6.5 2 hindajat

Sleeping Dogs Definitive edition
United Front Games

Lisas KunnAllu 17.01.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sleeping Dogs Definitive Edition on avatud maailmaga kriminalistiline mäng, kus Sa peategelasena kelleks on Wei Shen oled salapolitsei kes peab sulanduma ühte kuritegelikku grupeeringusse, et see grupeering vahele võtta. Mäng leiab aset Hong Kongis. Wei Shen on kung fu kangelane, kes oskab käsitleda nii relvi kui ka vastaseid elimineerida kung fu-ga. Mida rohkem Sa aga kuritegeliku grupeeringu heaks töötad, seda enam hakkad Sa neisse kiinduma ning kui vastas kuritegelik grupeering tapab ära nii Sinu grupeeringu juhi ja tema tüdruku , võtad Sina selle grupeeringu juhtimise üle ning mängu lõppedes elimineerid Sa vastas grupeeringu kõik juhid ja tähtsad liikmed. Selle tõttu aga tekib Sul probleeme politsei inspektor Thomas Pendrew - iga kes tundub olevat Tema tegude põhjal vastas grupeeringu toetaja ning lõpuks paned Sa ka tema trellide taha. Sleeping Dogs Definitive Edition on suuremate lisavõimalustega järg tavalisele Sleeping Dogsile. Sleeping Dogs Definitive Editionil on lisaks olemas veel 2 lisa osa milleks on Sleeping Dogs - Year of the Snake ja Sleeping Dogs: Nightmare in North Point. Millest üks osa on see osa kus Sa pead täitma erinevaid politsei ülesandeid ja teine osa on see, kus Sa võitled mingite kummitustega ja päästad oma tüdruksõbra.
Lisa osad on lühikesed ja saavad kiirelt läbi. Mäng ise on nii pikk kui palju Sa teed kas lisa missioone ja põhi missioone koos. Lisaaks mis mulle väga meeldib Definitive Editioni puhul on see, et Sul on võimalus ka story ajal täita osasi politsei ülesandeid, mis on mängu lisana juurde pandud ja tänu sellele saad omale erinevaid politsei sõidukeid ja riietusi. Kahjuks aga pole võimalik kurjategijaid ise vanglasse viia, saad nad lihtsalt oma politsei autosse panna. Soovitan antud mängu kõigile, kellele meeldib selline vahva story põhine seiklus. ”

17.01.2018 02:13 - KunnAllu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe United Front Games Sleeping Dogs Definitive edition arvustusi (review)Otsi Google abil: united front games sleeping dogs definitive edition (review)