Titan
8.0
5 hindajat

13. HTC Titan

4.7" (480 x 800 pix) puuteekraan, 1.5 GHz protsessor, 8 MP kaamera. Opsüsteem Windows Phone 7.5. Kaal 160 g.


Lisas Luii 06.12.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Telefon, mis on tõepoolest suure ekraaniga. 4,7 tolli pole enam mingi naljategu, ma ütleks. Siin ikka näeb ka, mis teed, kui mängid või netis surfad või mis iganes. See on selline kergelt juba tahvelarvuti, aga taskusse mahub endiselt ja pealegi üsna vabalt. Ei jää segama küll.
Ekraan on hästi ilus ja selge ja kontrastne. Internet Exploreris pole küll Flashi, aga samas ega iOSi seadmetes ka pole ja üldiselt keegi enam ei kurda ka. Flash on surnud. Kõigi uute lehtedega HTML5 raamistikus saab küll kenasti hakkama. Natuke jääb häirima, et Windowsi telefonis need kastid on nii lukus kõik. Hästi ilus on see 7.5 ehk Mango, aga no eriti seal oma käe järgi midagi sättida ei anna.”

06.12.2011 16:41 - Luii
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Lumia 800
7.7
7 hindajat

14. Nokia Lumia 800

3.7" (800x480px) AMOLED ClearBlack puuteekraan, 1.4GHz MSM8255 Snapdragon/Scorpion protsessor, Windows® Phone 7.5 operatsioonisüsteem, 8 MP Carl Zeiss optikaga kaamera.


Lisas Hastur 01.12.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Nokia Lumia 800 telefon võlus mind esmalt oma välimusega. Kandiline kuju, kumer klaas,
hästi pihku mahtuv. Kaalu võiks paari grammi võrra vähem olla, aga jaksab ka sellisena peos hoida.
Kuna eelmine telefon oli odavama otsa Samsung, mis oli paras odavast plastmassist käkk, siis
juba Nokia vaatamine ja katsumine teeb tuju heaks.
Alguses toimis kõik suurepäraselt, kuid kui telefon sai täisealiseks ehk 21 päeva vanaks, siis
otsustas “pildi tasku panna”. Nuppude mudimisest polnud eriti kasu. Lõpptulemusena oli mul
mobiitelefoni asemel ainult pidevalt värisev “vibraator”.
Nädalapäevad viibis telefon garantiiremondis, väidetavalt tõmmati uus soft peale.
Õhtul kodus ühendasin telefoni arvutiga ära ja telefon leidis portsu uuendusi.
Ma ei saa aru, miks Nokia volitatud remonditeenuse teostaja ei suuda paigaldada viimast tarkvara versiooni? Uuendused installitud, kontaktid lisatud, meediakogu sünkroniseeritud ...... ja telefon hangus täpselt nagu nädal tagasi. Hommikul “vibrafon” emt-i tagasi, avaldus telefoni vahetuseks ja paar päeva hiljem uus eksemplar olemas. Loodetavasti peab uus kauem vastu kui 21 päeva.
Usaldus selle mudeli vastu on praegu madalseisus, kuid ehk läheb õnneks.
Samas kaalusin ka mudeli vahetamist, kuid samas hinnaklassis alternatiivset Nokia WP telefoni ei leidnud. Kahju ainult, et Lumia800 ei saa kunagi Windows 8 op.süsteemi, sest versioon7.8 jääb tulevikus paratamatult ajale jalgu.”

31.05.2013 10:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Optimus 7
8.8
4 hindajat

15. LG Optimus 7

1 GHz protsessor, 3,8" puuteekraan lahutusega 800x480 pikslit, 5 MP kaamera, 16 GB mälu.


Lisas IndexF 03.01.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Täpselt ja kiiresti reageeriv hea lahutusega ekraan toob Windowsi uue telefonisüsteemi kenasti esile. Ka korpuse disain on mugav ja kaunis.
Helikvaliteet on hea, ka kaasa pandud kõrvaklapid on üle ootuste kvaliteetsed.
Kaamera teeb natuke lahjade värvidega pilte.
Praegu on kahjuks puudu veel see va copy-paste.”

03.01.2011 17:41 - IndexF
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
7 Mozart
8.3
4 hindajat

16. HTC 7 Mozart

3.7" (480 x 800 pix) ekraaniga 3,5G puutetundliku ekraaniga nutitelefon. 8 MP kaamera.


Lisas Grinder 22.12.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Windows Phone 7 on ausalt öelda üks mugavamaid telefoni operatsioonisüsteeme, mida ma näinud olen. Harjusin sellega silmapilkselt ja tagasi vaadata ei tahagi. Ka telefoni enda kvaliteet, ehk riistvaraline pool on tasemel ning tundub igati korralik olevat.
Telefon on pisut väiksem kui mitmed teised nutitelefonid, mis tähendab, et kaasas kanda on seda mugavam, aga ekraan on natuke väiksem -- kellele on probleem, kellele ei ole. Muidu on ekraani kvaliteet igati korralik, pisklite tihedus on suur ja pilt on selge.
Telefonil on 8 megapiksline kaamera, aga mõnigi Nokia suudab siiski paremat pildikvaliteeti pakkuda. Ega suurt häda ei ole ja välk on ka igati abiks, kuid siiski...
Helikvaliteet on hea.”

22.12.2010 14:34 - Grinder
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Trophy
9.1
12 hindajat

17. HTC Trophy

1GHz Snapdragon protsessoriga Windows Phone 7 operatsioonisüsteemiga nutitelefon, Bing Maps, 8 GB sisemälu, 3.8" 480 x 800 pix puutetundlik ekraan, 5 Mpix kaamera.


Lisas tre-buch 17.12.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ekraan on suur ja ilusate värvidega ning terav. Windowsi uus operatsioonisüsteem võtab vähe harjumist ja tundub õige kiiresti kodune ja mugav. App Store´is võiks ainult rohkem programme olla, samas on näha, et neid tuleb kiirelt juurde.
Telefonil on ka täiesti korralik 5 Mpix kaamera, mis teeb häid pilte (v.a. hämaras). Telefon on tänu 1 GHz protsessorile kiire, kõik programmid avanevad välgukiirusel ja kuskil mingeid mõttepause ei teki. Kõik see hea sisu on pakitud viisaka välimusega kergesse korpusesse.
Kuigi telefon ei ole odav, on see üks soodsamaid Windows Phone 7 opsüsteemiga telefone.”

17.12.2010 09:54 - tre-buch
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
HD7
9.9
12 hindajat

18. HTC HD7

4.3 tollise (480 x 800 px) ekraaniga Windows Phone OS 7 operatsioonisüsteemiga, 5 MP kaamera.


Lisas remember 26.11.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Telefon on tõeliselt suur, aga jääb siiski hiiglaste pealikule Dell Streakile alla. Nii et mahub mugavamalt taskusse, aga päris lapsekätega inimestel vist väga mugav seda kasutada ei ole. Ühe käega, ma mõtlen. Ekraan on ilus ja suur, aga kahjuks mitte OLED, mis võinuks nii suure ekraani puhul juba kohustuslik lisa olla.
Ekraani alt leiab klaasi taha peidetud puutetundlikud nupud ning mõlemalt poolt külgedelt kõlarid.
Telefoni tagant leiab 5 Mpix kaamera, aga tagumine osa kriimustub väga kergesti nii et ilu saab nautida vaid paar päeva.

Operatsioonisüsteem on nii mõndagi laenanud Microsofti teisest arendusest, Zunest. See on tegelikult hea, sest nii Zunes kui mingil moel ka Xboxi kasutajaliideses on need arengud väga tervitatavad olnud. Kasutajaliides näeb välja hoopis teistsugune kui neil tavalistel iPhone kloonidel, sh Androidil. Ometi on kõik vajalik olemas. Rakendustepoes on praegu veel nimetusi vähe, aga kõik mis on, on tõesti hea. Reaalselt polegi ju vaja mitutsadat tuhandet rakendust, vaid paarikümmet väga head. Tegelikult kasvab rakenduste maht seal poes iga päevaga päris uhkelt, nii et ma arvan, et paari kuu pärast ei jäägi see enam eriti App Store´ile alla. Olulisemad asjad paistavad kõik olemas olevat ja tore on näha, et kõik arendajad teevad oma rakenduse Windows Phone 7 süsteemi sobivaks ka välimuselt.

Veebisirvikuks on muidugi Internet Explorer, mis on telefoni toodult üsna hea, aga siiski häirib veider Flash, Silverlight ja HTML5 puudumine. Noh, küllap teevad korda.
Kui puudumistest rääkida, siis ülimalt kummaline on multitaskingu puudumine, samuti puudub copy ja paste. Kummaline just seepärast, et kõik peaks mäletama kui kõvasti Apple vatti sai, kui tal need asjad puudusid. Samas need lubatakse lisada õige pea.”

01.12.2010 13:46 - orlando
Hinnang arvustusele:
  +0   -0