Podcastid.ee
10
1 hindaja

1. Podcastid.ee
podcastid.ee


Lisas Podcastid 21.10.2018
Pane hinne:
Security Now
9.5
2 hindajat

2. Security Now
http://twit.tv/sn

Saade küberturvalisusest Saatejuht Leo Laporte ning Steve Gibson. Eetris igal reedel.


Lisas About 25.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Steve Gibson on kõva arvutiturvalisuse ekspert. Lõi muide esimese anti-spyware programmi. Ühesõnaga, mees teab, mis mees räägib, huvitav saade aga pigem suurematele asjahuvilistele. Ei räägita väga keeruliselt, aga ikkagi, paljud seda saadet vist kuulata ei viitsiks. Asjaliku sisu ja oma ala tõelise profi tõttu saab aga minult kõrge hinnangu.”

25.09.2012 15:24 - About
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Windows Weekly
8.5
2 hindajat

3. Windows Weekly
http://twit.tv/ww

Iganädalane saade kõigest, mis puudutab Microsofti, sh Windows, Windows Phone, Office ja Xbox. Saatejuht Leo Laporte, residentkülalised Paul Thurrott (Super Site for Windows) ja Mary Jo Foley (All About Microsoft).


Lisas About 25.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Paremat saadet Microsoftist (eelkõige Windowsist) ma ei tea. Saadet teevad tõelised profid Paul Thurrott (kes teab kogu Microsofti asjast enam-vähem kõike) ja Mary Jo Foley, kes on liitunud saatega viimasel ajal ja räägib peamiselt äriklientidele (enterprise) suunatud Microsofti ponnistustest. Ning sellest, kuidas ta õlut pruulib kodus...
Saade on kaugel sellest, et olla mingi pidev Microsofti ülistamine, vastupidi, kiita saab MS õige harva. Seepärast oli kummaline lugeda mõni aeg tagasi ajakirja Digi, kus mingis tsitaadis nimetati Paul Thurrotti Microsofti fänniks. Sama oleks nimetada mõnda Põhja-Koreale fokusseerunud välispoliitikateadlast Põhja-Korea fänniks. Igatahes mingit fännamist saates ei ole, see on asjalik ja aus. Esimestes osades oli Paul küll veidi närvis ja ei osanud eriti midagi rääkida, aga nüüd on saade mingi 5 a vana, või vanemgi (olen seda algusest peale kuulanud) ning eetrikogemus on saatele kasuks tulnud.”

25.09.2012 15:16 - About
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
All About Android
5.0
3 hindajat

4. All About Android
http://twit.tv/aaa

TWIT kanali Androidi-teemaline podcast. Saatejuhid: Jason Howell, Eileen Rivera, Ron Richards


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
23.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tundub et Leo Laporte on andnud noortele käsu Androidi teemat podcastis kajastada, kuid naljakas on see, et saatejuhid on ise kõik iPhone kasutajad ning kogemus Androidiga on tagasihoidlik.
Alles paar osa tagasi (#74) üks saatejuht Eileen Rivera teatas, et ta teab majas küll umbes paari inimest, kellel on Android telefon. Ning jätkas avaldusega, et keegi ei osta LG telefone, sest tema küll ei ole näinud, et keegi LG telefoni kasutaks jne.
Vt. alates 36. minutist: All About Android 74
Statistika järgi on LG tegelikult aga telefonide müüginumbritelt nr. 2 bränd, 18,4% USA müügist.. Nr. 1 on Samsung, 25,6% ja 3. koht on iPhone 14,3%.
Nii loevadki saatejuhid poolteist tundi lihtsalt viimase nädala uudiseid ette, veerivad püüdlikult uute telefonide tehnilisi näitajaid ja räägivad patendisõjast, aga puudu jääb oma kogemusel põhinev arvamus ja vaidlus, mis teeks saate palju huvitavamaks ja podcasti kuulamisele kuluva aja vääriliseks. Praegusel juhul saab aga uudised tekstikujul kiiremini kätte ja see podcast on üsna mõttetu ajaraisk.”

23.09.2012 10:14 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
TWIT
9.4
9 hindajat

5. TWIT
http://twit.tv

Tehnoloogiateemalised podcastid alates 2005. aastast, tänase seisuga 25 podcasti:
All About Android
Before You Buy
FLOSS Weekly
Frame Rate
Ham Nation
Home Theater Geeks
iFive for the iPhone
iPad Today
Know How...
MacBreak Weekly
NSFW
Radio Leo
Security Now
Tech News Today
The Giz Wiz
The Social Hour
The Tech Guy
This Week In Computer Hardware
This Week in Enterprise Tech
This Week in Google
This Week in Law
This Week in Tech
Triangulation
TWiT Live Specials
Windows Weekly
Omanik: Leo Laporte
Kaas-saatejuhid: Tom Merritt, Sarah Lane, Iyaz Akhtar, Jason Howell, Darren Kitchen, Steve Gibson, Amber MacArthur, Dick DeBartolo, Randal Schwartz, Paul Thurrott, Mary-Jo Foley, Andy Ihnatko, Alex Lindsay, Denise Howell, Evan Brown, Gina Trapani, Jeff Jarvis, Brian Brushwood, Justin Robert Young, Ryan Shrout, Patrick Norton, Scott Wilkinson, Eileen Rivera, Ron Richards, Bob Heil, Gordon West, Fr., Robert Ballecer, SJ, Brian Chee, Curtis Franklin, Chad Johnson, John C. Dvorak, Robert Enderle, Andrew Eisner, Jolie O'Dell jt.


Lisas raitz 23.09.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“This Week in Tech on kanali vanim ja tähtsaim podcast, mis annab kanalile ka nime.
Kanali omanik ja peasaatejuht Leo Laporte juhib reeglina saadet ise, tema äraolekul näiteks John C. Dvorak vm. Ka kaas-saatejuhid on autoriteetsed tehnoloogiablogijad, kelle sõnal on kaalu ja kes julgevad oma arvamust välja öelda.
Saade keskendubki nelja arvamusliidri arvamustele nädala tähtsaimate uudiste kohta ning väikesed väljaanded kujundavad oma arvamuse tihti just This Week in Tech järgi.
This Week in Tech salvestatakse pühapäeviti, 3:00 PM California aja järgi (Eesti aja järgi esmaspäeva öösel kell 1).”

23.09.2012 02:05 - raitz
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Keskkonnatelk
4.7
3 hindajat

6. Keskkonnatelk
Kuku Raadio

Keskkonnatelk jätkab neli aastat Kuku eetris olnud saate Roheline Värav teemasid. Saade ärgitab mõtlema selle üle, kuidas me kõik saame keskkonda säästvamalt ja puhtama õhuga elada.


Lisas jaanpoiss 15.08.2011
Pane hinne: