7.5 8 hindajat

Nokia Lumia 800

3.7" (800x480px) AMOLED ClearBlack puuteekraan, 1.4GHz MSM8255 Snapdragon/Scorpion protsessor, Windows® Phone 7.5 operatsioonisüsteem, 8 MP Carl Zeiss optikaga kaamera. Lisas Hastur 01.12.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Nokia Lumia 800 telefon võlus mind esmalt oma välimusega. Kandiline kuju, kumer klaas,
hästi pihku mahtuv. Kaalu võiks paari grammi võrra vähem olla, aga jaksab ka sellisena peos hoida.
Kuna eelmine telefon oli odavama otsa Samsung, mis oli paras odavast plastmassist käkk, siis
juba Nokia vaatamine ja katsumine teeb tuju heaks.
Alguses toimis kõik suurepäraselt, kuid kui telefon sai täisealiseks ehk 21 päeva vanaks, siis
otsustas “pildi tasku panna”. Nuppude mudimisest polnud eriti kasu. Lõpptulemusena oli mul
mobiitelefoni asemel ainult pidevalt värisev “vibraator”.
Nädalapäevad viibis telefon garantiiremondis, väidetavalt tõmmati uus soft peale.
Õhtul kodus ühendasin telefoni arvutiga ära ja telefon leidis portsu uuendusi.
Ma ei saa aru, miks Nokia volitatud remonditeenuse teostaja ei suuda paigaldada viimast tarkvara versiooni? Uuendused installitud, kontaktid lisatud, meediakogu sünkroniseeritud ...... ja telefon hangus täpselt nagu nädal tagasi. Hommikul “vibrafon” emt-i tagasi, avaldus telefoni vahetuseks ja paar päeva hiljem uus eksemplar olemas. Loodetavasti peab uus kauem vastu kui 21 päeva.
Usaldus selle mudeli vastu on praegu madalseisus, kuid ehk läheb õnneks.
Samas kaalusin ka mudeli vahetamist, kuid samas hinnaklassis alternatiivset Nokia WP telefoni ei leidnud. Kahju ainult, et Lumia800 ei saa kunagi Windows 8 op.süsteemi, sest versioon7.8 jääb tulevikus paratamatult ajale jalgu.”

31.05.2013 10:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“See on siis nüüd esimene pääsuke. Esimene Windows Phone Nokia telefon. Lumia 800 on otsene järeltulija või pigem isegi kõrvalkäija telefoni mudeliga Nokia N9, mis jooksis Meego operatsioonisüsteemi peal. N9-ga võrreldes välimus väga erinev ei ole, aga ekraani mõõtu on siiski pisut vähendatud, nagu ka resolutsiooni. Ekraan on muidu lahe, sest kaardub äärtest, sinna muidugi enam pilti ei jätku. Ning AMOLED tehnoloogia saab värvidega imeilusasti hakkama. Kõik, mida vaatad, särab läbi selle ekraani. Protsessor on päris võimas ja ühegi rakenduse juures mõtlema ei jää. Internet Explorer 9-ga koostöös laadib ka netilehed kiiresti ette. See on koht, kus sageli nutitelefonid mõtlema jäävad.
Kaamera on samuti kiiduväärt, 8 MP ja Carl Zeiss teevad oma töö. Fotode puhul. Videote kvaliteet on kehvem kohe tuntavalt nagu ikka ja filmimise ajal ei saa zoomida...
Koostekvaliteet on muidu igate pidi ponks, ainult tahab vist mingit kesta ümber saada, sest kipub kriimustuma. Mitte ekraan, aga just tagant.”

01.12.2011 17:38 - Hastur
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Nokia Lumia 800 arvustusi (review)Otsi Google abil: nokia lumia 800 (review)