7.2 12 hindajat

Panorama Cafe
http://

Kohvik Eesti Raudtee majas, Toompuiestee 35. Lisas näljarott 22.04.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Käisin seal juba mittu korda..ja ühtegi korda pole pettunud...hea toit, hea teenindus..ja see vaade kohvikust...super...portsud mõnusad..ilusti saab kuhu täis...hea oleks kui kohvikus oleks värskeid ajalehti..ajakirju....

EDu!”

29.05.2013 00:28 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olin seda kohta mitu korda külastanud, kuna töötan lähedal. Suurt toidu valikut polnud, kuid toiduga olin kogu aeg rahul. Kui võrrelda teiste kohtadega, mis asuvad lähedal, siis see koht kindlasti parim. Eriti meeldis kohvi. Minu hinnang 8!”

20.05.2013 16:22 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Täpselt samas kohas asus veel mõni nädal tagasi Galerii Kohvik, mida ka Köögikubjas kunagi külastas ja õigeks sättida püüdis. Mõneks ajaks sellest ka aitas, siis käis koht jälle kiiresti alla.
Nüüd on seal siis uus operaator, seekord nime all Panorama.
Mis muutunud on? Mugavate tugitoolide asemel tagapool on nüüd kõikjal kandilised ja kõvad toolid. Seega sellist mõnusat lesimist, söömist ja jutuajamist seal enam toimuma ei hakka. Süüakse ära ja valmis. Kõige täpsem nimetus sellele kohale olekski tegelikult söökla. See näeb välja kõle ja ilmetu ning vanast ajast jäänud letid, kus varem oli salateid ja kooke, seisavad nüüd tühjalt või pooltühjalt.

Menüü on kahanenud kõvasti, aga see on pigem hea asi, loodetavasti panevad siis rohkem rammu kvaliteeti kui kvantiteeti. Pakutakse hommikueineid ning päevapraade. Proovisin ära Chiken Tikka (jah, just nii see chicken kirjutatud oligi) riisiga (kenasti kollaseks värvitud) ning sooja kastmega (paistis olevat sama kaste, mida muidu menüüs oleva pasta carbonara peale kallatakse). Kõrvale enam salatit ise piiramatult tõsta ei saa. Salateid oli kaht sorti ning neid tõstis soovi korral näpitsatäie teenindaja ise.Toit oli üllatavalt hea, üle pika aja ei pidanud seal asuvas söögikohas söögi osas pettuma. Aga üldine mulje kahjuks kiita ei ole ning viitab pigem sellele, et hea toit võis juhus olla. Seašašlõki vardad, mis leti alt paistsid, nägin küll üsna ilmetud ja kuivanud välja.

Aga mine tea, tuleb kordustest teha.”

22.04.2013 15:01 - näljarott
näljarott on seda arvustust muutnud: 22.04.2013 15:06
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http:// Panorama Cafe arvustusi (review)Otsi Google abil: panorama cafe (review)