6.3 8 hindajat

Estburger
www.facebook.com/Estburger

Kiirtoidukoht, Harju tänav 40A. Lisas saarehunt 15.05.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Friikartulid (millele nad lisavad piprast maitseainet ja mida nad serveerivad jäätise toru meenutavas paberist tuubis) on ülimaitsvad. Pole mujal selliseid friikartuleid kohanud. Hamburgeri saia osa oli „Parim enne:“ kuupäevaga või selle ületanud, kuna sai oli nätske (võrreldes teiste konkureerivate hamburgeri valmistajatega). Hamburgeri vahel olev liha oli liiga peenike võrreldes hamburgeri kogusuurusega. Ent seal vahel olev porgandi-kapsa osa oli hõrgutav. Menüü on neil mitmekülgne (alates võileibadest, koogitükkidest kuni hõõgveinini). Lisaks saab rikkalikke toite nagu friikartulid koos erinevate lihade, lisanditega jne. Järjekorras on minu külastuse ajal olnud paar inimest või üldse mitte kedagi. Toitu ei pea kaua ootama ja see serveeritakse kandikul ja plastnõudes.”

27.01.2019 14:13 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Täna külastasin Harju tänava Estburgerit. Teenindajateks olid kaks noort neiut, mõlemad blondid.
Kahjuks pean siinkohal ära mainima, et sealne toit pole eriti kvaliteetne, kuid suurema näljaga kannatab ära küll.
Tegelikult tahtsin teenindusest rääkida.
Algul, kui nägin, et kaks väga noort neiut seal letis seisavad, siis mõtlesin, et need on jälle sellised uhkust täis noorukid, kes ainult nähtavad vastu kui nendega rääkida, kuid üllatavalt oldi minuga väga kannatlikud, kuigi mul oli valimisega natuke raskusi ja laps ka kõrval karjus. Minuga oldi ülimalt viisakad ja ka toit tehti ilmselge hoolega valmis ning sellele ei kulunud ka kaua aega.
Toidu pärast sinna tagasi ei läheks, aga teenindus on super!”

31.01.2016 00:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Keset vanalinna väga magusas kohas asuv toidukoht. Harju mäel, seal kus nüüd kõik on nii ilusaks pargiks kujundatud, seal üleval, kus talviti uisuring on avatud. Seal asubki me kaunis Estburger, mis nimetab end ka kohvikuks, kuigi kohvimasin sel korral ei töötanud, kui seal käisin ja kohvi ei saanudki. Küll aga sai proovitud muud ja võib julgelt öelda, et tegemist on korraliku saasttoiduga. Läheb alla küll ja ei ole midagi hullemat, kui teised samasugused kohad, aga.. lihtsalt sellises asukohas peaks olema palju-palju parem kohvik.”

15.05.2013 15:23 - saarehunt
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/Estburger Estburger arvustusi (review)Otsi Google abil: estburger (review)