8.5 18 hindajat

Top Gear Eesti ajakiri
Ajakirjade Kirjastus

Top Gear ajakiri eesti keeles.
Top Gear - see pole üksnes autoajakiri või telesaade, vaid peaaegu elustiil, mis köidab kaugelt enam inimesi kui ainult puhtalt autohuvilisi. Top Gear on terve maailma autoajakirjanduses suunanäitaja ning samas paha poiss ja lemmiklaps ühekorraga.Top Geari eristab ja sellele on seninägematu menu taganud just inimlik ja elurõõmus mõõde. Julgete väljaütlemiste, peene huumori, asjakohaste artiklite ja suurepäraste fotodega ajakiri on mõeldud meestele, kelle kireks on autod, kuid see köidab üha enam ka naisi.
Igas numbris:
Autotestid ja proovisõidud, uudised värskeimatest autodest, ideedest, disainist ja automaailmas sündivast.
Eksklusiivsed reisi- ja kogemuslood põnevate autodega, reportaažid topgearilikest ettevõtmistest.
Top Geari saatejuhtide Jeremy Clarksoni, James May ja Richard Hammondi kolumnid jpm.

Lisas Firestar 11.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Clarkson on legendaarne, Hammond on ka hea killuvend. James May jätab mind külmaks, aga juba Clarksoni pärast vaatan Top Geari. Ajakirja pluss on see, et jätkub nii kauaks. Ma ostsin esimesel päeval kui müügile tuli ja eile alles lõpetasin.
Alguse poole on sellised kallimad ja ilusamad autod, noh ikka mõnus vaadata. Lõpus aga päris palju selliseid nagu rahvaautosid testitud. Ise lähiaastatel kindlasti uut autot osta ei kavatse aga ikkagi huvitav lugeda.”

13.03.2012 22:13 - twoFingers
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
08.03.2013 11:04 arvustus.com

“Väga hea et Eestisse mingi uus autoajakiri tekkis. Peale Auto Bild eesti lõpetamist ongi ju alles jäänud ainult Autoleht, mis küll kirjutab Eesti kohalikest sündmustest esmaklassiliselt, aga maailmas toimuv on kajastatud, nagu nad ka ise ütlevad, telegrammi-stiilis.
Top Gear, eriti Jeremy Clarkson, ei ole päris minu maitse, aga kui see kõrvale jätta, on tegemist väga pädeva ajakirjaga, mis rändas kohe minu "raamatukogu" lugemiskorvi.
Ja noh mis seal salata, esimest korda elus olen pidanud raamatukogu uksel koputamist kuulma. Peab vist teise WC ehitama.
Ahjaa, kõige rohkem meeldis või jäi meelde hoopis Jaapani maavärina tagajärgede artikkel. Kuigi 3 kuud vana - artiklis räägitakse 9 kuu möödumisest - ja täna möödus reaalselt aasta, oli väga huvitav lugeda.”

11.03.2012 21:16 - maivõi
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
11.03.2012 23:21 Nimetu
Top Gear eesti esitlusele oli kohale toodud kolm RC autot (1:18) ja maha pandud rada ja külalised said omavahel võidu sõita.

Siin on kaks videot, naiste sõit ja finaal. Naiste sõit oli ilmselgelt rahva lemmik.“Võibolla kõlaks paremini kui The CAR Magazine oleks ära eestistatud, ikkagi vanem, suurem, uhkem. Aga tegelikult on CAR selline kuivik. Sirvides tundub pealtnäha sarnane, (vt. näiteks http://issuu.com/sjharrison13/docs/marchissue12/21), aga puudub see mõnitav huumor, millega Top Gear'i seltskond on ennast teleka kaudu nii tuttavaks teinud ja oma naljadega ära harjutanud. Isegi Eestis TV6 näitab laupäeva õhtuti.
Kellele Top Gear meeldib telekast vaadata, naudib kindlasti ka ajakirja.”

11.03.2012 19:58 - t6nis76
t6nis76 on seda arvustust muutnud: 11.03.2012 20:33
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Pilte on rohkemgi kui juttu, v.a. uute autode tutvustuste juures, kus pilte-teksti pooleks. Eestikeelsed artiklid, põhiliselt Urmas Oja sulest, on isegi mõnusamalt kirjutatud kui tõlkelood. Veel on eesti artikleid kirjutanud ka Dmitri Babitšenko ja Raivo E. Tamm.
Stiililt meenutab mõnes kohas FHM-i, brittide värk.
Eriliselt esile tuua ei oska eriti midagi, kui siis ehk Porsche 911 pikem lugu ja ka Amaroki test oli lahe lugemine.
Lugemist jätkub aga päris pikaks ajaks.”

11.03.2012 14:44 - Firestar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
20.03.2012 15:16 Nimetu
???? Amaroki test lahe lugemine, Oja sulest lahedamad lood, kui tõlkelood? Teile on vist autod samasugused tühised asjad, nagu teeääres seisvad majad. Kahju, et esimese numbrigi ostsin.
21.03.2012 02:04 Firestar
Ma ei ütleks, et majad on tühised asjad minu jaoks.
20.01.2013 10:45 Nimetu
:))
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ajakirjade Kirjastus Top Gear Eesti ajakiri arvustusi (review)Otsi Google abil: ajakirjade kirjastus top gear eesti ajakiri (review)