"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.3 31 hindajat

Villa Thai
http://www.villathai.ee

Tai ja India toitude restoran. Vilmsi 6.

Lisas Almond 17.02.2011
Pane hinne:

“Sattusime laupäeva pärastlõunal Villa Thaist mööduma ja otsustasime sisse põigata, et heast söögist külmale ilmale leevendust leida. Olen paaril korral eellnevalt Villa This käinud ja muljed väga positiivsed, õhkkkond meeldiv ja söök väga maitsev. Sisse astudes seisime mõnda aega mantlitega eesruumis, kiikasime söögisaali, aga kedagi töötajatest läheduses ei märganud. Kuna vabu laudu oli palju, mõtlesime, et ju siis käib nii, et valime laua ja siis teenindatakse meid lauast. Võtsime mantlid ära, keegi endiselt meile tähelepanu ei pööranud. Sisenesid veel 2 klienti, kes möödajooksval teenindajal praktiliselt varrukast haarasid ja küsisid, et kas on lauda kahele. Teenindaja väitis, et ühtegi vaba kohta ei ole.
Olen pisut segaduses, vabu laudu oli palju, ei olnud silte "reserveeritud". Mitte keegi teenindajatest ei tundud huvi sisse astunud klientide vastu, isegi siis, kui olime mantlid seljast võtnud. Jättis mulje, et kliente siin ei oodata. Aga ju siis läheb väga hästi.
Ehk ongi klientide ignoreerimine tavapärane ning kliendi enda asi, kas ja kuidas ta leiab teenindaja,kelle käest küsida,kas võib sisse astuda, kas vaba lauda on, kas kokk on tööl ja kas süüa saab ning kuhu üleriided panna. Seega tegemist on minu isikliku arvamuse ning emotsioonidega. Samas võiks uksele panna sildi, et ilma eelneva broneeringuta mitte siseneda.”

13.01.2013 14:03 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommenteeri arvustust

Kirjuta arvustus

Mis värvi on see sinine ruut?

Loe http://www.villathai.ee Villa Thai arvustusi (review)Otsi Google abil: villa thai (review)