Siga lendab!
7.3
4 hindajat

1. Siga lendab!
OÜ Ambitsioon

Aita põrsatüdrukul või põrsapoisil õigeks ajaks kooli jõuda! Kooli saab kõige kiiremini ikkagi otse, kuid kuna alati otseteed ei ole, pead aitama põrsakesel lendu tõusta. Teaduskeskuse abiga saad valida põssale õige varustuse, millega turvaliselt (või mitte nii turvaliselt) kohale jõuda. Kuid ole hoiatatud, põssa võib väsida ning pikal lennul võtavad hoogu maha erinevad takistused. Iga lennu lõpus on võimalus kahekordistada enda punktisumma, kui vastad õigesti põnevale teadusküsimusele. Mitmel küsimusel on ka selgitav video!


Lisas eleriita 10.03.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Nii armas ja tore mäng, mis haarab nii suuri kui väikeseid. Meeldisid nii funktsioonid kui ka võimalused mida sai valida. Soovitan, eriti väikestele õdedele vendadele!”

10.03.2017 12:59 - eleriita
eleriita on seda arvustust muutnud: 10.03.2017 13:03
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Godus
7.7
6 hindajat

2. Godus
DeNA Corp

Oled jumal ja kujundad sinusse uskuvate inimeste elu ja ümbrust.


Lisas loru 29.08.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Mul lahkub rahvas kõik naaberkülla, keegi minu omas ei taha elada, kuigi kõik on nagu ok, aga paistab, et tuleb tõesti tasulisi pakette osta, et neile rohkem õnne tuua. No seda ma küll ei viitsi. Muidu on lahe mäng, aga see ostmise pealesurumine viskab üle. Ma võiks selle eest muidu paar euri maksta ühekordselt.”

02.09.2014 09:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Transport Tycoon
6.8
4 hindajat

3. Transport Tycoon
31x Limited

Transpordisüsteemide rajamise ja korraldamise mäng iPad'ile ja iPhone'ile.


Lisas Plum 10.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kes otsib järjekordset lihtsat Angry Birdsi moodi mängu, neile see mõeldud ei ole, aga neile, kellele nimi Transport Tycoon juba midagi ütleb või kes on igasuguste Tycooni ja simulaatormängude fännid, neile on see meeldiv vaheldus liiga lihtsate mobiili- ja tahvelarvutimängude kõrval. Mõned kiiksud veel on, aga loodetavasti tulevased uuendused lihvivad ka need välja. Uuendamist tahaks ka kasutajaliidese pool. Mängu enda graafikat ma ei kritiseeri, sest see peabki välja nägema "vanaaegne" nagu ka PC versioon tänapäeval näeb.”

10.11.2013 12:27 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
PokerStars
6.8
6 hindajat

4. PokerStars
http://www.pokerstars.ee


Lisas reimo 12.10.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Maailma suurim pokkerisait PokerStars on oma mobiili appe reklaaminud viimase aasta jooksul erinevate reklaaminägude läbi. Olgu selleks Rafa Nadal või viimati koos Nadaliga reklaamides osalev Brasiilia jalgpallur Rondaldo ehk Ronaldo de Assis Moreira. Uuema generatsiooni spordifännidel mitte segamini ajada praegu üheks maailma parimaks jalgpalluriks peetavad Portugali jalgpalluri Rondaldoga. Igatahes tuleb tõdeda, et staaride armee on muljetavaldav, mis uue äppi reklaamimiseks kaasatud.

Otsustasin kunagise PC ehk lauaarvuti PokerStatrsi tarkavara kasutajana proovida, et kas uus iOS jaoks mõeldud toode on sama muljetavaldav kui reklaamkampaania, mis selle ümber ehitatud. Esiteks, tuleb mainida, et lisaks online üleolekule korraldab ka PokerStars maailma suurimaid online pokkeri sündmusi erinevates maailma nurkades. Seega on olulisel kohal ka nende tarkvaras just erinevate keelte ja valuutade edukas kasutamine.

Erinevates riikides esindatus on ka õnneks laienenud Eestisse ja seega on ettevõtte ka saanud Eesti kaughasartmängu korraldusloa ehk antud mängukeskkond on vastavuses Eesti seadustele. Mis on ka üks aluseid, miks valisin testimiseks just PokerStarsi. Mitmete teiste maailma suurimate online pokkeri tarkavarade kasutamine ei ole Eestis kehtivate hasartmänguseadustega lubatud, seega on raskendatud nendes mängimine. Ei hakanud proovima, et kuidas toimib lauaarvutite peal oleva blokeering (online hasartmängu tarkavara veebilehele minnes suunatakse Eesti külastajad Maksu- ja tolliameti leheküljele).

PokerStarsi app on välja lastud juba 2011 aasta. Tundudes esmamuljel küllaltki turvaline ja lihtsalt kasutatav. Kindlasti on viimane läbimõeldud ja lauaarvutite tarkavarast saadud informatsiooni on asjalikult kasutatud. Aega on olnud ka juba esimesi suuremaid vigasid parandada. Lihtsuse taga võib olla põhjus, et olen ise enne kasutanud lauaarvuti tarkvara. Näiteks PokerStarsi ja veel ühe maailma populaarsema online pokkeri pakkuja 888 Pokeri äppid eemaldati Austraalia valitsuse survel Austraalia App Store’ist. Äppi omanikele kuvatud automaatse uuenduse sõnumit ja uuenduse nupule klikkides viidi neid katkisele lehele. Seega loodetavasti on PokerStars õppinud oma vigadest kui antud probleemi puhul ei jagatud ei informatsiooni ega selgitusi. Olgu see siis ka hoiatuseks teistele äppide loojatele.

Tagasi tulles äppi juurde, siis nupud on loogilised ja arusaadavad. Minimalistlik aga samas piisavalt arusaadav disain tekitab soovi äppi uurida. See ei ole küll esimene online pokkeri äpp aga võrreldes seda teiste pokkeri äppidega, tundub, et see omab rohkem funktsioone ja tõstab lati järgmistele päris kõrgele. Õnneks multi-player funktsioon päris raha peale koos tuntud nimega ei ole nende ainuke argument. Ei ole jäädud lootma oma loorberitele. Erinevad boonused, lojaalsus programmi kaasamine äppi ja rohkem informatsioon jätavad mulje, et äpp ei ole tehtud ainult selle pärast, et teised seda teevad. Et see lihtsalt olemas oleks. Viimane uuendus on tehtud 12.10 seisuga kolm päeva tagasi ja sobivus” iOS 4.0 or later. Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPad, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPod touch (5th generation). This app is optimized for iPhone 5.” omab väga palju erinevaid versioone. Tuleb järjekordselt nentida, et sarnaselt maailma online pokkeri tarvaradega lauaarvutitele, siis ka iOSi peal tuleks alustada PokerStarsi lahendusest. Lahendusest, mis tundub seadvat standardeid. ”

12.10.2013 17:40 - reimo
reimo on seda arvustust muutnud: 12.10.2013 18:28
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Where's My Water
9.5
4 hindajat

5. Where's My Water
Disney

Nuputamismäng.


Lisas siccu 19.03.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Igati korralik ja vahva nuputamise mäng. Mängu mõte on selles, et peab armsale krokodillile duši jaoks vee kätte saama. Vesi on aga millegi taga alati kinni ja siis ongi vaja nuputada ja proovida, kuidas vesi jooksma saada. Soovitan proovida!”

19.03.2013 11:49 - siccu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Draw Mania
3.8
5 hindajat

6. Draw Mania
On5

Joonistamise ja arvamise mäng.


Lisas siccu 19.03.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Väga kift mäng. Tuleb joonistada ette antud sõna järgi mingi asi, loom või situatsioon ja teised peavad ära arvama. Tundmatud tegelased üle maailma reaalajas. Kes kõige essana arvab, see saab punktid. Pärast peab ise arvama muidugi, see käibki kordamööda niimoodi. Väga kihvt!”

19.03.2013 11:33 - siccu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0