8.2 5 hindajat

The Secret Life Of Walter Mitty (2013)
Ben Stiller

WALTER MITTY SALAJANE ELU on lugu kontorilaua taga vaevlevast unistajast (Ben Stiller), kellele meeldib põgeneda oma hallist elust värvikirevasse fantaasiamaailma, mis on täis kangelaslikkust, romantikat ja seiklusi. Kui ohtu satub Walteri ja tema hea kolleegi Cheryli (Kristen Wiig) töökoht, asub Walter viimaks tegutsema reaalses maailmas. Sellest teekonnast saab erakordsem seiklus kui kõik see, mida ta seni oli suutnud oma kõige lennukamateski fantaasiates ette kujutada. WALTER MITTY SALAJANE ELU on komöödia, fantaasia, draama, seiklus ja palju muud, ehk siis nagu maailm meie ümber. Osades Ben Stiller ("Kohtumine äiaga"), Kristen Wiig ("Pruutneitsid"), Sean Penn ("Saladuste jõgi"), Adam Scott ("Kasuvennad"), Shirley MacLaine ("Terasmagnooliad"), Patton Oswalt ("Young Adult"), Kathryn Hahn ("Parks and Recreation") jt. Lavastajaks on Ben Stiller ("Troopiline kõu"). Eestikeelne pealkiri: Walter Mitty salajane elu Lisas sipsik 03.02.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Filmi esimene kolmandik mulle ei meeldinud, aga sealt edasi hakkas asi selgemaks saama. Et tegemist on tegelikult vägagi laheda filmiga ning mõneti isegi üllatav, et selline Hollywoodi stuudiost välja tuli. Kugi, muidugi on selles ka rohkelt hollivuudilikku. Film on aga niivõrd äraspidine ja Walter Mitty veidrad seigad on nii loomulikult sinna sisse punutud, et keegi isegi ei avalda imestust selle üle, et midagi sellist juhtub, eriti veel halli kontoriroti elus.
Täitsa omapärane ja vahva film.”

08.06.2014 20:10 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ben Stiller The Secret Life Of Walter Mitty (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: ben stiller the secret life of walter mitty (2013) (review)