"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.3 31 hindajat

Villa Thai
http://www.villathai.ee

Tai ja India toitude restoran. Vilmsi 6.

Lisas Almond 17.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sattusime laupäeva pärastlõunal Villa Thaist mööduma ja otsustasime sisse põigata, et heast söögist külmale ilmale leevendust leida. Olen paaril korral eellnevalt Villa This käinud ja muljed väga positiivsed, õhkkkond meeldiv ja söök väga maitsev. Sisse astudes seisime mõnda aega mantlitega eesruumis, kiikasime söögisaali, aga kedagi töötajatest läheduses ei märganud. Kuna vabu laudu oli palju, mõtlesime, et ju siis käib nii, et valime laua ja siis teenindatakse meid lauast. Võtsime mantlid ära, keegi endiselt meile tähelepanu ei pööranud. Sisenesid veel 2 klienti, kes möödajooksval teenindajal praktiliselt varrukast haarasid ja küsisid, et kas on lauda kahele. Teenindaja väitis, et ühtegi vaba kohta ei ole.
Olen pisut segaduses, vabu laudu oli palju, ei olnud silte "reserveeritud". Mitte keegi teenindajatest ei tundud huvi sisse astunud klientide vastu, isegi siis, kui olime mantlid seljast võtnud. Jättis mulje, et kliente siin ei oodata. Aga ju siis läheb väga hästi.
Ehk ongi klientide ignoreerimine tavapärane ning kliendi enda asi, kas ja kuidas ta leiab teenindaja,kelle käest küsida,kas võib sisse astuda, kas vaba lauda on, kas kokk on tööl ja kas süüa saab ning kuhu üleriided panna. Seega tegemist on minu isikliku arvamuse ning emotsioonidega. Samas võiks uksele panna sildi, et ilma eelneva broneeringuta mitte siseneda.”

13.01.2013 14:03 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Lemmik söögikoht Kadrioru kandis, tegelikult vaata et kogu kesklinnas. Kena sisekujundusega, alati sõbraliku teenindusega. Ainult minu lemmikroog seesamiseemnetega siga on kuidagi kuivemaks muutunud... Villa Thai, tehke sellega midagi! Tooge tagasi vana hea! :)”

19.06.2012 14:51 - Taibu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mitmeid kordi olene seal käinud ning alati olen nii söögiga, kui ka teenindusega rahule jäänud. Toidud on väga maitsvad ja viivad lausa keele alla, ainuke miinus on tõesti natuke kõrgemad hinna kui kuskil mujal.”

13.04.2012 12:40 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga mõnus koht kuhu einestama minna perega. Väiksemad pereliikmed saavad mängutuppa varjuda kui kõht täis ja lauas igav hakkab. Teenindus oli meeldiv ja kiire ning toidud (kõigil neljal) maitsvad. Käisime pühapäeva õhtupoolikul ja restoran oli täis - saime enam-vähem viimase laua. Tasub ette broneerida!”

13.04.2012 12:28 - pille-riin palo
pille-riin palo on seda arvustust muutnud: 13.04.2012 12:28
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Villa Thais ei ole linna kõige odavamad hinnad, aga vähemalt on alati kindel, et selle eest saab ka hästi süüa. Lõunaportsud võiksid ehk veidi suuremadki olla, aga maitse on neil suurepärane. A la carte road on aga suured, maitsvad ja pealegi veel kenad. Nagu ka teenindajad :)
Oleks Villa Thai südalinnas, käiks seal iga päev.”

01.04.2012 19:27 - välek
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Villa Thai asub küll tavalise tagasihoidliku halli korterelamu alumisel korrusel, kuid uksest sisse astudes avaneb hoopis teine maailm. Interjöör on täidetud idamaiste detailidega, meeleolu loovad puitu katvad nikerdused, vaibad ja bambus.

Päevapakkumiseks oli kanafilee kollases karris, basmati riis ja värske salat. Toit toodi lauda võrdlemisi kiiresti ja nägi välja väga tervislik, vähemalt kolmandikku taldrikut täitis värske salat. Karrikaste oli hea, kuid kanafileed oleks võinud rohkemgi olla.

villathai.jpg

Kui Kadrioru poole asja, siis soovitan küll Villa Thai ära proovida.”

30.03.2012 19:20 - Menüü
Menüü on seda arvustust muutnud: 30.03.2012 19:30
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Ütleks, et parim idamaine restoran Tallinnas. Pole seda glutamaadi maitset juures ega liiga rasvane. Olen käinud erinevate seltskondadega ja alati on kõik jäänud rahule.”

17.08.2011 14:09 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Restoran, mis ei püüa liigselt punnitada ja mõjub seetõttu naturaalsena. Teenindus on sõbralik, ehkki mitte alati üli kiire, toidud on maitsvad, lõunapraed on küll veidi väiksed, aga hind on paigas. Maitset on timmitud eurooplasele sõbralikumaks, nii et enamus menüüst väga tuline ei ole, eriti käib see lõunapakkumiste kohta, aga maitsev on ikka. Kui rentida Elevandi tuba, käib kokk sealt minu kogemuste põhjal alati läbi ja uurib, kas toit maitses ning on nõus (inglise keeles) paar sõna juttu puhuma.”

17.02.2011 12:14 - Almond
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.villathai.ee Villa Thai arvustusi (review)Otsi Google abil: villa thai (review)