Sleeping Dogs Definitive edition
6.5
2 hindajat

1. Sleeping Dogs Definitive edition
United Front Games


Lisas KunnAllu 17.01.2018
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Sleeping Dogs Definitive Edition on avatud maailmaga kriminalistiline mäng, kus Sa peategelasena kelleks on Wei Shen oled salapolitsei kes peab sulanduma ühte kuritegelikku grupeeringusse, et see grupeering vahele võtta. Mäng leiab aset Hong Kongis. Wei Shen on kung fu kangelane, kes oskab käsitleda nii relvi kui ka vastaseid elimineerida kung fu-ga. Mida rohkem Sa aga kuritegeliku grupeeringu heaks töötad, seda enam hakkad Sa neisse kiinduma ning kui vastas kuritegelik grupeering tapab ära nii Sinu grupeeringu juhi ja tema tüdruku , võtad Sina selle grupeeringu juhtimise üle ning mängu lõppedes elimineerid Sa vastas grupeeringu kõik juhid ja tähtsad liikmed. Selle tõttu aga tekib Sul probleeme politsei inspektor Thomas Pendrew - iga kes tundub olevat Tema tegude põhjal vastas grupeeringu toetaja ning lõpuks paned Sa ka tema trellide taha. Sleeping Dogs Definitive Edition on suuremate lisavõimalustega järg tavalisele Sleeping Dogsile. Sleeping Dogs Definitive Editionil on lisaks olemas veel 2 lisa osa milleks on Sleeping Dogs - Year of the Snake ja Sleeping Dogs: Nightmare in North Point. Millest üks osa on see osa kus Sa pead täitma erinevaid politsei ülesandeid ja teine osa on see, kus Sa võitled mingite kummitustega ja päästad oma tüdruksõbra.
Lisa osad on lühikesed ja saavad kiirelt läbi. Mäng ise on nii pikk kui palju Sa teed kas lisa missioone ja põhi missioone koos. Lisaaks mis mulle väga meeldib Definitive Editioni puhul on see, et Sul on võimalus ka story ajal täita osasi politsei ülesandeid, mis on mängu lisana juurde pandud ja tänu sellele saad omale erinevaid politsei sõidukeid ja riietusi. Kahjuks aga pole võimalik kurjategijaid ise vanglasse viia, saad nad lihtsalt oma politsei autosse panna. Soovitan antud mängu kõigile, kellele meeldib selline vahva story põhine seiklus. ”

17.01.2018 02:13 - KunnAllu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Elite: Dangerous
7.7
3 hindajat

2. Elite: Dangerous
Frontier Developments

Kosmoseseiklusmäng.


Lisas fafa 05.09.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kui arvuti väga vana ei ole, siis on Elite: Dangerous üks ilusamaid mänge, mida sa ehk mänginud oled. Samal tasemel on ka heli, nii et audio-video mõttes täistabamus!

Aga see on mängude ja ka selle mängu kõige tühisem osa. Tegemist on väga ägeda mänguga juba ainuüksi slele pärast, et see põhineb reaalsel kosmosel meie ümber, ehk mängumaailm simuleerib NASA info põhjal kõike, mida me teame. See on korraga hea ja halb. Hea, sest mängumaailm on TOHUTUSUUR ja halb selle pärast, et kõik on TOHUTUSUUR :P Mis tähendab, et ühest kohast teise sõiduks tuleb varuda aega, kannatust ja võileibu. See kosmoses ringirändamine on vahel tüütu ja igav, eriti kui selgub, et suure kannatlikkusega kohale reisitud kohas polegi midagi teha.. Tühje päikesesüsteem on omajagu.

See on mäng, mis alguses tundub ka päris hirmutav oma keerukuses. Ütleme nii, et seal asjast sotti saada ja hoog sisse saada võtab ikka aega ja mõni võib ehk enne käegagi lüüa kui põnevaks jõuab minna. Siin tooksin paralleeli Eve'iga, mis on aga muidugi veel palju keerulisem.

Muidu toimib hästi seal nii lahingute osa kui ka kaubandus. Kui raha piisavalt, saab oma kosmoselaeva täiendada relvade, kilpide, skännerite ja kõiksugu muu kraamiga, mida hiljem saab ka upgrade'ida. Siin on oluline pidada silmas elektriga varustatust, sest kui oled laeva liiga võimsa tehnikaga varustanud, aga elektritootmine järgi ei jõua, siis lülituvad sõidu ajal elutagamismehannismid välja...

Vinge mäng, kuhu läheb kõvasti aega sisse, aga kui seda on, siis saab vastu ka päris palju head ajaviidet!”

05.09.2015 21:15 - fafa
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
SimCity
8.3
7 hindajat

3. SimCity
Maxis

Linnaehituse ja -planeerimise simulaatormäng.


Lisas Flasher 14.12.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“SimCity-l oligi aeg tuhast tõusta, kunagi oli tegu hiiglama hea mänguga, mis aegamööda alla käis. SimCity 2013 aasta reinkarnatsioon on mastaapne ja julge, muudetud on omajagu ning seda nii heas kui halvas mõttes. Näiteks nõuab CimCity nüüd pidevat internetiühendust, mis koormas mängu välja tulles kõik Maxise serverid üle, nii et kuude kaupa ei saanud inimesed mängida. See probleem on nüüd lahendatud.
Linnad on 3D ja väga kaunid, oma linn tuleb nüüd mingis suunas spetsialiseerida, näiteks olla energiatootja või hoopis kaubanduslinn.
Probleemiks on linnade piiratud suurused, ma olen harjunud ikka palju suuremaid linnu ehitama ja neist unistama.. :)”

14.12.2013 13:58 - Flasher
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
BioShock Infinite
8.0
6 hindajat

4. BioShock Infinite
2K Games

Esimese isiku vaates mäng Ameerika 1912 aasta alternatiivreaalsusest.


Lisas Horgen 01.04.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“No ikka väga kõva mäng, selline, mis hajutab piiri mängu ja filmikunsti vahel ikka päris häguseks. See lugu on lihtsalt nii hea, et midagi võrdväärset pole ma kunagi näinud, aga siin on konks, nimelt selle täiuslikuks nautimiseks peab olema veidi Ameerika poliitikaga kursis. Paralleele ja irooniat on seal mängus reaalse eluga kõvasti.
Aga ka muidu on mäng tasemel, väga ilusa graafikaga ja põnev.”

01.04.2013 20:18 - Horgen
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Diablo 3 (PC)
8.8
9 hindajat

5. Diablo 3 (PC)
Activision Blizzard

Fantaasia rollimäng.


Lisas sms 07.06.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Pealtvaates mänge pole enam eriti palju alles jäänud. Varem neid lihtsa graafika tõttu ikka leidus, näiteks tuleb meelde Mission Impossible mäng, mis oli vist isegi omaaegse Nintendo NESi peal olemas. Aga täiesti asjata püüatakse kõiki rollikaid esimese-isiku-vaates teha. Või kolmanda isiku, aga siis lihtsalt selja tagant.
Võrreldes nendega on Diablo 3 julgelt eristuv ja teeb seda hästi. Võrreldes Diablo 2-ga hiiglaslikke erinevusi mängu ülesehituses ei ole. Lihtsalt kõik on parem -- graafika, lugu, mängitavus. Mõni muudatus on muidugi veel. Näiteks saab nüüd tapetud kollide kola kokku kogudes väga erinevaid esemeid koguda, millest osadel on maagia. Tegelikult teisi polegi mõtet üles võtma vaevuda, need pole suurt väärt. Aga rohelised maagiaga esemed või kollased, on väärtuslikud ja need saab sepa juures laiali lammutada, et turvist vms paremaks teha või niisama maha müüa.
Muusika saaks veidi parem olla.”

08.06.2012 22:07 - Ulder
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Saints Row: The Third (PC)
8.7
7 hindajat

6. Saints Row: The Third (PC)
THQ, Volition

Avatud maailmaga seiklusmäng. Tegevus toimub väljamõeldud Steelporti linnas rivaalitsevate gängide vahel.


Lisas Ulder 17.02.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“See on põhimõtteliselt nagu GTA sari, aga oluliselt naljakam. Või noh, see GTA polegi vist naljakas, aga Saints Row on enamasti ja pealegi veel meelega. Jaburad tegelased ja situatsioonid, väga hea valik erinevaid sõiduriistu ja relvi, ilusad tšikid... Mis sa hing veel tahad. Mängu põnevus hoiab üleval võimalus koguaeg igasuguseid boonuseid teenida.
Sellistel mängudel (ka GTA, Elder Scrolls, ...) kus on suur avatud maailm, kipub sagedasti juhtuma, et märkad mingeid bugisid ja nii ka Saints Row: The Third mängus.”

17.02.2012 15:33 - Ulder
Hinnang arvustusele:
  +0   -0