8.8 9 hindajat

Diablo 3 (PC)
Activision Blizzard

Fantaasia rollimäng. Lisas sms 07.06.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pealtvaates mänge pole enam eriti palju alles jäänud. Varem neid lihtsa graafika tõttu ikka leidus, näiteks tuleb meelde Mission Impossible mäng, mis oli vist isegi omaaegse Nintendo NESi peal olemas. Aga täiesti asjata püüatakse kõiki rollikaid esimese-isiku-vaates teha. Või kolmanda isiku, aga siis lihtsalt selja tagant.
Võrreldes nendega on Diablo 3 julgelt eristuv ja teeb seda hästi. Võrreldes Diablo 2-ga hiiglaslikke erinevusi mängu ülesehituses ei ole. Lihtsalt kõik on parem -- graafika, lugu, mängitavus. Mõni muudatus on muidugi veel. Näiteks saab nüüd tapetud kollide kola kokku kogudes väga erinevaid esemeid koguda, millest osadel on maagia. Tegelikult teisi polegi mõtet üles võtma vaevuda, need pole suurt väärt. Aga rohelised maagiaga esemed või kollased, on väärtuslikud ja need saab sepa juures laiali lammutada, et turvist vms paremaks teha või niisama maha müüa.
Muusika saaks veidi parem olla.”

08.06.2012 22:07 - Ulder
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
09.06.2012 10:54 Nimetu
09.06.2012 11:00 Nimetu

“Seda mängu andis ikka oodata, oma 12 aastat tuli läbi ajada Diablo II osaga. Kogu aeg lubati seda uut Diablo 3 mängu ja Blizzard lükkas seda kogu aeg muudkui edasi. Nüüd tuleb öelda, et oli ootamist väärt. Asi on neil ikka nii põhjalikult teostatud, et kohe mitte millegi kallal ilkuda ei oska. Graafika on nüüd eriline 3D lahendus ning kui arvuti võimaldab, saab pildi ikka erakordselt ilusaks keerata. Mängitavus on mõnus ja põnev, võib end tundideks arvuti taha unustada. Kõvasti on küll hiireklõpsutamist, et kõik drop/loot kätte saada ja vaenlastega võidelda. Päris sõltuvusttekitav mäng. Isegi kui Diablo 3 kord läbi saab mängitud, saab seda kohe uuesti alustada, sest mänguvõimalusi on enam-vähem lõputult palju ja iga kogemus on erinev.
Soovitan kindlasti. Alguses oli rohkem jamasid selle Blizzardi serveriga ühenduse saamisega (laseb mängida vaid internetiühendusega, see on see rumal piraatlusevastane vahend neil), nüüd on serveitele vist jõudlust juurde pandud, sest asi sujuvam. Samas on hea, et mänguseis salvestatakse serverisse ja teise arvuti tagant sisse logides saab samast kohast mängi jätkata, isegi kui oled võõras masinas! Igatahes Diablo 3 on äge mäng, mängi siis üksi või sõpradega. Maagiat, põnevust, hasarti ja mida kõike sealt leiab.”

07.06.2012 22:32 - sms
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
08.06.2012 23:07 Nimetu
mitte kuidagi ei õnnestu ühendust saada!!!!! :((((
08.06.2012 23:50 sms
Proovi paari tunni pärast uuesti. Üldiselt ei ole enam seda sisselogimise jama, sul lihtsalt sattus mingi halb hetk.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Activision Blizzard Diablo 3 (PC) arvustusi (review)Otsi Google abil: activision blizzard diablo 3 (pc) (review)