas ka vaatamisel kaalu või äratundmisrõõmu juurde.”

24.05.2014 12:12 - salalik
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Anchorman 2: The Legend Continues (2013)
7.0
2 hindajat

15. Anchorman 2: The Legend Continues (2013)
Adam McKay

San Diego 70ndate kõige kõvem teleuudiste mees Ron Burgundy läheb New Yorki esimest 24-tunniste uudiste kanalit käima tõmbama. Eestikeelne pealkiri: Legend Ron Burgundyst jätkub.


Lisas filmis6ber 21.05.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Noh, selline tugevalt keskpärane komöödiafilm, mis on sihitud eelkõige ikkagi nooremale vaatajale, ehk teismelistele kuttidele. Samas ei ole see nii labane nagu paljud tema žanrikaaslased, nii et ehkki mitmed kohad, mis peaksid naljakad olema ja võibolla ka viisteist aastat nooremale minule olekski naljakad, siis nüüd vaatan neid mitte otsese piinlikkusega, vaid lihtsalt apaatiaga. Nii et selline film, et kui tõesti midagi muud teha ei ole, siis võib ju vahtida, aga eriliselt naljakas ei ole.”

21.05.2014 19:51 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Rabbits
6.0
4 hindajat

16. Rabbits
David Lynch

Rabbits on 2002 aasta seeria õudus-komöödia filmid kirjutatud ja lavastatud David Lynchi poolt. Lynch ise ütleb selle kohta kui üheksa osaline sitcom. See jälgib kolme küülikut, keda mängivad Scott Coffey, Laura Elena Harring ja Naomi Watts ning nad viibivad ühes ruumis. Küülikuid esitletakse kui elanikke nimetus linnas, mis on ujutatud pidevast vihmast.. jänesed elavad koos ohtliku müsteeriumiga. Sündmused leiavad aset ühes kindlaksmääratud ruumis, milleks on maja elutuba. Kolmest jänesest üks on meesosst Jack, kes kannab ülikonda, teised kaks on Suzie ja Jane. Viimased kaks on naissoost.


Lisas Raido Tamar 30.03.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tuleb tunnistada, et hoolimata kriitikute tagasisidest, tundub miniseeria/film Lynchi eelmiste toesta ja stiili tulihindelistele austajatele. Seega kui on raskusi meenutamaks, millised on eelnevad Lynchi tööd, siis soovitaks alustada millegi muuga ja mitte edasi lugeda.

Lynchi filmile kohasel on raske täielikult selgusele saada kõiges, mis edasi sooviti anda. Kõiges, milles peaks filmi sisu peituma. Kas peaks teist korda uuesti vaatama ja üritama selgusele jõuda ja rohkem teooriaid püstitades? Võib-olla... Kas seda kunagi ka teeksin? Vaevalt!

Rõhutan, et ärge saage minust valesti aru. Film hoidis kuplialuse töös ja esimese hooga jäneste räägitud juhusliku jutu enda jaoks loogiliseks mõtlemine on omaette katsumus. Aga kahjuks ma ei soovinudki selle käigus täieliku selguseni jõuda. Mitte igavusest. Omaette paeluv oli Rabbits kindlasti. Võib-olla oli selle taga, et üritasin peast välja tõrjuda võrdluse Vivuse reklaamile.

Kes ei tea, siis Vivus on tagatiseta laenu pakkuv ettevõte, kelle reklaamikampaanias on rääkivad loomad ja seda näidatakse viimastel kuudel päris palju erinevatel Eesti kanalitel. Võrdlusmoment, mis jääb kummitama tekib jänesest, kes nende reklaamis istub diivanil. Täpsemalt näeb reklaami siit . Võrdluseks kaader Rabbits filmist. Halenaljakas aga minu peamine mõte oli, et millal astub prillidega kass tuppa.

Filmi juurde tagasi tulles, siis see oli küll omapärane, stiilne ja huvitav. Näiteks isegi filmimine toimus öösel, et paremini kontrollida valgustust. Tavapärasus on aknast välja visatud ja sürrealism on redeliga tuppa meelitatud. Lynch laseb kõigil oma mõtted valla lasta filmi tõelise mõtte osas. See õnnestub aga midagi jääb puudu. Tundub nagu Lynch lihtsalt viskab ette absurdse olukorra ja ei anna vihjeid. Tundub, et absurdne aga siiski mitte absurdselt paeluv. ”

30.03.2014 06:21 - Raido Tamar
Raido Tamar on seda arvustust muutnud: 30.03.2014 06:22
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Hell Baby
7.5
2 hindajat

17. Hell Baby
Robert Ben Garant, Thomas Lennon


Lisas OliverL 23.02.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Parim paroodia õudusfilmidest, mida näinud. Õudusfilmina pole suurt väärtust, aga kui tahad naerda nüüdisaja õudusfilmide klišeede üle, siis see film on selleks.”

23.02.2014 01:31 - OliverL
OliverL on seda arvustust muutnud: 23.02.2014 02:06
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Elle s'en va (2013)
8.0
1 hindaja

18. Elle s'en va (2013)
Emmanuelle Bercot

Küpses keskeas, kuid endiselt võluv Bettie (Catherine Deneuve) jääb äkitselt ilma armastusest ning ka tema restorani rahaline seis muutub järjest halvemaks. Mida oma eluga peale hakata? Ta istub oma Mercedese rooli, et end veidi tuulutada. Väikesest sõidust kujuneb aga välja seiklusterohke reis, täis ootamatuid kohtumisi. Nende seas tuleb suhteid parandada heitliku iseloomuga tütre Murieli (Camille) ja tütrepoeg Charlyga (Nemo Schiffman), osaleda endiste misside galaõhtusöögil ning osata kaarti lugeda kesk tundmatuid külasid ja kiirteid. Üllatuslikult juhtub kõige selle käigus nii mõndagi positiivset ja Bettie ees avaneb peagi uus silmapiir... Eestikeelne pealkiri: BETTIE LÄHEB ÄRA Prantsusmaa 2013


Lisas sipsik 03.02.2014
Pane hinne: