8.5 18 hindajat

Top Gear Eesti ajakiri
Ajakirjade Kirjastus

Top Gear ajakiri eesti keeles.
Top Gear - see pole üksnes autoajakiri või telesaade, vaid peaaegu elustiil, mis köidab kaugelt enam inimesi kui ainult puhtalt autohuvilisi. Top Gear on terve maailma autoajakirjanduses suunanäitaja ning samas paha poiss ja lemmiklaps ühekorraga.Top Geari eristab ja sellele on seninägematu menu taganud just inimlik ja elurõõmus mõõde. Julgete väljaütlemiste, peene huumori, asjakohaste artiklite ja suurepäraste fotodega ajakiri on mõeldud meestele, kelle kireks on autod, kuid see köidab üha enam ka naisi.
Igas numbris:
Autotestid ja proovisõidud, uudised värskeimatest autodest, ideedest, disainist ja automaailmas sündivast.
Eksklusiivsed reisi- ja kogemuslood põnevate autodega, reportaažid topgearilikest ettevõtmistest.
Top Geari saatejuhtide Jeremy Clarksoni, James May ja Richard Hammondi kolumnid jpm.

Lisas Firestar 11.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Väga hea et Eestisse mingi uus autoajakiri tekkis. Peale Auto Bild eesti lõpetamist ongi ju alles jäänud ainult Autoleht, mis küll kirjutab Eesti kohalikest sündmustest esmaklassiliselt, aga maailmas toimuv on kajastatud, nagu nad ka ise ütlevad, telegrammi-stiilis.
Top Gear, eriti Jeremy Clarkson, ei ole päris minu maitse, aga kui see kõrvale jätta, on tegemist väga pädeva ajakirjaga, mis rändas kohe minu "raamatukogu" lugemiskorvi.
Ja noh mis seal salata, esimest korda elus olen pidanud raamatukogu uksel koputamist kuulma. Peab vist teise WC ehitama.
Ahjaa, kõige rohkem meeldis või jäi meelde hoopis Jaapani maavärina tagajärgede artikkel. Kuigi 3 kuud vana - artiklis räägitakse 9 kuu möödumisest - ja täna möödus reaalselt aasta, oli väga huvitav lugeda.”

11.03.2012 21:16 - maivõi
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
11.03.2012 23:21 Nimetu
Top Gear eesti esitlusele oli kohale toodud kolm RC autot (1:18) ja maha pandud rada ja külalised said omavahel võidu sõita.

Siin on kaks videot, naiste sõit ja finaal. Naiste sõit oli ilmselgelt rahva lemmik.Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ajakirjade Kirjastus Top Gear Eesti ajakiri arvustusi (review)Otsi Google abil: ajakirjade kirjastus top gear eesti ajakiri (review)