8.5 18 hindajat

Top Gear Eesti ajakiri
Ajakirjade Kirjastus

Top Gear ajakiri eesti keeles.
Top Gear - see pole üksnes autoajakiri või telesaade, vaid peaaegu elustiil, mis köidab kaugelt enam inimesi kui ainult puhtalt autohuvilisi. Top Gear on terve maailma autoajakirjanduses suunanäitaja ning samas paha poiss ja lemmiklaps ühekorraga.Top Geari eristab ja sellele on seninägematu menu taganud just inimlik ja elurõõmus mõõde. Julgete väljaütlemiste, peene huumori, asjakohaste artiklite ja suurepäraste fotodega ajakiri on mõeldud meestele, kelle kireks on autod, kuid see köidab üha enam ka naisi.
Igas numbris:
Autotestid ja proovisõidud, uudised värskeimatest autodest, ideedest, disainist ja automaailmas sündivast.
Eksklusiivsed reisi- ja kogemuslood põnevate autodega, reportaažid topgearilikest ettevõtmistest.
Top Geari saatejuhtide Jeremy Clarksoni, James May ja Richard Hammondi kolumnid jpm.

Lisas Firestar 11.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Clarkson on legendaarne, Hammond on ka hea killuvend. James May jätab mind külmaks, aga juba Clarksoni pärast vaatan Top Geari. Ajakirja pluss on see, et jätkub nii kauaks. Ma ostsin esimesel päeval kui müügile tuli ja eile alles lõpetasin.
Alguse poole on sellised kallimad ja ilusamad autod, noh ikka mõnus vaadata. Lõpus aga päris palju selliseid nagu rahvaautosid testitud. Ise lähiaastatel kindlasti uut autot osta ei kavatse aga ikkagi huvitav lugeda.”

13.03.2012 22:13 - twoFingers
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
08.03.2013 11:04 arvustus.com
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ajakirjade Kirjastus Top Gear Eesti ajakiri arvustusi (review)Otsi Google abil: ajakirjade kirjastus top gear eesti ajakiri (review)