7.0 6 hindajat

PlayStation Vita
Sony

5" (960 × 544 pikslit qHD @ 220 ppi) OLED puuteekraan, 4-tuumaline ARM Cortex-A9 MPCore, 512 MB RAM, 128 MB VRAM, 4-tuumaline SGX543MP4+ graafika, puuteplaat tagaküljel, 12 füüsilist nuppu, IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi, 3G, Bluetooth 2.1+EDR ühendused. Kasutab PS Vita Card mälukaarte. Lisas toomela 26.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tegemist on konkreetse jõujaamaga. Ma ei ole kunagi varem nii võimsat pihuseadet kohanud, see on täiesti omaette kategoorias. Lisaks ei ole vähimatki kahtlust, et tegemist on hetkel parima pihumängukonsooliga. Mitte ainult võimsus, vaid kogu asja läbimõeldus annab sellise kogemuse.
Disain on seadmel väga kena ning koostekvaliteet eeskujulikult hea. Ekraan jääb pikslitiheduselt veidike iPhone Retina ekraanile alla, aga on siiski rohkem kui tavalistel ekraanidel ning väga ilusate kirgaste värvidega.
Konsooli taga on puuteplaat, mis tundub päris asjalik, aga pole veel mängude olnud põhjust seda väga pruukida.
Üks jama on ka, nimelt on seadme mälumaht selline, et mingit lootust otse PlayStation Networkist ostetud mänge seadmesse laadida ei ole lootust. Seega tuleb enne osta juurde mälulaienduskaart. Või üldse mänge vaid füüsiliste PS Vita Card-ide peal osta.
Aku peab vastu kusagil 6 tundi. See võiks olla rohkem, kuid arvestades seadme meeletut võimsust, võinuks minna ka palju halvemini.
Kui tahad korralikku füüsiliste nuppudega pihumängukonsooli, siis võta see. Ei saa ükski mobiiltelefon sellele vastu.”

26.02.2012 11:17 - toomela
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Sony PlayStation Vita arvustusi (review)Otsi Google abil: sony playstation vita (review)